نوسانات رتبه بندی الگوریتم جستجوی گوگل در 22 و 23 مه

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آیا هیچ کدام از شما تغییرات بزرگی در رتبه بندی در چند روز گذشته دیده اید؟

رتبه بندی وب پیشرفته:

به روز رسانی الگوریتم انفجار لوگوی گوگل

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPstat:

من نشانه‌هایی از به‌روزرسانی تأیید نشده الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google را می‌بینم، این به‌روزرسانی در 22 می آغاز می‌شود و در چند روز آینده ادامه می‌یابد. این یکی از این جهت غیرمعمول است که من در میان جامعه سئو گفتگوهای قابل توجهی می‌بینم، اما برخی از محبوب‌ترین ابزارهای بررسی رتبه گوگل از آن استفاده نمی‌کنند.

بنابراین صحبت های زیادی در مورد به روز رسانی احتمالی رتبه بندی گوگل وجود دارد.

ابزارهای ردیابی گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

سمروش:

به عنوان یادآوری، ما در مورد سه به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده قبلی گزارش داده بودیم. یکی در حدود 17 می، سپس در 10 می و دیگری در اوایل ماه مه.

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این ابزار جدید، سئوکاران زیادی دارد که صحبت می کنند، اما ابزارها بسیار ملایم هستند.

سئو چتر

در اینجا چیزی است که ابزارها نشان می دهند و Mozcast، Algoroo و SERPstat ممکن است یکی از معدود ابزارهایی باشند که آن را انتخاب می کنند.

بیایید با آنچه سئوکاران می گویند شروع کنیم. بیشتر صحبت ها در هر دو است WebmasterWorld و در نظرات اینجا هستند.

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

موزکست:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چند نقل قول وجود دارد:

ادامه دهید، هیچ چیز کمک نمی کند. فقط نمی توانم کاری انجام دهم مانند تماشای آنها در حال نابودی تمام کارهایی که بیش از 10 سال انجام می دادم. جنون.

ترافیک ایالات متحده امروز مرده است. تقریباً هیچ چیز … تقریباً مانند شما @ichthyous آنها باید دوباره چیزی بزرگ آماده کنند.

ما دوباره رفتیم… ترافیک ایالات متحده از صبح در -74٪ شروع می شود. جستجو -30٪، مستقیم -34٪، صفحه اصلی -53٪ است. ترافیک به طور کلی از هر مکانی که مهم باشد در سطح پایین‌تری قرار دارد. در همین حال، ترافیک زیادی از بوتسوانا!

به یوتیوب رفتم تا برخی از معیارهای ویدیوهایی را که سال‌ها به‌طور بی‌احتیاطی در اینترنت قرار داده‌ام، بررسی کنم و یک مورد جدید با برچسب‌ها و کیفیت بهتر قرار دهم. و می بینم که چند روزی است که دیدم در حال افزایش است. بنابراین احتمالاً ویدیوهای بیشتری در SERP قرار می گیرند که همه چیز را پایین می آورد.

پس از یک تعطیلات آخر هفته بسیار کم، در ساعت 05:00 صبح امروز به وقت بریتانیا، ترافیک به سطح عادی بازگشت و در تمام طول روز در آنجا باقی مانده است … فعلا!

بله، تأثیر بسیار زیادی بر جایگاه ما – 30٪

اساساً من چند روز قبل از اینکه بقیه مردم (اینجا نیز) همین مشکلات را گزارش کنند، شاهد افت شدید ترافیک هستم.

من شما را تأیید می کنم، ترافیک امروز سایت من همین الگو را نشان می دهد …

ترافیک من از 2 روز پیش شروع شد. بنابراین بله، چیزی دوباره در حال اجرا است.

هر روز بدتر می شود گوگل بهترین سایت های ما را به صفر هدف قرار داده است. آنچه باقی می ماند ترافیک به سمت وسایل گرمکن قفسه است. واضح است که گوگل در راه از بین بردن تمام ترافیک ارگانیک به مواردی است که در سیستم تبلیغات خرید آنها گنجانده شده است/

ترافیک ایالات متحده (و کانادا) همچنان افتضاح است…امروز از ساعت 10 صبح -42٪ شروع می شود. در همین حال، بقیه جهان نسبتاً قوی هستند:

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید