مقالات خود را برای سئو بهینه کنید


آیا به دنبال به حداکثر رساندن دیده شدن مقالات خود در لینکدین هستید؟ آیا به دنبال بهینه سازی محتوای خود برای سئو هستید؟ این مقاله به بررسی ویژگی های جدید لینکدین می پردازد که برای ارتقای محتوای شما و افزایش دسترسی شما طراحی شده است. کشف کنید که چگونه این نوآوری ها می توانند استراتژی ارتباطی شما را بر روی پلت فرم تغییر دهند.

Rocketlinks IA

تبلیغات

actu linkedin

سئوی جدید لینکدین در سال 2023 چیست؟

لینکدین رونمایی شد ابزار قدرتمند ریختن تاثیر مقالات خود را افزایش دهید و مخاطبان بیشتری را جذب کند. این ویژگی های جدید شامل سفارشی سازی پیشرفته توضیحات و عناوین اقلام شما، به منظور دسترسی به افراد علاقه مند به موضوعات خاص. علاوه بر این، اکنون می توانید خبرنامه های خود را در نتایج جستجو برجسته کنید.

این بهبودها، به طور رسمی در فوریه گذشته، پیشنهاد الف دید بهتر برای کاربران و تلاش های ارتباطی آنها را تسهیل می کند.

عنوان و توضیحاتی را به مقالات خود در لینکدین اضافه کنید

چگونه برای مقاله لینکدین عنوان و توضیحات قرار دهیم؟

  • را کلیک کنید “یک مقاله بنویس” در بالای صفحه اصلی
  • در صفحه ویرایش مقاله، کلیک کنید “منو انتشار” در گوشه بالا سمت چپ
  • از منوی کشویی انتخاب کنید “اولویت ها”
  • را وارد کنید عنوان و توضیحات سئو از مقاله شما
  • روی دکمه کلیک کنید ” ثبت نام “

عنوان سئو

عنوان SEO Linkedin محدود به 60 کاراکتر.

لینکدین اعلام کرده است که عنوان سئو خواهد بود به جای عنوان اولیه مقاله در صفحات نتایج استفاده شده است موتورهای جستجو.

توضیحات سئو

توضیحات SEO Linkedin باید درک شود بین 140 تا 160 کاراکتر.

این مورد استفاده قرار خواهد گرفت به عنوان توضیحات متاn در صفحه نتایج موتور جستجو.

تبلیغ خبرنامه در لینکدین

دسترسی به خبرنامه ها را دنبال کنید از جانب جستجوهای لینکدین اکنون است تقویت شده. اکنون، وقتی یک سازنده در لینکدین یک خبرنامه منتشر می کند، خبرنامه تحت نام نویسنده قابل مشاهده خواهد بود و همراه با یک دکمه برای عضویت در آن.

این بهبود نیز تاثیر می گذارد در Google SERP :

چگونه مقاله لینکدین خود را برای سئو بهینه کنیم؟

در اینجا چند نکته دقیق برای عناصر Linkedin برای سئو آورده شده است:

  1. تحقیق کلمات کلیدی: قبل از شروع نوشتن عنوان مقاله و توضیحات، مهم است که تحقیقات کاملی برای کلمات کلیدی مرتبط انجام دهید. کلمات کلیدی محبوب و مرتبط مرتبط با موضوع مقاله خود را با استفاده از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند Google Keyword Planner، SEMrush یا Moz Keyword Explorer شناسایی کنید. این کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را بهتر هدف قرار دهید و مقاله خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.
  2. عنوان جذاب و آموزنده: عنوان مقاله لینکدین شما باید جذاب و آموزنده باشد. باید علاقه خوانندگان را برانگیزد و حاوی کلمات کلیدی مهم باشد. مطمئن شوید که واضح، مختصر و ایده دقیقی از محتوای مقاله ارائه می دهد. از عناوین بیش از حد طولانی خودداری کنید، زیرا ممکن است در نتایج جستجو کوتاه شوند.
  3. توضیحات مربوطه: توضیحات متا یک پاراگراف کوتاه است که در زیر عنوان در نتایج جستجو ظاهر می شود. باید مختصر (محدود به 160 کاراکتر) و جذاب باشد تا کاربران را به کلیک روی مقاله شما ترغیب کند. از کلمات کلیدی به روشی طبیعی استفاده کنید و به طور خلاصه محتوای مقاله را توصیف کنید و علاقه و ارزش افزوده آن را برای خوانندگان برجسته کنید.
  4. محتوای با کیفیت و ارتباط: مطمئن شوید که مقاله لینکدین شما به خوبی نوشته شده، آموزنده است و ارزش واقعی را برای خوانندگان فراهم می کند. اطلاعات مرتبط، توصیه های عملی، ارقام، مطالعات موردی یا مثال های عینی را برای تقویت اعتبار و اعتبار محتوای خود ارائه دهید.
  5. لینک های داخلی و خارجی: فراموش نکنید که پیوندهای مرتبط را در مقاله خود بگنجانید، چه به سایر مقالات مرتبط در لینکدین و چه به منابع خارجی قابل اعتماد. پیوندهای داخلی به افزایش زمان خواندن در نمایه شما و بهبود تجربه کاربری کمک می کنند، در حالی که پیوندهای خارجی می توانند اعتبار محتوای شما را در چشم موتورهای جستجو افزایش دهند.

قبل از ترک…

اگر این مقاله در اخبار 2023 لینکدین برای سئو شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع