نمایه‌های کسب‌وکار Google در حال حذف شکلک‌ها و نویسه‌های خاص از نام‌های کسب‌وکار

بحث انجمن در انجمن جستجوی محلی.منبع

گوگل سابقه افزودن و حذف ایموجی‌ها از نتایج جستجو را دارد، اما فضای محلی تا حدودی از این تصمیم‌ها رها شده است – این تا کنون بوده است.

Google Store Front Mall

در چند هفته گذشته گزارش هایی از طریق این سایت منتشر شده است انجمن جستجوی محلی که گوگل شکلک‌ها و کاراکترهای خاص را از نام‌های کسب‌وکار در نمایه‌های کسب‌وکار Google حذف کرده است. این بدان معناست که اگر سعی کنید یک شکلک برای نام خود اضافه کنید تا در فهرست‌های محلی Google برجسته شود، ممکن است Google آن ایموجی را حذف کند.

Marcin Karwowski در این مورد در انجمن ها پست کرد، او گفت: “من فقط متوجه شدم که چندی پیش تعداد زیادی از صاحبان مشاغل ایمیلی با همین محتوا دریافت کردند که نام آنها به روز شده و شکلک از نام حذف شده است. گوگل سرانجام تصمیم گرفت آن را پاک کند و شکلک ها را به طور انبوه از نام ها حذف کرد. اگر شکلک های نام شرکت ها بالاخره ناپدید شوند، روز زیبایی است.”

در اینجا یک اسکرین شات از اخطاریه ای است که او از Google درباره حذف یک ایموجی از نام کسب و کار توسط Google Business Profiles دریافت کرده است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

دارن شاو مدت کوتاهی پس از آن گفت که او نیز با شخصیت های خاص متوجه این موضوع شده است. شاو نوشت، “امروز اعلانی در مورد حذف یک “®” از یک نام دریافت کردم. اگرچه این مشتری به نام خود به آن نیاز دارد.”