معرفی سایت خرید تضمینی پیج اینستاگرام [در سال 1401]

معرفی سایت خرید تضمینی پیج اینستاگرام [در سال 1401]

چگونه بهترین سایت برای خرید پیج اینستاگرام را شناسایی کنیم؟

معیارهای زیادی برای تعیین بهترین سایت برای خرید پیج اینستاگرام در ایران باید رعایت کنید. ابتدا باید اعتبار و ادعای وب سایت مورد نظر را بررسی کنید، آیا واقعاً وب سایت معتبری است یا خیر؟ در زیر به مواردی اشاره می کنیم که می توانید اعتبار وب سایت خرید صفحه اینستاگرام را بررسی کنید.

شما می توانید برای خرید پیج 1m و اطلاع از ظرایط آن به وبسایت مارکترها مراجعه کنید.

قدمت و اعتبار سایت

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از خرید صفحه اینستاگرام باید بررسی کنید این است که سایت مورد نظر شما از چه زمانی فعالیت خود را شروع کرده است؟ چند مشتری دارد؟ سایت چند بازدید کننده در روز دارد؟ آیا مشتریان ناراضی زیادی دارد؟

از طریق whois.com می توانید قدمت سایت را بررسی کنید. در این صفحه می توانید شروع ثبت دامنه برای سایت مورد نظر را مشاهده کنید. همچنین می توانید میانگین بازدیدکنندگان ماهانه را از طریق نوار ابزار الزار الکسا یا وب مشابه بررسی کنید. همچنین می توانید با پرسیدن و مشاهده نظرات مشتریان در سایت های دیگر، مشتریان راضی یا ناراضی را بررسی کنید.

 

پشتیبانی سایت و پاسخ گویی

پشتیبانی یکی از مهمترین فاکتورهای اعتماد در تجارت آنلاین است. متاسفانه اکثر سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام به خوبی پشتیبانی نمی شوند! بسیاری از سایت ها تنها یک آیدی تلگرام باقی می گذارند. یا سایت هایی را که فقط برای موبایل استفاده می کنند دیده ایم. باور این وضعیت سخت است.

کدام وبسایت برای خرید پیج اینستاگرام بهترین است؟

بهترین مکان ها برای خرید صفحات اینستاگرام بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند و سعی می کنند مشتریان را برای جذب مشتریان جدید راضی نگه دارند. همه ما بدون شک در سال های اخیر متوجه محبوبیت زیاد شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام در بین کاربران شده ایم، دنیایی که تقریباً در تمام اوقات دنیا در دسترس است. این محبوبیت باعث شده است که برخی کسب و کار خود را به اینستاگرام منتقل کنند و به فروش محصولات یا ارائه خدمات به کاربران آنلاین بپردازند. پس از این اتفاقات، با فروش صفحاتی که فالوورهای زیادی دارند، مقداری سود به همراه داشت.

در واقع این افراد که از نحوه افزایش فالوور اینستاگرام بهره می برند، آماده کسب درآمد از طریق فروش صفحات با مخاطبان زیاد هستند. این افراد در زوایای مختلف حالت های تبادلی و تعاملی تبلیغات ایجاد می کنند تا صفحات را آماده کرده و در دسترس خریداران قرار دهند. از طرفی کاربرانی که کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنند، یک صفحه اینستاگرام با تعداد فالوور بالا می خرند تا از همان لحظه شروع به کار با مخاطبین زیادی ارتباط برقرار کنند. این روش تضمینی است و نمی توان آن را از ابتدا شروع کرد. لطفا با ما همراه باشید تا بتوانیم در ادامه وب سایت های مختلف را بررسی کنیم و صفحات خوبی را برای خرید به شما معرفی کنیم.

