مراقب درخواست های مالکیت تقلبی از نمایه های کسب و کار Google باشید

مطمئنم که بسیاری از شما یک یا دو (یا بیشتر) درخواست از نمایه‌های کسب و کار Google دریافت کرده‌اید که می‌گویند از مالک درخواست دسترسی برای حفظ کسب‌وکار شما شده است. من فقط آنها را حذف می کنم، اما از سئوهای محلی می شنوم که این موضوع روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.

این موضوع جدیدی نیست، سال‌ها است که ادامه دارد، اما گزارش‌هایی از افزایش این فعالیت کلاهبردارانه وجود دارد.

در اینجا سند راهنمای Google است درخواست های مالکیت که می گوید “اگر نمایه کسب و کار در Google قبلاً تأیید شده است و شما مجاز به مدیریت نمایه هستید، می توانید مالکیت را از مالک نمایه فعلی درخواست کنید. اگر نمی توانید “ادعای این کسب و کار” یا “مالک این کسب و کار” را پیدا کنید. ” پیوند در نمایه کسب و کار، احتمالاً از قبل مالک کسب و کار هستید. در نمایه خود، نشان “شما این نمایه کسب و کار را مدیریت می کنید” را جستجو کنید.”

فقط چشم انداز این درخواست ها را داشته باشید، ممکن است رسمی به نظر برسند و اگر شما صاحب کسب و کار نیستید و فقط آن کسب و کار را برای یک مشتری مدیریت می کنید، قبل از اینکه به شخصی که نمی شناسید اجازه دسترسی به آن فهرست کسب و کار را بدهید، بسیار مراقب باشید.

بحث انجمن در انجمن جستجوی محلی.منبع

بن فیشر گفت: انجمن جستجوی محلی “من می بینم که تعداد زیادی درخواست مالک از هواپیماربایان دریافت می شود، آیا همه شما همین را می بینید؟ این هفته شروع شد.” دیگران می گویند بله، اما شاید نه فقط در این هفته. اسکات رالینز پاسخ داد، “شاید 3 هفته پیش (برای چند هفته) چند مورد را دیدم، اما درخواست ها به طور چشمگیری برای من رد شده است.” سارا گفت: “هفته گذشته من 5 درخواست کلاهبرداری از همان شخص دریافت کردم! من عادت کرده ام که شاید 3 در ماه دریافت کنم، اما من نیز اخیراً افزایش یافته است.”

شما نمی خواهید رقیبی به فهرست کسب و کار شما در گوگل دسترسی پیدا کند و سپس درخواست کند کسب و کار از نقشه های گوگل و جستجوی گوگل حذف شود.