نوسانات رتبه بندی الگوریتم جستجوی گوگل پنجشنبه، 26 دسامبر

SERPSstat:

پس ما چه می بینیم؟

سئو چتر

شاید این ادامه محتوای مفید تاخیری و به‌روزرسانی‌های هرزنامه لینک باشد یا شاید این یک به‌روزرسانی جدید رتبه‌بندی جستجوی Google باشد؟ گفتنش فوق العاده سخته چند روز قبل از کریسمس شاهد تلاطم‌های بزرگی بودیم و سپس اوضاع بسیار آرام شد.

Accuranker:

Mozcast:

سایت YMYL ایتالیا.
13 سپتامبر: تقویت بزرگ
20 دسامبر: افت بزرگ
26 دسامبر: بهبودی؟
آیا ممکن است HCU و/یا آپدیت هرزنامه پیوند با شروع از یک مجموعه داده قدیمی دوباره محاسبه شوند، بنابراین در ابتدا شاهد کاهش و اکنون یک “بازیابی” هستیم که منعکس کننده افزایش 13 سپتامبر است؟ @Marie_Haynes @dannysullivan @rustybrick pic.twitter.com/pYTxfNgRLL

– ماتئو جیانونه (@matteogiannone) 28 دسامبر 2022

ابزارهای ردیابی جستجوی گوگل

در اینجا چیزی است که ابزارها از امروز صبح نشان می دهند، برخی هنوز به روز نشده اند:

رتبه بندی وب پیشرفته:

در حال حاضر با نوسانات کمی زود است، اما به نظر می رسد جستجوی Google در حال حاضر داغ شده است… این عجیب است زیرا گوگل گفته است که آنها سعی می کنند این موارد را در طول تعطیلات به دلایل ایمنی کاهش دهند. پس شاید آن چیزی که ما فکر می کنیم نیست؟

به روز رسانی الگوریتم گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

این هم هست؟

منبع

در اینجا برخی از پچ پچ های تجدید شده در WebmasterWorld انجمن ها:

همانطور که در سال های گذشته ترافیک به آرامی با آن در حال حاضر به 33٪ باز می گردد و امروز با پراکندگی معمول در کشور، اگر 60٪ برای چهارشنبه تا جمعه به دست بیاید، برای من عادی خواهد بود.

امروز صبح شاهد بازگشت ترافیک بریتانیا به میانگین هستم. ایالات متحده آمریکا و کالیفرنیا هنوز به شدت پایین هستند… 54 درصد و 76 درصد در ظهر کاهش یافته است. ترافیک صفحه اصلی من از روز سیزدهم، امروز صبح – 70 درصد کمتر و کمتر شده است. جستجو هنوز -30٪ امروز، مستقیم -35٪ است. خواهیم دید که آیا این وضعیت به آرامی در این هفته و هفته اول ژانویه بهبود می یابد یا خیر…

تغییر موقعیت برای سایت های متعدد!

بنابراین من به دلیل زمان کریسمس وقت نداشتم تا آمار وبلاگم را برای 2 هفته گذشته بررسی کنم، اما اکنون واقعا شوکه شده ام. جایگاه بازی، اروپای شرقی، بسته به GA ترافیک ما بیش از 12 درصد بینندگان افزایش یافت و دید ما در GSC به تازگی افزایش یافته است. ما نماهای زیادی از بررسی ها و تست ها در موقعیت 30-40 در گوگل داریم. در حال حاضر آنها top10 هستند. این اولین بار از 12 ماه گذشته است که دید ما افزایش یافته است. تعداد زیادی بک لینک وجود ندارد، شاید برخی از ویکی‌پدیا باشند و حتی یک لینک پولی هم وجود ندارد. ما فقط محتوای با کیفیت تولید می کنیم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید