(+ مزایا، موارد استفاده در تجارت و سوالات متداول)

با نشان دادن قیمت اصلی، بالاتر که کاهش یافته است، مصرف کنندگان ممکن است احساس کنند که معامله خوبی دریافت می کنند و احتمال خرید محصول بیشتر است.

بهبود سودآوری : قیمت های خطی می تواند به شرکت کمک کند تا سود خود را افزایش دهد ارائه تخفیف به مشتریان بر اساس تعداد محصولات خریداری شده یا خدمات مشترک این به شرکت ها اجازه می دهد ایجاد وفاداری مشتری و پاداش دادن به سفارشات بزرگتر، منجر به افزایش فروش و سودآوری می شود.

تنظیم یک قیمت قطعی نسبتاً ساده است و با دنبال کردن مراحل زیر قابل انجام است:

  1. نوع محصول یا خدمات را تعریف کنید که می خواهید برای آن یک قیمت قطعی تعیین کنید.
  2. را ایجاد کنید معیارهایی که به شما امکان می دهد حداکثر مبلغی را که شارژ می کنید تعیین کنید برای محصول یا خدمات به ویژه، شما باید عواملی مانند شرایط بازار، هزینه تولید و قیمت رقبا را در نظر بگیرید.
  3. پس از تعیین معیارها، یک حد پایین معقول تعیین کنید که همه طرف های درگیر در معامله از جمله شما و مشتریانتان با آن راحت هستند. این حد پایین نباید آنقدر پایین باشد که قیمت رقبا کمتر شود یا ارزش محصول یا خدمات شما کاهش یابد.
  4. مهلت تعیین کنید برای مشتریان موافقت کنند که قیمت خط خورده را قبل از تغییر به دلیل شرایطی مانند تورم یا نوسانات بازار بپردازند.
  5. به مشتریان خود از قیمت خط خورده اطلاع دهید و اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از آن قبل از انقضا یا تغییر در اختیار آنها قرار دهید.
  6. مرتباً قیمت‌های رقبای خود را زیر نظر داشته باشید و بر اساس آن، قیمت اولیه خود را تنظیم کنید در صورت لزوم برای حفظ رقابت در بازار.

آیا قیمت خط خورده یک تکنیک بازاریابی قانونی است؟

این استراتژی نیز کمک می کند ایجاد درک ارزش در مشتریان، زیرا ممکن است احساس کنند محصول یا خدماتی را با قیمتی بسیار کمتر از هزینه معمول دریافت می کنند.

چهارم، خرده فروشان نباید محصولات خود را با محصولات رقبا مقایسه کنند تا محصولات خود را ارزان تر نشان دهند.

ثالثا قیمت خط خورده باید نشان دهنده یک پس انداز واقعی باشدبه جای یک قیمت معمولی خرده فروشی.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

قیمت خطی یک ابزار بازاریابی مهم است زیرا می تواند کمک کند ایجاد حس فوریت و کمبود در مشتریان پتانسیل ها

افزایش حجم فروش : شرکت ها با ارائه قیمت های تخفیف دار برای سفارش های بزرگتر می توانندمشتریان را تشویق به خرید بیشتر کنید نسبت به حالت عادی این منجر به افزایش حجم فروش می شود که به کسب و کار کمک می کند پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برساند.

هنگام نمایش قیمت های خط خورده در حین تبلیغات، قوانین خاصی وجود دارد که باید رعایت شوند تضمین رقابت عادلانه بین شرکت ها.

در نهایت، او اطمینان حاصل می کند که مصرف کنندگان قبل از خرید از هزینه کامل یک محصول یا خدمات مطلع می شوند.

قیمت‌های خطی نیز می‌توانند در این امر نقش داشته باشند برای افزایش فروش تشویق خریداران به خرید در حال حاضر به جای انتظار برای معامله بهتر در آینده.

3 نمونه از استفاده از قیمت مرجع در تجارت

این قانون جدید همچنین اعمال تبعیض قیمتی را ممنوع می کند، که به فروشنده اجازه می دهد تا قیمت های متفاوتی را برای اعضای مختلف یک بخش بازار اعمال کند.

قبل از ترک…

قیمت خطی یا قیمت گذاری خطی یا قیمت مرجع، یک تکنیک بازاریابی است که نشان می دهد یک محصول یا خدمات در حال فروش است. این تکنیک امکان نمایش واضح کاهش را برای تشویق مشتریان به بهره مندی از آن فراهم می کند.

دستورالعمل قیمت گذاری مجدد اتحادیه اروپا قوانین قیمت گذاری محصولات و خدمات در اروپا را تغییر داده است. تمامی فروشندگان، توزیع کنندگان و بازرگانان کالا و خدمات را ملزم به رعایت قوانین جدید در مورد حداقل قیمت و حداکثر تخفیف می کند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

در اینجا یک تعریف ساده و کاربردی از قیمت خط خورده و همچنین مزایای اصلی آن برای شرکت ها. ما همچنین دلایل خوبی برای بررسی دقیق تر به شما ارائه خواهیم کرد (اگر قبلاً این کار را نکرده اید). در پایان مقاله نیز تعدادی پاسخ به سوالات متداول در مورد آن را به شما ارائه خواهیم داد نمایش قیمت کاهش یافته همراه با قیمت اولیه.