 

چرا صفحه اینستاگرام بخریم؟

در سال‌های اخیر با شیوع بیماری کرونا، تعداد افراد افزایش یافته و به دلیل محدودیت‌ها، این افراد برای ایجاد سرگرمی به شبکه‌های اجتماعی و دنیای مجازی روی آورده‌اند که باعث محبوبیت بیشتر این شبکه در بین کاربران شده است. شاید یکی از دلایل ایجاد فروشگاه های مجازی این باشد که مردم بدون حضور در مکان های عمومی و ترافیک سنگین می توانند محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند.

یکی از دلایل اصلی خرید پیج اینستاگرام سادگی ایجاد فروشگاه اینترنتی است، در واقع این عمل نیاز به سرمایه گذاری اولیه ندارد و می توانید اولین سفارش را دریافت کرده و به خرید محصولات ادامه دهید. البته در نظر داشته باشید که اگر مخاطبی برای ارائه خدمات و فروش محصولات نداشته باشید، نمی توانید در مدت زمان کوتاهی به سود خود برسید، این موضوع باعث شده صاحبان مشاغل آنلاین ابتدا به فکر خرید یک صفحه اینستاگرام باشند. اینها آماده هستند – صفحه با تعداد فالوور ساخته شده است، این به شما بستگی دارد و تنها هزینه شروع کسب و کار شما خرید این صفحه است.

بهترین سایت ها برای خرید صفحات اینستاگرام کدامند؟

برای خرید ایمن توصیه می کنیم به بهترین سایت های خرید در صفحه اینستاگرام مراجعه کنید. در واقع هزینه فالو کردن این صفحات در اینستاگرام با توجه به تعداد فالوورها متفاوت است. مزیت خرید صفحه از سایت را می توان دانستن درصد واقعی فالوورها دانست. در حین فروش می توانید تحلیل و پیشرفت صفحه را مشاهده کنید و تعداد فالوورهای واقعی را بدست آورید.

سایت های زیادی در زمینه فروش صفحات اینستاگرام فعالیت می کنند که بر اساس تعداد کاربران در رتبه بندی های مختلف قرار می گیرند. در بالای جدول سایت دیوار قرار دارد که یکی از بزرگترین و بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام به حساب می آید. در ادامه سایت های اینستاگرام شیپوری، انرو و پارسی قرار دارند که هر کدام با ارائه خدمات عالی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته اند. پس از این لیست طولانی، وب سایت ایده افرین در رتبه بعدی بیشترین فالوور و کاربر قرار دارد و می توانید برای خرید صفحه اینستاگرام به هر یک از این وب سایت ها مراجعه کنید.

 

اهمیت خرید صفحات اینستاگرام و تاثیر آن بر تجارت و تجارت، وب سایت های زیادی در زمینه تجارت صفحه فعالیت می کنند. از جمله بهترین سایت ها برای خرید پیج اینستاگرام که در مطالب بالا به اختصار به آنها اشاره کردیم عبارتند از:

  • دیوار
  • شیپور
  • ورودی
  • پارس اینستاگرام
  • خرید فالوور اینستاگرام

توجه داشته باشید که البته سایت خرید فالوور اینستاگرام سایتی کاملا منحصر به فرد در زمینه خرید فالوور، لایک، کامنت، استوری و … می باشد که محیطی کامل مانند اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر موارد ذکر شده وب سایت های دیگری نیز در زمینه خرید صفحات فعال هستند که بر اساس رتبه بندی نهایی موارد زیر را شامل می شود.

سایتی که ایده تولید می کند

فالوور دیجی

دوربین پارس

مخاطبان با رتبه بالا

موتور جستجوی اینستا

موارد ذکر شده پنج مورد از بهترین صفحاتی هستند که با استفاده از الگوریتم اینستاگرام صفحاتی را در اختیار شما قرار می دهند که در زمینه کاری شما فعال هستند و در نتیجه میزان موفقیت شما را افزایش می دهند. در واقع این وب سایت ها در این زمینه کاملاً تخصصی هستند و در زمان فروش می توان صفحه ای را در حوزه کاری و تجاری خود انتخاب کرد که باعث شود فالوورهای شما به دلیل تغییرات محتوایی آنها را رها نکنند.