نوسانات جستجوی Google، اشکال فهرست‌بندی اخبار Google، Bard، SGE، نام‌های سایت، پیوند، INP و موارد دیگر

حمایت شده توسط رنجر رتبه، نرم افزار سئو حرفه ای همه در یک. Rank Ranger یک پلت فرم جامع SEO است که به شما امکان می دهد تجارت خود را با داده ها و تجزیه و تحلیل توسعه دهید. این اطلاعات بینش ارزشمندی را از طریق ردیابی رتبه پیشرفته، از جمله ردیابی فوق‌العاده، گزارش ارگانیک سهم صوتی، داده‌های ویژگی SERP عملی و ابزارهای تجزیه و تحلیل SERP ارائه می‌دهد.

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

تعجب، تعجب، ما یک به روز رسانی تایید نشده رتبه بندی جستجوی گوگل داشتیم. گوگل تایید کرد که برای هفته‌ها یک باگ فهرست‌بندی Google News دارد و در پایان این هفته آن را برطرف کرد. گزارش نمایه سازی صفحه کنسول جستجوی گوگل، در 2 ژوئن به روز شد و باعث سردرگمی زیادی شد. کنسول جستجوی گوگل فراموش کرده است که به‌روزرسانی گزارش نمایه‌سازی صفحه را به ما اطلاع دهد که باعث سردرگمی زیادی شده است. گوگل در آینده نزدیک بهبودهایی را در نام سایت منتشر خواهد کرد. همچنین، اگر گوگل با نام مشکلی دارد، ممکن است نام سایت نشان داده نشود. Google Bard ویژگی های جدیدی را منتشر کرد و آن را در اکثر مناطق عرضه کرد. به نظر می‌رسد این روزها تجربه تولید جستجوی گوگل کم هیجان‌انگیز نیست. گوگل گفت که توصیه های اصلی سئوی آن در دو دهه گذشته تغییر نکرده است. گوگل راهنمای سئوی خود را برای شرکای پیوند محتوا توضیح داد که باعث ناراحتی بسیاری از سئوکاران خبری شد. Google Search Console اعلان‌هایی را در مورد بخش حیاتی وب اصلی INP ارسال کرد و همچنین باعث سردرگمی شد. گوگل در حال آزمایش یک سوایپ برای اشتراک‌گذاری و ذخیره ویژگی برای قطعه‌ها است. «جستجوی Google» در حال آزمایش اسنیپت‌ها با منوی کشویی برای ترجمه است. بخش کاوش جستجوی Google اکنون می تواند تبلیغات را نشان دهد. Google AdSense می تواند پرداخت ها را از طریق SEPA بپذیرد. Google Universal Analytics 3 هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها برای بسیاری از ویژگی‌ها است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع