موتور جستجوی جدید Google، Magi، به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل، تجربه صفحه، محتوای مفید، سؤالات متداول و تبلیغات هوش مصنوعی


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

چه هفته پرمشغله ای بود، ما از گوگل خواستیم تأیید کند که روی یک موتور جستجوی کاملاً جدید کار می کند که از هوش مصنوعی و Bard استفاده می کند. هیچ زمان ETA برای زمان اجرای آن وجود ندارد، اما در ماه‌های آینده، به‌روزرسانی‌های جزئی بیشتری در جستجوی Google برای تعبیه هوش مصنوعی در سراسر جهان خواهیم دید. این با اسم رمز Magi است. به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 گوگل شاهد لرزش‌هایی در این هفته بود و احتمالاً انتشار آن تقریباً به پایان رسیده است. گوگل دستورالعمل‌های خود را برای محتوای مفید تغییر داده و بخشی را برای تجربه صفحه اضافه کرده است. در همین حال، گوگل دسته ای از سیستم های رتبه بندی قدیمی “بازنشسته” را از اسناد کمکی خود حذف کرد. گوگل گزارش تجربه صفحه، گزارش قابلیت استفاده از تلفن همراه و تست سازگاری با موبایل را از کنسول جستجوی گوگل حذف می کند. نتایج غنی از سؤالات متداول در نتایج تلفن همراه بسیار کمتر نشان داده می شود. Google مدیر درآمد Reader را در مرکز ناشران Google و گزارش جدیدی از محتوای مشترک شده در Search Console برای محتوای دارای دیوار پرداختی راه اندازی کرد. Google جزئیات قطعه جستجوی ارسال و بازگشت خود را گسترش داد و یک گزارش کنسول جستجوی جدید برای آنها اضافه کرد. گری ایلیس از گوگل در مورد آنچه که اگر سایت شما برای یک کلمه کلیدی افت کرد، صحبت کرد. گوگل گفت به گوگل اجازه ندهید صفحات نتایج جستجوی داخلی شما را ایندکس کند، به خصوص اگر هیچ نتیجه ای نداشته باشند. GoogleOther یک Googlebot جدید است که گوگل این هفته راه اندازی کرد. پیش‌نویس‌های Google Bard متنوع‌تر هستند و Bing Chat قالب‌بندی فرمول ریاضی بهتری دارد. بینگ چت به زودی قادر به پردازش اسناد در اندازه کتاب خواهد بود. من نظرسنجی های متعددی را در مورد استفاده بازاریابان جستجو از هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT، Bing Chat و Google Bard پست کردم. یک اشکال در فهرست‌های Google Business Profile Manager وجود دارد. گوگل هوش مصنوعی مولد را در حداکثر عملکرد گوگل ادز به نمایش گذاشت. Google Ads به دنبال ارائه داده های بیشتر عبارت جستجو برای تبلیغ کنندگان است. Google AdSense دارای این اشکال طولانی مدت صفر کلیک است. جستجوی Google در حال آزمایش نمونه‌های رنگی برای شبکه‌های محصول و پوشش‌های قیمتی برای تصاویر کوچک تصویر محصول در قطعه‌های جستجو است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

حامی: Wix – آیا می دانستید که آنها یک خبرنامه جستجوی ماهانه جدید به نام Searchlight دارند؟ می توانید مشترک شوید در wix.com/seo/learn/subscribe.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

جستجوی موضوعات بحث: