نوسانات به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google در 5 و 7 ژوئیه


در چند روز گذشته در جامعه SEO در مورد نوسانات الگوریتمی رتبه بندی جستجوی گوگل و نوسانات بیشتر صحبت هایی وجود داشته است. این پس از بیش از یک هفته آرامش نسبی در نتایج جستجوی گوگل رخ می دهد.

پچ پچ برداشت در WebmasterWorld و در بخش نظرات از آخرین داستان به‌روزرسانی Google من در 28 ژوئن، در چند روز گذشته افزایش یافته است – با برخی صحبت‌ها در 5 ژوئیه و سپس به شکلی بزرگتر در 7 ژوئیه، امروز.

بعلاوه، برخی از ابزارها در 24 ساعت گذشته نوسان زیادی را در نوسانات جستجوی گوگل نشان می دهند.

سئو چتر

در اینجا برخی از این گفتگوها وجود دارد:

جالبه، ساعت 06:00 امروز صبح و سوئیچ روشن شد، 18:00 امروز عصر، دو ساعت پیش، سوئیچ خاموش شد! به خاطر داشته باشید که این نیمه روز / بعد از ظهر به وقت ایالات متحده است، ترن هوایی حتی در حالت تعلیق نیز ادامه دارد.

سال‌ها پیش به‌نظر می‌رسد که به‌روزرسانی بزرگی را به خاطر می‌آورم و کل Plex به اسکی رفت و همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفت، این روزها به نظر می‌رسد که MO استاندارد است.

افت شدید امروز…

در هر تعطیلات و در طول رویدادهای بزرگ، آنها تمایل دارند ویژگی های ضد وب بیشتری را در صفحات SERP ارائه کنند، به این امید که بتوانند پشت سر عناوین تعطیلات/اخبار پنهان شوند.

این افت فقط تا حدی مربوط به 4 جولای است، اما بیشتر پیامد مستقیم تغییرات ضد وب در صفحات SERP است.

کاهش ناگهانی و شدید در ترافیک ایالات متحده در یک شب… با شروع 76 درصدی از صبح امروز. ترافیک صفحه اصلی من دیروز -33٪ و تا امروز -44٪ بود. من در رتبه بندی پایدار هستم و چند ترم جدید به دست آوردم، اما ترافیک به معنای واقعی کلمه ناپدید شد

ترافیک و SERP ها بسیار آشفته به نظر می رسند. جستجو در حال حاضر ثابت نمی ماند. چیزی که به نظرم عجیب است این است که حرکات شخصی ما دیگر منعکس کننده حرکات دیگران نیست. برخی از روزها سنسورها ساکت هستند، اما ما شاهد حرکات زیادی هستیم.

ساعت 16:00 در Googleday من گذشته است و همه چیز عادی به نظر می رسد! PVs، منحصر به فرد، منابع … بیایید ببینیم این چقدر طول می کشد؟

و خیلی بیشتر…

ابزارهای ردیابی گوگل

در اینجا چیزی است که برخی از ابزارهای ردیابی از امروز صبح نشان می دهند.

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سمروش – به عنوان یادآوری، آنها سنسورهای خود را تنظیم کردند اما هنوز هم می توانید سنبله را ببینید:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

خواهیم دید که آیا Mozcast و RankRanger تغییرات بیشتری را در امروز نشان می دهند یا خیر…

آیا در روز گذشته یا بیشتر متوجه تغییرات بزرگی شده اید؟

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع