نظر برنامه نویس un Thread توییتر؟


اگر دنبال کننده شبکه اجتماعی جک دورسی هستید، به احتمال زیاد حداقل یک موضوع را برای مشترکین خود منتشر کرده اید (یا قصد دارید به زودی این کار را انجام دهید). آیا می دانستید که می توان کل موضوعات توییتر را برای پست بعدی زمان بندی کرد؟ در اینجا نحوه انجام آن در چند دقیقه با کمک آمده است این ابزار به توییتر اختصاص داده شده است.

Thread در توییتر چیست؟

و موضوع در توییتر هست یک پیام زنجیره ای متشکل از چندین توییت.

این به شما امکان می دهد داستانی را بیان کنید یا استدلالی را به روشی طولانی تر از قالب کلاسیک یک توییت توسعه دهید، در حالی که در محدوده شخصیت های تحمیل شده توسط شبکه اجتماعی باقی بمانید.

به عبارت دیگر، رشته‌های توییتر مجموعه‌ای از توییت‌ها هستند که یکدیگر را دنبال می‌کنند و به یکدیگر پاسخ می‌دهند.

چگونه یک موضوع در توییتر (بدون ابزار) ایجاد کنیم؟

ایجاد یک موضوع در توییتر بسیار ساده است : فقط با اضافه کردن یک سری توییت اضافی به توییت خود پاسخ دهید.

هر توییت باید با ذکر نام کاربری @ شروع شود، که در آن نام کاربری، نام کاربری حسابی است که می‌خواهید روی آن موضوع ایجاد کنید (می‌فهمید، مال شما).

نظر برنامه نویس un thread توییتر؟

بنابراین ایجاد یک موضوع بسیار ساده است، اما برنامه نویسی آن به صورت بومی توسط Twitter یا Tweetdeck ارائه نمی شود.

بنابراین، اگر شما می خواهید یک موضوع برای پست بعدی برنامه ریزی کنید، تنها گزینه ای که خواهید داشت استفاده از ابزار حرفه ای است که این قابلیت را ارائه می دهد.

در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با یکی از بهترین ابزارهای توییتر در حال حاضر (به نظر ما) ادامه دهید. به صورت تایپی.

این ابزار به شما این امکان را می دهد که هر بار 1 رشته را به صورت رایگان برنامه ریزی کنید.

با این حال، اگر می خواهید چندین برنامه را در طول زمان برنامه ریزی کنید، باید یک برنامه پولی را انتخاب کنید.

این ابزار که به طور انحصاری برای کاربران و اینفلوئنسرها در توییتر طراحی شده است، به هر حسابی که آماده است 10 دلار در ماه برای استفاده از آن سرمایه گذاری کند، اجازه می دهد. موضوعات توییتر را در چند دقیقه ایجاد و زمان بندی کنید (علاوه بر ارائه ویژگی های جالب دیگر).

در اینجا نحوه کار آن آمده است:

 • به typefully.com بروید و با استفاده از حساب توییتر خود ثبت نام/وارد شوید.
 • توییت های خود را با جدا کردن هر توییت مجزا با دو خط خالی بنویسید (با فشردن 2 بار متوالی “enter”).
موضوع برنامه نویس توییتر Typefully
مروری بر رابط ایجاد و ویرایش تاپیک توییتر
 • سپس هر توییتی که یک رشته را تشکیل می‌دهد توسط نوارهای افقی قاب می‌شود (امکان تنظیم مجدد ترتیب توییت‌های موضوع از طریق یک سیستم کشیدن و رها کردن وجود خواهد داشت).
 • PS: روی دو ستاره در سمت راست پایین رابط کلیک کنید تا پیش نمایش رندر نهایی موضوع توییتر خود را فعال کنید. ;
 • لینک ها، گیف ها، تصاویر، ویدیوها، شکلک ها را به توییت های خود اضافه کنید و سپس بر روی ” کلیک کنید برنامه » ;
گزینه ها رشته برنامه نویسی Twitter Typefully
بررسی اجمالی رابط برنامه ریزی موضوعات توییتر
 • در نهایت، تاریخ پست مورد نظر خود را انتخاب کنید (یا اجازه دهید Typefully بهترین زمان ارسال را برای شما با کلیک بر روی “یافتن بهترین زمان” انتخاب کند).

چند نکته در مورد برنامه نویسی رشته ها با Typefully:

 • شما می توانید یک پیوند توییت را کپی-پیست کنید تا یک توییت نقل قول به طور مستقیم در یک موضوع ایجاد کنید.
 • می‌توانید با کشیدن و رها کردن مستقیم آن‌ها بر روی ویرایشگر موضوع Typefully، ویدیوها، تصاویر و گیف‌ها را مستقیماً به ویرایشگر رشته اضافه کنید.
 • می‌توانید با کلیک کردن روی نماد دو ستاره (که «حالت وفاداری بالا» را فعال می‌کند) پیش‌نمایش کنید که موضوع شما در توییتر چگونه به نظر می‌رسد.
 • در طول برنامه‌ریزی، می‌توانید ویژگی «بازتوییت خودکار» را فعال کنید تا خودتان ریتوییت کنید و بنابراین دید موضوع خود را بهینه کنید.
 • در طول برنامه ریزی، می توانید تصمیم بگیرید که موضوع خود را به یک پست وبلاگ کوچک تبدیل کنید که در نمایه Typefully شما بدون جداسازی بین توییت های مختلف منتشر می شود (برای این کار باید گزینه “باز کردن و انتشار در پروفایل من” را فعال کنید).
 • در طول برنامه ریزی، می توانید به طور خودکار انتشار یک توییت جدید را در رشته خود برنامه ریزی کنید، در صورتی که مورد دوم محبوب شود تا کاربران را به صفحه فرود انتخابی خود هدایت کنید (برای این کار، باید “auto-plug” را فعال کنید از تعداد بازتوییت یا تعداد لایک، تعیین کنید که می خواهید برای انتشار این توییت جدید برنامه ریزی کنید).
 • تا زمانی که موضوع منتشر نشده باشد، می توانید آن را تا جایی که می خواهید از لیست رشته های زمان بندی شده ویرایش کنید.
 • می توان با کلیک بر روی موضوع زمان بندی شده و سپس کلیک بر روی دکمه نارنجی رنگ با زمان انتشار برنامه ریزی شده، یک موضوع را لغو برنامه ریزی کرد (یک پاپ آپ با پیوند “عدم برنامه ریزی” ظاهر می شود و به شما امکان می دهد “زمان بندی را لغو کنید تا موضوع برگردانید به پیش نویس).

نمونه موضوع توییتر (ایجاد شده با این ابزار)

در اینجا یک نمونه از یک رشته محبوب توییتر است که با این ابزار ایجاد شده است:

اگر برای تجزیه و تحلیل این موضوع توییتر وقت بگذارید، متوجه خواهید شد که همه توییت‌های موجود در تاپیک در یک زمان (و در یک دقیقه) پست شده‌اند.

اگر نمی توان دانست که آیا حساب مورد نظر برای انتشار موضوع خود برنامه ریزی کرده است یا خیر، یک چیز مسلم است، دومی ایجاد شده است. با استفاده از ابزار Typefully.

(اطلاعات در کنار تاریخ توییت منبع، در نسخه دسکتاپ توییت موجود است).

اگر این نکته توییتر برای شما مفید بود، در به اشتراک گذاشتن آن با دیگر متخصصان دیجیتال که ممکن است علاقه مند باشند، دریغ نکنید.

همچنین خوشحال خواهیم شد به هر سوالی که ممکن است در نظرات برای ما بفرستید پاسخ دهیم.

منبع