(+ مزایا، موارد استفاده در تجارت و سوالات متداول)

با بیرون رفتن در فضاهای عمومی و ایجاد تعامل در آنجا از طریق اقدامات بازاریابی، شرکت ها واقعاً می توانند پیام خود را منتقل کنند اطمینان حاصل کنید که مردم آنچه را که ارائه می دهند درک می کنند.

او همچنین می‌تواند یک بازی تعاملی مانند «چرخ چرخان» با انگیزه‌های پاداش چاپ شده روی چرخ ایجاد کند تا مشتریان را تشویق کند که محصول او را امتحان کنند.

بازاریابی خیابانی به یک شکل محبوب از تبلیغات تبدیل شده است، اما دارای اشکالات عمده ای نیز می باشد.

و در نهایت، بازاریابی خیابانی به شما پیشنهاد می کند انعطاف پذیری زیاد از نظر هزینه و اجرا در مقایسه با تبلیغات در رسانه های سنتی.

برای مثال، یک شرکت تنقلات ممکن است نمونه‌های رایگان را در نمایشگاه‌ها یا جشنواره‌های محلی که در آن منطقه محبوب هستند، ارائه دهد.

بازاریابی خیابانی راهی موثر برای کسب و کارها برای ارتباط مستقیم، به یاد ماندنی و سودآور با مشتریان بالقوه است. استفاده از بازاریابی خیابانی به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی کلی یک شرکت مزایای زیادی دارد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اولاً، از آنجایی که بازاریابی خیابانی در ملاء عام انجام می شود، هر گونه اشتباهی که توسط کارکنان مرتکب می شود یا گام های اشتباه در پیام رسانی می تواند خجالت آور و پرهزینه باشد.

همچنین در مورد مناسب ترین مکان ها را پیدا کنید برای قرار دادن تبلیغات فیزیکی

اغلب برای افزایش آگاهی از برند استفاده می شود، وزوز ایجاد کنید در مورد محصولات و خدمات، یا به سادگی برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر.

3 مزیت اصلی استفاده از بازاریابی خیابانی برای کسب و کار چیست؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

سه مزیت اصلی عبارتند از:

  1. افزایش دیده شدن برند : بازاریابی خیابانی دسترسی به افرادی را که معمولاً با روش‌های تبلیغات سنتی هدف قرار نمی‌گیرند، ممکن می‌سازد
  2. هزینه های پایین تر : استراتژی های بازاریابی خیابانی نسبت به روش های سنتی تبلیغات مقرون به صرفه تر هستند زیرا به منابع رسانه ای پولی متکی نیستند
  3. بهبود تجربه مشتری بازاریابی خیابانی به ایجاد تجربه‌ای به یاد ماندنی برای مشتریان کمک می‌کند و در نتیجه تجربه کلی آنها را بهبود می‌بخشد، زیرا بازاریابان خیابانی می‌توانند از تاکتیک‌های خلاقانه‌ای مانند نمایش اقلام تبلیغاتی، توزیع نمونه‌ها و کوپن‌ها، نمایش محصولات به صورت زنده و تعامل با عابران برای انتشار پیام خود استفاده کنند.

چرا بازاریابی خیابانی مهم است؟

همچنین به کسب و کارها می دهد توانایی تعامل مستقیم با مشتریان سرنخ ها، که می تواند به تقویت روابطی کمک کند که می تواند به فروش آینده منجر شود.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

او مسئول استمخاطبان هدف را مطالعه کنید و از رفتار آنها را درک کند قبل از ابداع استراتژی برای رسیدن به آنها به موثرترین راه. این می‌تواند شامل تحقیقات اولیه مانند مصاحبه‌ها، نظرسنجی‌ها و گروه‌های متمرکز باشد تا بفهمد مردم از کدام پلتفرم‌ها استفاده می‌کنند و چگونه می‌توان آنها را به بهترین نحو درگیر کرد.

برخی از سوالات متداول در مورد بازاریابی خیابانی:

چه زمانی انجام یک کمپین بازاریابی خیابانی جالب است؟

خطر دیگر این است که نیست تضمین نمی شود که پیام به مخاطب مورد نظر برسد، زیرا ممکن است مردم بدون اینکه متوجه شوند از آنجا عبور کنند و دیگران توجهی نکنند.

این بازاریابی خیابانی، یا بازاریابی خیابانی، شکلی از بازاریابی است که شامل تماس مستقیم با مصرف کنندگان است استفاده از فضاهای عمومی به عنوان مکان بیان.

یک آژانس خوب نیز می داند طراحی مواد بازاریابی موثر که به اخلاق برند وفادار می ماند و در عین حال دید را به حداکثر می رساند و باعث ایجاد مکالمات در بین مخاطبان مورد نظر می شود.

یک کمپین بازاریابی خیابانی می تواند راه بسیار خوبی باشد فوراً در مورد محصول خود آگاهی ایجاد کنید، رویداد یا شرکت شما. او به ویژه است هنگام راه اندازی یک محصول یا خدمات جدید مفید است، زیرا به شما امکان می دهد به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و به سرعت بازخورد دریافت کنید.

کمپین های بازاریابی خیابانی تمایل به ایجاد دهان به دهان مثبت دارند که می تواند به ایجاد اعتبار و جلب اعتماد مشتریان بالقوه کمک کند.

