نام‌های سایت Google اکنون در زیر دامنه‌ها پشتیبانی می‌شوند


Google Phones Ai

گوگل اکنون از ویژگی نام سایت در زیر دامنه ها پشتیبانی می کند، گوگل گفت که زیر دامنه ها در دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می شوند. نام سایت هنوز در سطح زیر شاخه پشتیبانی نمی شود. گوگل نوشت توییتر“نام های سایت اکنون برای زیر دامنه ها در دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می شوند.”

گوگل آن را به روز کرد سند راهنمای نام سایت گفتن اینکه آنها برای “سایت های سطح زیر دامنه در تلفن همراه” پشتیبانی می شوند. گوگل نیز به روز رسانی کرد دستورالعمل های فنی اکنون بگوییم که از “پشتیبانی می کند (این یک صفحه اصلی در سطح زیر دامنه است)”

این نسخه قدیمی است (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این هم نسخه جدید (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به عنوان یادآوری، گوگل به ما گفت که زیر دامنه ها برای نام سایت پشتیبانی نمی شوند، اما برای فاویکون ها پشتیبانی می شوند.

به عنوان یادآوری، گوگل نام سایت ها را در اکتبر 2022 برای موبایل و سپس نام سایت ها را برای نتایج دسکتاپ در مارس 2023 راه اندازی کرد. گوگل اخیراً برخی از مسائل شرم آور نام سایت را داشت که مدت کوتاهی پس از آن برای برخی (نه همه) آنها را برطرف کرد.

گوگل، با این اعلامیه جدید، موضوعی را راه اندازی کرد که در آن می توانید بازخورد جدیدی را در این مورد ارسال کنید راهنمای گوگل وبمستر موضوعی که جان مولر از Google با سؤالات متداول اضافی و موارد دیگر پست کرده است:

س: چرا پس از استفاده از فرم بازخوردی که در آوریل 2023 داشتید، نام سایت من تغییر نکرد؟
پاسخ: این فرم برای جمع‌آوری بازخورد عمومی استفاده شد و به ما کمک کرد تا در اواخر همان ماه برخی بهبودهای کلی را انجام دهیم که بخش قابل توجهی از پرونده‌های ارسالی معتبر را حل کرد. ما هنوز در حال کار بر روی پیشرفت‌های دیگری هستیم که امیدواریم در موقعیت‌های دیگر کمک کند.

س: چرا URL من به جای نام سایت نشان داده می شود؟
پاسخ: اگر URL شما به جای نام سایت نشان داده می شود، این نشان دهنده یک خطا نیست، بلکه سیستم های ما به اندازه کافی برای نشان دادن نام سایت برای سایت شما مطمئن نیستند. این می تواند به دلایل مختلفی باشد و ممکن است در طول زمان تغییر کند. با راهنمایی ما مشورت کنید و مطمئن شوید که از نام سایت ترجیحی خود در زمینه هایی که به ما در تعیین این موضوع کمک می کند استفاده می کنید.

س: چرا سایت من که در یک زیر شاخه قرار دارد، نام سایت مورد نظر من را نشان نمی دهد؟
A: نام سایت برای زیر شاخه ها پشتیبانی نمی شود (به عنوان مثال، یک صفحه اصلی در سطح زیردایرکتوری است و نمی تواند نام سایت خود را داشته باشد). برای اطلاعات بیشتر به راهنمای فنی ما مراجعه کنید.

اوه، این نام سایت است، قسمتی که برای قطعه نتیجه جستجو در جعبه قرار دارد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر و راهنمای گوگل وبمستر.

منبع