نوسانات رتبه‌بندی جستجوی Google، محتوای مفید و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند با تأخیر، گفتگوی پیوند و کاهش بودجه


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

جستجوی موضوعات بحث:

این آخرین ویدیوی سال است و ما باید در مورد نوسانات و نوسانات رتبه بندی جستجوی گوگل بیشتر صحبت کنیم. گوگل اعلام کرد که محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند به دلیل تعطیلات تکمیل می‌شود. آخر هفته کریسمس برای نتایج جستجوی گوگل بسیار آرام تر بود. گوگل گفته است که استفاده از “اینجا” برای متن لینک لنگر بد است. گوگل گفته است که نباید لینک‌های پروفایل رسانه‌های اجتماعی خود را دنبال نکنید. گوگل گفت پیوندهای موجود در یوتیوب به شما در سئو کمک نمی کند. گوگل گفت که داشتن متن، اینفوگرافیک و ویدیوی منحصر به فرد محتوای شما را خوب، دقیق یا مفید نمی کند. گوگل در حال رفع اشکالی است که جستجو در حافظه نهان ذخیره نمی شود و به صرافی های امضا شده ارائه می شود. گوگل در مورد نقض امنیتی LastPass مشاوره سئو ارائه کرد. گوگل در حال آزمایش نمودار تاریخچه قیمت در جستجو است. Google Ads اجازه می دهد برخی از تبلیغات شاهدانه را در برخی مناطق انجام دهد. سئوکاران نگران این نیستند که ChatGPT شغل آنها را تهدید کند. برخی از بازاریابان نگران کاهش بودجه SEO و PPC در دوران رکود هستند. جان مولر از گوگل بار دیگر در کریسمس از سئوها حمایت کرد. و من مشارکت کنندگان برتر را برای میزگرد موتورهای جستجو در سال 2022 پست کردم. سال نوی خوبی داشته باشید، همه! و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.