نوسانات گوگل، مردم همچنین از Drop می پرسند، پرس و جوهای پنهان کنسول جستجو، ویژگی های تبلیغات گوگل و بسیاری موارد دیگر

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

در 10 ژوئیه نوسانات بیشتری از جستجوی Google داشتیم. گوگل نیمی از افراد را نیز کادرهایی را در نتایج جستجو نشان می دهد. کنسول جستجوی گوگل بسیاری از پرس و جوها را ناشناس می کند، بنابراین خیلی نادر نیست. کنسول جستجوی گوگل گزارش نمایه سازی ویدیو را به آرامی منتشر می کند. کنسول جستجوی گوگل در گزارش عملکرد ویدیوهای دسکتاپ باگ دارد. جستجوی Google در حال آزمایش طرح‌بندی کارت‌های غنی جدید برای افراد مشهور و آب‌وهوای جدید و نقشه ماشین‌ها در تلفن همراه است. گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جستجوی رتبه برتر است. گوگل در حال آزمایش تصاویر بزرگتر در تبلیغات جستجو است. Google یک بخش Discover مبتنی بر مقصد با قالب داستان دارد. بینگ در حال آزمایش “با پاسخ کارشناسان بینگ” است. جستجوی تصویر Bing دارای کادر “فروشگاه برای” است. کمپین‌های Google Ads Performance Max دارای ویژگی‌های زیادی هستند. خزنده وب تلفن همراه Google AdsBot یک عامل کاربر جدید دریافت می کند. برنامه «Google برای کسب و کار من» دیگر در دسترس نیست. نمایه‌های کسب‌وکار Google برای روشن یا خاموش کردن آدرس شما در جستجوی Google یا Maps، یک کلید روشن اضافه کرد. مدیر نمایه کسب و کار Google یک اشکال دارد که جزئیات را پنهان می کند. Google Posts اکنون پس از 6 ماه منقضی می شود. Google Analytics 4 اکنون از معیارها و ابعاد بیشتری پشتیبانی می کند. گوگل در پادکست Search Off The Record با من مصاحبه کرد، جالب بود. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

حامی: Wix کارهای جالب زیادی برای سئو انجام داده است. حتماً بررسی کنید که آنها چه کار کرده اند.