نوسانات رتبه بندی ارگانیک گوگل با به روز رسانی های الگوریتم گوگل

اینکه گوگل الگوریتم هایی دارد که با همدیگر مبارزه می کنند، به نوعی گیج کننده است. این من را به یاد زمانی می اندازد که سایت ها در لبه آستانه کیفیت گوگل هستند، اما در این مورد، الگوریتم های مختلف چیزها را متفاوت قضاوت می کنند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.

منبع

گلن اضافه کرد: «من تازه شروع به کندوکاو کردم، اما واضح است که گوگل در درک کاری که سایت انجام می دهد، مشکل دارد، اگر باید به عنوان یک سایت بررسی محصول طبقه بندی شود (احتمالاً باید …) و آیا اصلاً باید رتبه بندی شود. مانند سایر مواردی که تحت تأثیر قرار گرفتند، سایت برای برخی سؤالات از یک صخره افتاد…”

با همه این به روز رسانی های مختلف الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در چند هفته گذشته، زمان بسیار شلوغی برای سئوکاران بوده است. در حالی که اکثر سایت ها احتمالاً نوسانات بزرگ را نمی بینند. گلن گیب سایتی را ثبت کرد که نه تنها شاهد یک تغییر بزرگ در رتبه بندی، بلکه چندین تغییر بود!

دیدن چنین حرکتی از یک سایت در چنین دوره‌ای به ندرت اتفاق می‌افتد، اما وقتی این کار را انجام می‌دهید، شما را وادار می‌کند وای.

آیا قبلاً این را با چنین نوسانات شدید دیده اید؟

گلن گیب در این پست ارسال کرد توییتر و نوشت: «اگر می‌خواهید نمونه‌ای عالی از مدل‌های یادگیری ماشینی داشته باشید که برای پیدا کردن یک سایت مشکل دارند، دیگر به دنبال آن نباشید. لرزش. با ما همراه باشید. بیشتر در راه است.”