محتوای مفید Google و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند انجام شد، پیوند با فروشندگان، محتوای هوش مصنوعی و Apple Business Connect

این هفته، به‌روزرسانی محتوای مفید Google در دسامبر 2022 و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند، سرانجام پس از مدت‌ها انتظار کامل شد. حرکت زیادی در روز چهارشنبه یازدهم ژانویه وجود داشت. گوگل می گوید که به روز رسانی الگوریتم گاهی مانند کاشت بذر در باغ است. گوگل گفت که پیوند دادن به چندین فروشنده ممکن است با به‌روزرسانی بررسی‌های محصول، رتبه‌بندی کمی برای شما ایجاد کند. گوگل دیدگاه خود را در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و نحوه مشاهده آن توسط جستجوی گوگل تکرار کرد. گوگل دوباره گفت که ترافیک معیاری برای کیفیت جستجو نیست. جستجوی گوگل در حال آزمایش نمونه هایی در نتایج جستجو است. گوگل می گوید نوشتن مطالعات موردی SEO بسیار چالش برانگیز است. گوگل گفت که بخش سر HTML خود را تمیز و بدون جاوا اسکریپت نگه دارید. گوگل اسناد نام سایت خود را به روز کرد تا مشخص کند که m-dot و www سطح دامنه در نظر گرفته می شوند. گوگل لیست آدرس های IP Googlebot را به روز کرد. Google Business Profiles می‌گوید دیگر نمی‌توانید محدوده‌های قیمتی برای محصولات داشته باشید، و تماس برای کنش‌های سفارشی ماه آینده از بین می‌رود. Apple Business Profiles با ویژگی‌های جدیدی که اکنون کسب‌وکارها باید از آن استفاده کنند، دوباره راه‌اندازی شد. Google Maps در حال آزمایش 360 نمای هوایی است. Google Ads دارای یک اشکال ویرایش با پیش نویس یا کمپین های آزمایشی است. گوگل ادز گفت که حداکثر عملکرد بر کمپین های جستجو ترجیح داده نمی شود. و مطب های دندانپزشکی اکنون می توانند از تبلیغات خدمات محلی استفاده کنند. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حمایت شده توسط رنجر رتبه، نرم افزار سئو حرفه ای همه در یک. Rank Ranger یک پلت فرم جامع SEO است که به شما امکان می دهد تجارت خود را با داده ها و تجزیه و تحلیل توسعه دهید. این اطلاعات بینش ارزشمندی را از طریق ردیابی رتبه پیشرفته، از جمله ردیابی فوق‌العاده، گزارش ارگانیک سهم صوتی، داده‌های ویژگی SERP عملی و ابزارهای تجزیه و تحلیل SERP ارائه می‌دهد.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع