محتوای مهر زمانی با WordProof • Yoast

WordProof جوایز متعددی مانند جوایز بلاک چین هلند 2020 و جوایز را برنده شده است جایزه EIC Horizon برای بهترین راه حل بلاک چین برای خیر اجتماعی. این آخرین شامل یک جایزه 1,000,000 یورویی بود که توسط کمیسیون اروپا اعطا شد. بنیانگذار Yoast و رئیس استراتژی ما، Joost de Valk و Marieke van de Rakt سهام خصوصی دارند در این شرکت

مهر زمانی محتوا و سئو

در طول سال‌ها، به شرکت‌های بزرگ اجازه داده شد تا دسترسی خود را به هر گوشه و کنار وب افزایش دهند. البته بسیاری از این شرکت ها ابزارها و بینش های ارزشمندی را در اختیار ما قرار می دهند که می توانیم از آنها برای بهبود دانش، کار یا حتی شادی خود استفاده کنیم. اما امروزه، بسیاری از ما نگران امنیت، حریم خصوصی و از دست دادن خود هستیم. می بینیم که اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی رونق می گیرد و روزنامه های معمولی تلاش می کنند تا سر خود را بالا نگه دارند. ما شاهد فساد، مداخله خارجی و کمپین های گسترده اطلاعات نادرست هستیم. همه اینها به یک سوال مهم منجر می شود: به چه کسی می توان اعتماد کرد؟

ساخت یک وب قابل اعتماد تر

اما قبل از شروع، نگاهی به ویدیوی زیر بیندازید که در آن سباستین ون در لانس (ذهن پشت این فناوری عالی) WordProof را به قول خودش توضیح می‌دهد.

بنابراین، محتوای مهر زمانی حس اعتماد را برای خوانندگان شما ایجاد می کند. شما نشان می دهید که محتوای خود را جدی می گیرید. نه تنها این، با افزودن آن به بلاک چین، می توانید بدون شک ثابت کنید که صاحب این محتوا هستید. مهر زمانی یک راه حل نسبتا آسان است که به بهبود اعتماد کمک می کند و راه را به سمت یک وب قابل اعتماد هموار می کند.

WordProof: استفاده از بلاک چین برای اثبات مالکیت

می‌توانید در صفحه راهنمای ما درباره راه‌اندازی مُهرهای زمان WordProof رایگان خود بیشتر بخوانید.

مُهر زمان بیشتری می خواهید؟

در این پست، کمی پیش زمینه در مورد وب مورد اعتماد، مهر زمانی و WordProof به دست آوردید. اگر می خواهید از مهر زمانی بیشتری استفاده کنید، یا به صفحات دیگر خود مهر زمانی اضافه کنید، می توانید یک طرح WordProof پرداخت شده از 7.99 یورو در ماه.

وب مشکل اعتماد دارد

چندین ابتکار وجود دارد که روی بخش‌هایی از وب مورد اعتماد آینده کار می‌کنند. یکی از جالب‌ترین راه‌حل‌ها، مهر زمانی محتوا در بلاک چین است. یک مهر زمانی به خوانندگان این امکان را می دهد که بدانند می توانند به این قسمت از محتوا اعتماد کنند زیرا تأیید شده و به زنجیره بلوک اضافه شده است. در بلاک چین، مالکیت و وضعیت این محتوا تا ابد ادامه دارد – برای همه. این مدرک غیرقابل انکار می دهد که این محتوا وجود دارد، زمانی که برای اولین بار ظاهر شد، چه کسی آن را نوشت، و زمانی که آخرین ویرایش آن وجود داشت، اگر چنین است.