نمایشگاه اخبار Google به ایالات متحده می آید و برگه دنبال کردن اخبار Google به روز شده است

Google News Showcase، که برای اولین بار در آلمان و برزیل در اکتبر 2020 راه اندازی شد، در چند سال گذشته به کشورهای بیشتری گسترش یافته است. اما ایالات متحده یکی از آنها نبود، تا به حال. گوگل گفت که News Showcase با بیش از 150 نشریه خبری در 39 ایالت به ایالات متحده می آید که اکثر آنها اخبار محلی و منطقه ای را نمایندگی می کنند.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

پایگاه خبری Google

Google Reader Revenue Manager که چند ماه پیش به تفصیل به آن پرداختیم در حال به دست آوردن یک ویژگی نظرسنجی جدید است. گوگل گفت این “به ناشران کمک می کند تا از خوانندگان خود سوالاتی بپرسند تا مشخصات جمعیتی و علایق خود را بهتر درک کنند تا بتوانند محتوا و تبلیغات مرتبط تری ارائه دهند.”

این چیزی است که به نظر می رسد (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

ویژگی دنبال کردن در برنامه Google News به‌روزرسانی شده است، به پایین منتقل شده است و دسترسی به آن آسان‌تر است. ویژگی Follow به زودی به صورت جهانی در اندروید در دسترس خواهد بود و سپس در اواخر سال جاری به iOS گسترش خواهد یافت.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل اعلام کرد چند به‌روزرسانی مرتبط با اخبار، از جمله اینکه Google News Showcase بالاخره به ناشران اخبار ایالات متحده می‌آید، یک برگه دنبال‌کردن به‌روز در برنامه Google News، و ویژگی‌های نظرسنجی در Google Reader Revenue Manager.

این باعث می شود که اکنون بیش از 22 کشور در سراسر جهان با بیش از 2300 ناشر ثبت نام کرده اند.