نوسانات رتبه بندی الگوریتم جستجوی گوگل پنجشنبه، 26 دسامبر


به روز رسانی الگوریتم گوگل

در حالی که در چند روز گذشته آرام بوده است، امروز روز جدیدی است و من نشانه هایی از نوسانات بیشتر و نوسانات رتبه را در 24 ساعت گذشته یا کمتر مشاهده می کنم. برخی از ابزارهای ردیابی خودکار آن را انتخاب می‌کنند، و من شاهد برخی صحبت‌های تازه در صنعت سئو هستم.

شاید این ادامه محتوای مفید تاخیری و به‌روزرسانی‌های هرزنامه لینک باشد یا شاید این یک به‌روزرسانی جدید رتبه‌بندی جستجوی Google باشد؟ گفتنش فوق العاده سخته چند روز قبل از کریسمس شاهد تلاطم‌های بزرگی بودیم و سپس اوضاع بسیار آرام شد.

پس ما چه می بینیم؟

سئو چتر

در اینجا برخی از پچ پچ های تجدید شده در WebmasterWorld انجمن ها:

همانطور که در سال های گذشته ترافیک به آرامی با آن در حال حاضر به 33٪ باز می گردد و امروز با پراکندگی معمول در کشور، اگر 60٪ برای چهارشنبه تا جمعه به دست بیاید، برای من عادی خواهد بود.

امروز صبح شاهد بازگشت ترافیک بریتانیا به میانگین هستم. ایالات متحده آمریکا و کالیفرنیا هنوز به شدت پایین هستند… 54 درصد و 76 درصد در ظهر کاهش یافته است. ترافیک صفحه اصلی من از روز سیزدهم، امروز صبح – 70 درصد کمتر و کمتر شده است. جستجو هنوز -30٪ امروز، مستقیم -35٪ است. خواهیم دید که آیا این وضعیت به آرامی در این هفته و هفته اول ژانویه بهبود می یابد یا خیر…

تغییر موقعیت برای سایت های متعدد!

بنابراین من به دلیل زمان کریسمس وقت نداشتم تا آمار وبلاگم را برای 2 هفته گذشته بررسی کنم، اما اکنون واقعا شوکه شده ام. جایگاه بازی، اروپای شرقی، بسته به GA ترافیک ما بیش از 12 درصد بینندگان افزایش یافت و دید ما در GSC به تازگی افزایش یافته است. ما نماهای زیادی از بررسی ها و تست ها در موقعیت 30-40 در گوگل داریم. در حال حاضر آنها top10 هستند. این اولین بار از 12 ماه گذشته است که دید ما افزایش یافته است. تعداد زیادی بک لینک وجود ندارد، شاید برخی از ویکی‌پدیا باشند و حتی یک لینک پولی هم وجود ندارد. ما فقط محتوای با کیفیت تولید می کنیم.

من همچنین در قسمت نظرات در اینجا برخی از گفتگوها را می بینم:

چند نفر از شما بهبود یافتید؟ به نظر می رسد که ما دوباره به سفر برگشته ایم و واقعاً “به روز رسانی سود” بود

ما علائم مختلط را می بینیم، برخی از خزنده ها در برخی از سایت های ما بیش فعال هستند.

من امروز شاهد تغییراتی در SERPها در جایگاه خود هستم. همه جا.

این هم هست؟

ابزارهای ردیابی جستجوی گوگل

در اینجا چیزی است که ابزارها از امروز صبح نشان می دهند، برخی هنوز به روز نشده اند:

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPSstat:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در حال حاضر با نوسانات کمی زود است، اما به نظر می رسد جستجوی Google در حال حاضر داغ شده است… این عجیب است زیرا گوگل گفته است که آنها سعی می کنند این موارد را در طول تعطیلات به دلایل ایمنی کاهش دهند. پس شاید آن چیزی که ما فکر می کنیم نیست؟

بحث انجمن در WebmasterWorld.

منبع