نئون: لوگوی خود را روشن کنید


این چراغ های نئون در سه سال گذشته در مغازه ها بازگشت بزرگی داشته اند. اما برخلاف چراغ‌های نئونی سنتی که در دهه 90 بسیار محبوب بودند و با گاز کار می‌کردند نئون led جایگزینی برای هر دو نشان می دهد اقتصادی et زیست محیطی.

لوگوی نئون

اگر می خواهید توجه خود را به خود جلب کنید، آنها یک گزینه عالی هستند لوگو. نه تنها به دلیل درخشندگی آنها، بلکه به دلیل انتخاب گسترده رنگ و شکل در دسترس شماست. حتی می توانید با نوارهای LED RGB آنها را پلک بزنید یا رنگ آنها را تغییر دهید.

لوگوی نئون گوگل

نوارهای LED قرار داده شده در لوله های سیلیکونی یا PVC انعطاف پذیری زیادی را در استفاده از نئون و به طور کلی پایه آن می دهد. شفاف در پلکسی گلاس به آن اجازه می دهد تا کاملا با دکور ترکیب شود. او تطبیق پذیری عالی اجازه می دهد تا برای دکوراسیون مغازه ها، رستوران ها، بارها مناسب باشد.

لوگوی نئونی شما

این نئون فلکس ماده ای است که به دلیل بالا بودن آن شناخته شده است انعطاف پذیری که به آن اجازه می دهد به راحتی در مطابقت با طرح مورد نظر شما موفق شود. برای شما ایده آل است لوگوی نئون. شما می توانید طرح و تایپوگرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید، به لطف قوی بودن آن همیشه به نتیجه مورد انتظار دست خواهید یافت قابلیت مانور.

نمونه لوگوی نئون

مزایای چراغ های نئون ال ای دی

  • گرانده انعطاف پذیری ;
  • بر طول عمر طولانی تر از یک نئون اصلی است.
  • فرزند پسر بهره وری اقتصادی به او اجازه می دهد نور کمتری مصرف کنیدبا کارایی برابر با نئون کلاسیک.
  • این نئون فلکس بسیار سبزتر از نئون معمولی است.
  • بر مقاومت به اندازه طول عمر آن قوی است: به خوبی در برابر ضربه مقاومت می کند.

این مقاله توسط یک شریک مهمان (Enseigne Plus) به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده استمنبع