کاهش عملی

تعریف قیمت خطی: به سادگی چیست؟

در آخر، هر گونه مواد تبلیغاتی مورد استفاده باید دقیق و به روز باشد تا مصرف کنندگان گمراه نشوند.

تغییرات مربوط به دستورالعمل اروپا در مورد قیمت های خط خورده چه خواهد بود؟

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

ثانیاً قیمت کاهش یافته جدید نباید بیشتر از آنچه معمولاً توسط سایر شرکت ها دریافت می شود باشد برای همان محصول یا خدمات

قیمت‌های خطی یک استراتژی بازاریابی محبوب هستند که توسط مشاغل برای برجسته کردن تخفیف‌ها، پیشنهادات و سایر پیشنهادات تبلیغاتی استفاده می‌شود. در اینجا سه ​​نمونه از نحوه استفاده شرکت ها از قیمت های خطی در استراتژی های بازاریابی خود آورده شده است:

  1. قیمت های مقایسه ای: شرکت ها اغلب از قیمت های خطی استفاده می کنند محصولات یا خدمات خود را با رقبای خود مقایسه کنید. به عنوان مثال، یک فروشگاه کالای خانگی ممکن است قیمت محصول خود را در کنار قیمت یک محصول مشابه از فروشگاه دیگر (هر دو قیمت خط خورده) فهرست کند تا نشان دهد محصولش چقدر سودآورتر است.
  2. بسته : شرکت‌ها هنگام ارائه بسته‌ها از قیمت‌های خطی نیز استفاده می‌کنند. قیمت اصلی هر بسته بسته معمولا خط خورده است، در حالی که قیمت بسته با تخفیف در زیر نشان داده شده است. که به مشتریان این امکان را می دهد تا کالاهایی را که با تخفیف دریافت می کنند و پس انداز خود را به سرعت شناسایی کنند.
  3. پیشنهادات با زمان محدود : قیمت های خط خورده قابل استفاده است بر پیشنهادات با زمان محدود تاکید کنید و احساس فوریت ایجاد کنید به مشتریان تا قبل از انقضا از آنها استفاده کنند. به عنوان مثال، یک فروشگاه لوازم الکترونیکی ممکن است قیمت معمولی را کاهش دهد و قیمت تخفیف موقتی را برای اقلام خاص درج کند، که فقط برای چند روز ادامه خواهد داشت – مشتریان را تشویق می کند که اگر می خواهند از این پیشنهاد استفاده کنند، سریع عمل کنند.

قیمت منع شده، در ویدیو توضیح داده شده است:

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

اگر این تعریف قیمت خطی شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

این تکنیک به طور گسترده در صنایع مختلف مانند خرده فروشی، الکترونیک، خودروسازی و غیره استفاده می شود. با این حال، برای جلوگیری از سردرگمی و گمراه کردن مشتریان، باید مسئولانه از آن استفاده کرد.

هنگام نمایش قیمت های خط خورده در حین تبلیغات چه قوانینی باید رعایت شود؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برخی از سوالات متداول در مورد قیمت اولیه:

چگونه می توانم قیمت اولیه را تنظیم کنم؟

این قیمت خط خورده، همچنین به نام قیمت گذاری ممنوع، یا قیمت پایه، یک تکنیک بازاریابی است که برای آن استفاده می شود قیمت اصلی یک محصول و قیمت تخفیف خورده آن را به مشتریان نشان دهید. قیمت اصلی (بالاتر) خط خورده است، بنابراین مشتریان به وضوح می توانند پس انداز خود را ببینند. این نوع قیمت مشتریان را به خرید یک کالا تشویق می کند زیرا آن را دارد پس انداز هایی که به دست خواهند آورد را برجسته می کند.

3 مزیت اصلی استفاده از قیمت مرجع برای یک شرکت چیست؟

بله، قیمت خطی یک تکنیک بازاریابی قانونی است و برای نشان دادن قیمت اصلی فروش یک کالا و مقایسه آن با قیمت کاهش یافته فعلی آن استفاده می شود. با نشان دادن هر دو قیمت، مشتری می تواند بلافاصله ارزش محصول را درک کند و تشخیص دهد که آیا ارزش خرید دارد یا خیر.

در این بخشنامه همچنین آمده است فروشندگان نباید از هیچ شکلی از قیمت گذاری تبعیض آمیز استفاده کنند، مانند ارائه قیمت های مختلف به مشتریان مختلف بر اساس ملیت یا موقعیت مکانی آنها.

ساده سازی فرآیند : قیمت تمام شده می تواند به ساده سازی فرآیندهای درون یک شرکت کمک کند ساده سازی روش تعیین قیمت بسته به اندازه سفارش این امر باعث می شود تا مشتریان و کارکنان درک کنند که چقدر باید برای محصولات بپردازند، که به ساده سازی فرآیندهای سفارش و کاهش خطاها کمک می کند.

چرا قیمت تمام شده در بازاریابی مهم است؟

این به آن معنا است شرکت ها دیگر نمی توانند محصولات خاصی را با قیمت پایین یا با تخفیف ارائه دهند برای کاهش قیمت رقبای خود.

برای هر گونه سوال مرتبط با قیمت گذاری خطیه، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

اول از همه، هم قیمت اصلی و هم قیمت تخفیف خورده باید واضح و دقیق نمایش داده شود.