نوسانات روز شکرگزاری گوگل، پیوندها، محتوا و بیشتر سئو و جستجوی 19 ساله

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

از جمعه روز شکرگزاری هفته گذشته، ما شاهد پچ پچ و نوسانات زیادی در جستجوی گوگل بوده ایم. گوگل گفت که دقت گزارش عملکرد Discover را در کنسول جستجوی گوگل بهبود بخشیده است. گوگل اعلام کرد که امروزه لینک ها نسبت به سال های قبل تاثیر بسیار کمتری دارند. گوگل گفت که آنها الگوریتم هایی برای شناسایی و کاهش محتوای حذف شده توسط هوش مصنوعی دارند. گوگل گفته است که سریع‌تر نمی‌خزد یا فهرست‌بندی نمی‌کند یا محتوای کوتاه‌تر را سریع‌تر نشان می‌دهد. گوگل گفت لزومی ندارد URL به همان زبان محتوای صفحه باشد. گوگل همچنین گفت که HTTP/3 به رتبه بندی یا سئو کمک نمی کند. گوگل گفت اگر مهمترین صفحات شما وحشتناک باشند، برای شما بسیار بدتر است. سئوکاران از نظر اهمیت سن دامنه در رتبه بندی گوگل متفاوت هستند. گوگل در حال آزمایش یک رابط نقشه جدید در جستجوی گوگل است. یک مطالعه نشان می‌دهد که چگونه مرورها برای مدت طولانی‌تری در بالای بخش نظرات باقی می‌مانند. گوگل از شرکتی که جعل هویت گوگل است شکایت کرد تا از کسب و کارهای کوچک با نمایه کسب و کار گوگل آنها کلاهبرداری کند. نمایه کسب‌وکار Google اکنون می‌تواند زمان بازبینی ویرایش را نشان دهد. بررسی‌های محلی Google نمودارهای ذکر مثبت و نامطلوب را نشان می‌دهد. Google Local Service Ads در حال آزمایش هدرهای مختلف است. Google AdSense تبلیغات راه آهن جانبی جدیدی را راه اندازی کرد. و امروز نوزدهمین سالگرد پوشش من در زمینه بازاریابی جستجو و جستجو است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث:

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو. تبلیغات سئو پر عمل آنها را بررسی کنید، سرگرم کننده و هیجان انگیز است.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید: