نکته برنامه نویسی: Offline For Passover 5783

به راحتی می توانید بایگانی ها را بررسی کنید یا ویدیوهای هفتگی را دنبال کنید، وبلاگ های جستجوی جدید را بررسی کنید یا فقط عکس های جستجو را مرور کنید. اوه، و اگر کاری ندارید، با خیال راحت انجام دهید اشتراک در به کانال یوتیوب من

من کاملاً آفلاین خواهم بود، بنابراین هرگونه پست رسانه اجتماعی، توییت، یا هر چیزی که از این سایت یا کانال های اجتماعی من می آید از قبل برنامه ریزی شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این تعطیلات، بررسی کنید ویکیپدیا.

در آن روزها نمی‌توانم به نظرات پاسخ دهم، هرزنامه‌ها را حذف کنم یا داستان‌هایی را بشکنم. وقتی دوباره آنلاین شدم پیگیری می کنم. همچنین، من راهی برای برنامه‌ریزی پست‌ها در Mastodon، LinkedIn یا صفحه شخصی‌ام در فیس بوک ندارم، بنابراین تا دو روز آینده خالی خواهند بود.

این یک یادداشت برنامه نویسی است که من از چهارشنبه شب 5 آوریل تا شنبه شب 8 آوریل در روزهای پنجشنبه و جمعه (همچنین شنبه) عید فصح کاملاً آفلاین خواهم بود. هر داستان و ویدیویی که در اینجا منتشر شود برنامه ریزی شده، از قبل نوشته می شود و به صورت زنده پست نمی شود. همچنین چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده برای روزهای آخر عید فصح آفلاین خواهم بود.

و بله، این همان Midjourney است که تصویری از روبات‌هایی می‌سازد که دور یک میز گرد نشسته‌اند و در حال خوردن ماتزا هستند.منبع

همچنین ویدیو از قبل ضبط شده و از قبل برنامه ریزی شده است.

برای همه کسانی که تعطیلات را جشن می گیرند – یک تعطیلات خوب داشته باشید و من شنبه شب فوق العاده دیر برمی گردم تا همه چیز را بررسی کنم و هرزنامه را حذف کنم.

ربات میز گرد غذاهای ماتزا