مقاله تحقیقاتی جستجوی گوگل مفهوم منفی سئو را نشان می دهد

بحث انجمن در ماستودون.منبع

در ادامه این بخش آمده است: “این شهودی است زیرا این متون تمایل دارند به سادگی مجموعه ای از کلمات کلیدی را به هم متصل کنند و بنابراین ناهماهنگ هستند. علاوه بر این، ما تعداد متوسطی از صفحات محصول و نمایه های حرفه ای را پیدا کردیم که سعی می کنند نوعی از SEO را نیز انجام دهند. مشاهده کردیم که دامنه‌های رسانه‌محور، مانند دامنه‌های میزبان تصویر، اغلب حاوی متن‌های تعبیه‌شده نامفهومی هستند، احتمالاً برای سئو.

پدرو اشتباه نمی کند، اما جان مولر از گوگل سعی کرد آن را کم اهمیت جلوه دهد و گفت: “من فکر می کنم یکی از چالش ها این است که “سئوی خوب” اساساً نامرئی است: این یک سایت با ساختار خوب است، محتوای خوبی دارد، مردم آن را دوست دارند. – اینها ویژگی های مرتبط با سئو توسط وب بزرگتر نیستند.” او بعداً اضافه کرد: «من احساس می‌کنم این یک نبرد شکست‌خورده است که آن را به‌عنوان «همه سئو بد نیست» تعریف کنیم. به خاطر داشته باشید، کارمندان گوگل مانند جان مولر و دیگران گفته اند سئو مهم است و چیزی که گوگل برای آن ارزش قائل است، اما پس از آن شما این مقاله تحقیقاتی را دارید…

دیدن این جمله در یک مقاله تحقیقاتی گوگل غم انگیز است، اما ما می دانیم که صنعت سئو تا چه حد در دنیای خارج چشم سیاه دارد. اگر نمی دانید، فقط از یک غیرمعمول در مورد سئو سوال کنید و ببینید چه می گویند. شما امیدوارید که شخصی که در جستجوی گوگل کار می کند این دیدگاه ها را به اشتراک نگذارد، اما گوگل یک شرکت بزرگ است.

در هر صورت، ممکن است منطقی باشد که مقاله تحقیقاتی را مطالعه کنید و بدانید که صرفاً به دلیل وجود یک سند ثبت اختراع یا مقاله تحقیقاتی به این معنی نیست که Google از آن استفاده می کند. اما این یکی، به خوبی ممکن است با به روز رسانی محتوای مفید هماهنگ باشد.

پدرو دیاس، جنگنده سابق هرزنامه گوگل، اکنون SEO، به این موضوع اشاره کرد ماستودون و گفت: “این یک عبارت ناخوشایند از طرف گوگل در مورد مقاله سفید “مدل های مولد پیش بینی کننده های بدون نظارت کیفیت صفحه هستند” است.

این مقاله اولین بار توسط راجر مونتی برجسته شد که پرسید اگر این مقاله تحقیقاتی همان چیزی است که به روز رسانی محتوای مفید در مورد آن است. من فکر می‌کنم راجر دقیقاً اینجاست، به نظر می‌رسد، حداقل تا حدی، این مقاله بسیاری از چیزهایی که به‌روزرسانی محتوای مفید درباره آن است را توصیف می‌کند.

یک گوگل مقاله تحقیقاتی مدل‌های مولد، پیش‌بینی‌کننده‌های بدون نظارت کیفیت صفحه هستند، مفهومی منفی از شیوه‌های SEO را نشان می‌دهد. این بخش دارای بخشی به نام “تلاش برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)” است که می گوید: “اسنادی که سعی در انجام سئو دارند معمولاً به عنوان کیفیت بسیار پایین علامت گذاری می شوند.”