نوشتن با Yoast SEO و Bertha

این بخش در واقع توسط من نوشته شده است، ماریکه. من در مورد هوش مصنوعی شک داشتم. من یک نویسنده، یک هنرمند هستم و مطمئن نبودم که یک ربات بتواند جای من را بگیرد. اما تصمیم گرفتم این را امتحان کنم. اولین قدمی که برداشتم این بود که به برتا اجازه دادم تا یک طرح کلی برای پست وبلاگ بر اساس عنوان این مقاله ارائه دهد. برتا ایده های خوبی به من داد! من طرح زیر را انتخاب کردم:

  1. مقدمه: ابزار هوش مصنوعی محتوا که می‌تواند به شما در نوشتن سرفصل‌ها، پست‌های وبلاگ و به‌روزرسانی‌های رسانه‌های اجتماعی بهتر کمک کند.
  2. Yoast: یک افزونه بهینه سازی محتوا برای وردپرس که به شما در سئوی سایت کمک می کند
  3. Bertha.AI چه می کند؟
  4. نتیجه گیری: چگونه این دو ابزار می توانند به شما کمک کنند تا محتوای خود را به سطح بعدی ببرید
من تصمیم گرفتم از پیشنهاد دوم صرف نظر کنم زیرا برای مخاطبان Yoast ما فایده چندانی نخواهد داشت. پس از آن، از برتا خواستم که مقدمه این پست وبلاگ را بنویسد. البته سه جمله آخر را خودم اضافه کردم (هی، هنوز هم همکاری است :-)). همچنین، عبارت کلیدی تمرکز را در Yoast SEO پر کردم که می‌خواهم این پست برای «Yoast SEO و Bertha» رتبه‌بندی شود. با مولد پاراگراف، سه موضوعی را که برتا پیشنهاد کرده بود بنویسم ایجاد کردم. از من پرسید که پاراگراف ها باید در مورد چه چیزی باشند. بنابراین، این نظر و صدای من است که می خوانید، اما من دقیقاً آن جملات را پیش نویس نکردم. پس از آن، پاراگراف پایانی را ایجاد کردم.

اگر شما فردی هستید که از وردپرس استفاده می‌کنید و می‌خواهید آنلاین باشید، پس مشتری ایده‌آل برای برتا هستید. این یک ابزار هوش مصنوعی محتوایی است که می‌تواند به شما در نوشتن سرفصل‌ها، پست‌های وبلاگ و به‌روزرسانی‌های رسانه‌های اجتماعی بهتر کمک کند. ماریکه که در ابتدا درباره توانایی هوش مصنوعی برای نوشتن یک پست وبلاگ شک داشت، اکنون یکی از طرفداران بزرگ برتا است. او فکر می کند که به ویژه برای توضیحات محصول مفید است. با برتا، می توانید صدای خود را حفظ کنید و به هوش مصنوعی اجازه دهید کار سخت نوشتن را انجام دهد.

پس برتا چه می کند؟

اگر تا به حال از یک ابزار محتوای هوش مصنوعی استفاده کرده باشید، می دانید که آنها گاهی اوقات می توانند چیزهای عجیب و غریبی بگویند. در مورد برتا، او گفت که برتا بهتر از Yoast است و این به سادگی درست نیست :-). AI گاهی اوقات ممکن است اشتباه کند، به خصوص در مورد متن های طولانی تر. بنابراین مهم است که به استفاده از مغز خود ادامه دهید و زیاد به هوش مصنوعی متکی نباشید.

Yoast SEO و Bertha: مسابقه ای ساخته شده در بهشت؟

اگر برای نوشتن یک پست وبلاگ مشکل دارید، نگران نباشید – برتا اینجاست تا به شما کمک کند. این یک دستیار نوشتن با هوش مصنوعی است که می تواند به شما در انجام کار کمک کند. فقط موضوع خود را وارد کنید و برتا دست به کار خواهد شد و به شما پاراگراف عالی برای استفاده در پست وبلاگ خود می دهد. پس چرا او را امتحان نکنید؟

ماریکه رئیس استراتژی Yoast و بنیانگذار آکادمی Yoast SEO است. او دوست دارد ایده ها و محصولات جدیدی ارائه دهد تا SEO را برای همه قابل دسترس کند و از رشد سالم Yoast اطمینان حاصل کند!

آواتار یا ماریکه ون د راکتمنبع

اگر شما یک تولید کننده محتوا هستید، احتمالاً به استفاده از ابزار هوش مصنوعی محتوا برای کمک به نوشتن فکر کرده اید. از این گذشته، این ابزارها می توانند در تولید ایده ها و به جریان انداختن آب خلاق شما بسیار مفید باشند. اما آیا واقعاً ایده خوبی است که برای نوشتن خود به یک ابزار هوش مصنوعی تکیه کنید؟ من این پست را با هم نوشتم برتا. این ابزاری است که به شما کمک می کند تا محتوای خود را با استفاده از هوش مصنوعی پیش نویس کنید. در این پست وبلاگ، من و برتا همه چیز را در مورد اولین همکاری خود به شما خواهیم گفت!

چگونه با برتا شروع کنیم؟

نمره خوانایی من (یا بهتر است بگویم برتا) در طول فرآیند نوشتن سبز باقی ماند. متوجه شدم که جملات برتا کمی طولانی تر از جملات من است. گلوله تجزیه و تحلیل Yoast SEO نارنجی بود. بنابراین من بعد از نوشتن این پست، تغییرات جزئی در سئوی خود انجام دادم.

yoast seo و bertha

آیا ابزارهای Content AI مانند Bertha به شما کمک می کنند؟

اگر از وردپرس استفاده می کنید، پس حتما باید امتحان کنید برتا (همراه با Yoast SEO). آنها با هم عالی کار می کنند و واقعا می توانند به بهبود حضور آنلاین شما کمک کنند. Yoast SEO می تواند به اطمینان حاصل شود که تمام جعبه های SEO بررسی شده اند، در حالی که این ابزار هوش مصنوعی می تواند کار سخت نوشتن را برای شما انجام دهد. خب! حالا شما مالک آن هستید! اگر به دنبال یک ابزار عالی سئو هستید، برتا را امتحان کنید.