در نهایت، آنها می توانند کمپین های تبلیغاتی را در اتوبوس ها یا قطارهای محلی در ساعات اوج مصرف، زمانی که افراد بیشتری سفر می کنند و تبلیغات آنها را مشاهده می کنند، اجرا کنند.

بازاریابی خیابانی، در ویدیو توضیح داده شده است:

برای هر گونه سوال مرتبط با بازاریابی خیابانی، برای ارسال نظرات خود از قسمت “نظرات” دریغ نکنید، ما در اسرع وقت پاسخگوی شما (با کمال میل) خواهیم بود.

بازاریابی خیابانی یا بازاریابی خیابانی نوعی بازاریابی است که مستقیماً در خیابان انجام می شود. بازاریابی خیابانی دسترسی شرکت‌ها به مشتریان جدید را آسان‌تر می‌کند و در عین حال بودجه کمتری را به کمپین‌های بازاریابی خود اختصاص می‌دهد و دیده شدن برندشان را بهبود می‌بخشد.

اجرای یک کمپین بازاریابی خیابانی موثر مستلزم الف برنامه ریزی دقیق و یک تفکر خلاقانه.

  1. اول از همه، مخاطب هدف خود و پیامی را که می خواهید منتقل کنید تعیین کنید از طریق کمپین
  2. اختصاصی، مکان های ممکن را پیدا کنیدs برای تبلیغات (مثلاً: تقاطع های شلوغ، جاذبه های گردشگری محبوب، پردیس های دانشگاه، مراکز خرید و غیره)
  3. پس از انتخاب مکان، تصاویری جذاب ایجاد کنید مانند پوستر یا بنر. یک شعار جذاب برای جلب توجه قرار دهید و حتماً اطلاعات تماس مانند URL وب سایت یا شماره تلفن را در صورت وجود درج کنید. رسانه های اجتماعی می توانند برای تکمیل تلاش های بازاریابی خیابانی شما و کمک به افزایش آگاهی از کمپین شما استفاده شوند.
  4. در آخر، اطمینان حاصل کنید که تعداد کافی از کارکنان در محل حضور دارند به طوری که مشتریان بالقوه بتوانند به راحتی سؤال بپرسند و اطلاعات اضافی در مورد محصول یا خدمات شما دریافت کنند.

معایب اصلی بازاریابی خیابانی چیست؟

در نهایت، کمپین های بازاریابی خیابانی اغلب کوتاه مدت هستند و دارای یک زمان محدود برای جلب توجه مشتریان بالقوه قبل از اینکه حرکت کنند

نقش آژانس متخصص در بازاریابی خیابانی چیست؟

بنابراین، زمانی که صحبت از یک محصول جدید راه اندازی کنید یا از تلاش برای شناسایی یک برند با گروه‌های جمعیتی خاص، یک کمپین بازاریابی خیابانی ممکن است ارزش پیاده‌سازی را داشته باشد.

چگونه یک کمپین بازاریابی خیابانی موثر راه اندازی کنیم؟

نمونه هایی از کمپین های موفق بازاریابی خیابانی که توسط یک شرکت اجرا می شود عبارتند از:

  • پیشنهاد نمونه محصول
  • ایجاد نمایش یا بازی های تعاملی برای اطلاع رسانی به مشتریان بالقوه در مورد محصول
  • انجام تبلیغات در رویدادهای عمومی یا حمل و نقل عمومی

همچنین یک راه عالی برای تعامل مستقیم با مردم در جامعه محلی، ایجاد روابطی است که می تواند منجر به موفقیت طولانی مدت شود.

در اینجا یک تعریف ساده و کاربردی از بازاریابی خیابانی و همچنین مزایای اصلی آن برای شرکت ها. ما همچنین دلایل خوبی برای بررسی دقیق تر به شما ارائه خواهیم کرد (اگر قبلاً این کار را نکرده اید). در پایان مقاله نیز تعدادی پاسخ به سوالات متداول در مورد آن را به شما ارائه خواهیم داد کمپین های بازاریابی خیابانی

تعریف بازاریابی خیابانی: به سادگی چیست؟

در نهایت، بر خلاف کمپین های دیجیتال که اغلب به سرمایه گذاری گران قیمت در کانال های تبلیغاتی نیاز دارند، بازاریابی خیابانی نسبتاً ارزان است، اما همچنان در تبلیغ پیشنهادات یک شرکت موثر است.

3 نمونه از کمپین های بازاریابی خیابانی که توسط یک شرکت انجام شده است

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

یک آژانس متخصص در بازاریابی خیابانی معمولا درگیر این موضوع است توسعه و مدیریت کمپین های بازاریابی و تبلیغات در فضای بازمانند تابلوهای تبلیغاتی، سرپناه های اتوبوس، مبلمان خیابانی، کیوسک ها یا هر علامت دیگری که برای عموم در نظر گرفته شده است.

بازاریابی خیابانی ابزار مهمی برای بسیاری از مشاغل است زیرا به شرکت‌ها اجازه می‌دهد به مخاطبان بسیار گسترده‌تری دست یابند، که اغلب شامل افرادی می‌شود که ممکن است با محصول یا خدمات شرکت آشنا نباشند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

اگر این تعریف بازاریابی خیابانی شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

بازاریابی خیابانی همچنین به کسب و کارها کمک می کند تا برند را به رسمیت بشناسند و در مورد محصول یا خدمات خود سر و صدا ایجاد کنند.