هاست اشتراکی در LWS: کدام پیشنهاد را انتخاب کنیم؟

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

میزبانی LWS وردپرس محبوب ترین است، اما هر هاست اشتراکی به شما امکان می دهد CMS مورد نظر خود را نصب کنید.

3 فرمول ارائه شده است: ASP Starter، ASP Standard و ASP Performance. انتخاب به تعداد و اندازه سایت هایی که قرار است میزبانی شوند، تعداد پایگاه های داده MySQL و SQL Server یا تعداد آدرس های ایمیل مورد نیاز بستگی دارد.

چرا هاست LWS را انتخاب کنید؟

با بیش از 20 سال تجربه، LWS فاقد دارایی است:

  • بیش از 280000 میزبان وب باز؛
  • خدمات 100% ساخته شده در فرانسه: یک سرور واقع در فرانسه می تواند دارایی مرجع وب سایت یک وب سایت باشد.
  • کمک شخصی رایگان 7 روز در هفته؛
  • سرورهای SSD فوق سریع؛
  • نرخ در دسترس بودن 99.9٪؛
  • با ضمانت برگشت 30 روزه پول؛
  • بسیاری از نرم افزارها، برنامه ها و مزایای ارائه شده است.

بسته های میزبانی وب Windows ASP.net SQLServer ارائه شده توسط LWS بهترین فناوری سرور ویندوز را ارائه می دهد و با کنترل پنل Plesk بر روی یک سرور ذخیره سازی 100% SSD ارائه می شود.

با کنترل پنل LWS Panel، می‌توانید میزبانی، وب‌سایت، آدرس‌های ایمیل، پایگاه‌های داده، پشتیبان‌گیری و موارد دیگر را به‌طور کامل مدیریت کنید.

شما LWS را به‌عنوان میزبان وب‌سایت خود انتخاب کرده‌اید، اما آیا به اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهادات میزبانی وب اشتراک‌گذاری شده نیاز دارید؟ در این مقاله، ویژگی‌های اصلی هر پیشنهاد، قیمت‌های تعیین شده توسط LWS، مواردی که امکان نصب در یک پیشنهاد وجود دارد را کشف کنید.میزبانی مشترک LWS، و غیره.

میزبانی مشترک LWS

تعداد نامحدودی از آدرس‌های ایمیل، با ایمیل Roundcube که از هر مرورگر وب قابل دسترسی است و امکان استفاده از نرم‌افزار سرویس گیرنده ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird وجود دارد.

برخی از ویژگی ها مشترک هستند: حداقل 1 نام دامنه ارائه شده، حداقل 100 گیگابایت فضای دیسک، گواهی SSL، پشتیبان گیری رایگان، فایروال WAF، ضد بدافزار و ویروس، کمک رایگان…

هاست سی پنل بر اساس سرور لینوکس شامل معتبرترین پنل مدیریتی است: سی پنل.

این LWS پرفروش است. بسته LWS Starter به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 وب سایت را با استفاده از زبان HTML یا PHP میزبانی کنید.

2 نام دامنه به صورت سفارشی ارائه می شود.

آن را کشف کنید مقایسه میزبانی LWS!

میزبانی وب لینوکس استاندارد

میزبانی وب با بهترین قیمت LWS

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

1 نام دامنه در صورت سفارش موجود است

یک سرور ویندوز برای برنامه‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی خاصی ضروری است: ASP.NET، ASP Classic Microsoft Access (MS Access)، Microsoft SQL Server (MSSQL)، C#…

LWS 3 نوع میزبانی مشترک را ارائه می دهد: میزبانی سرور لینوکس، میزبانی سرور ویندوز و میزبانی cPanel.

هر پیشنهاد میزبانی cPanel LWS ویژگی هایی را برای متخصصان ارائه می دهد مانند دسترسی SSH، امکان دسترسی به پایگاه داده از راه دور، زبان های پایتون، Perl، Ruby on Rails، Git، Node.js… مدیریت چندین سایت و چندین کاربر از طریق cPanel تسهیل می شود.

به سرعت فرمول های آن را کشف کنیدهاست اشتراکی LWS!

3 فرمول موجود است: cPanel M، cPanel L و cPanel XL. انتخاب به تعداد و اندازه سایت هایی که قرار است میزبانی شوند، تعداد آدرس های ایمیل مورد نیاز یا تعداد پایگاه های داده MySQL و PostgreSQL که باید ایجاد شوند بستگی دارد.

میزبانی ویندوز ASP.net

میزبانی ویندوز Asp.net

برنامه Softaculous گنجانده شده است که نصب CMS را آسان و سریع می کند. بیش از 100 برنامه کاربردی از جمله وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، ووکامرس…

برای نصب CMS در LWS نیازی به متخصص بودن نیست، چند دقیقه با استفاده از ابزارهای ارائه شده توسط هاست در هاست بهینه شده آن کافی است!

این بسته تمام نامحدود است. فرمول عملکرد LWS به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از وب سایت ها را با استفاده از HTML یا PHP میزبانی کنید.

فرمول LWS Perso به شما امکان می دهد 1 وب سایت را با استفاده از زبان HTML یا PHP میزبانی کنید.

150 آدرس ایمیل همراه با ایمیل Roundcube که از هر مرورگر وب قابل دسترسی است و امکان استفاده از نرم افزارهای سرویس گیرنده ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird وجود دارد.

بسته های میزبانی وب سرور لینوکس محبوب ترین هستند. آنها هم برای مبتدیان و هم برای حرفه ای ها مناسب هستند و می توانند میزبان اکثر وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین باشند.

با استفاده از نصب کننده خودکار LWS یا نصب کننده خودکار cPanel Softaculous موجود در بسته ها، می توانید بیش از صد برنامه از جمله جوملا، PhpBB، Drupal، PrestaShop، Oscommerce و غیره را نصب کنید.

هر فرمول برای وردپرس بهینه شده است، همچنین امکان انتشار یک وب سایت ایجاد شده از نرم افزار خارجی (به عنوان مثال WebAcappella) یا نصب یک CMS به لطف نصب کننده خودکار یکپارچه مانند WordPress، Joomla، PhpBB، PrestaShop وجود دارد.

LWS Perso

1 نام دامنه در صورت سفارش ارائه می شود.

این فرمول برای شرکت ها، SME ها، SMI ها، صنعتگران، موسسات، تالارهای شهر، انجمن ها، باشگاه ها ایده آل است. این راه حل مناسب برای سایت های حرفه ای با محتوای پویا است.

عملکرد LWS

15 آدرس ایمیل همراه با ایمیل Roundcube قابل دسترسی از هر مرورگر وب و امکان استفاده از نرم افزار سرویس گیرنده ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird است.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

این فرمول برای شرکت ها، کارشناسان، موسسات ایده آل است… این امکان را به شما می دهد تا سایت هایی را منتشر کنید که نیاز به کارایی بالایی دارند و برای سایت های تجارت الکترونیک بزرگ ایده آل است.

هاست سی پنل

میزبانی وب سی پنل

LWS توسط موسسات بزرگی مانند HostAdvice یا Top10Hebergeurs جایزه دریافت کرده و نظرات بسیار خوبی را از مشتریان خود دریافت می کند.

کدام CMS را می توان در هاست اشتراکی LWS استفاده کرد؟

هاست اشتراکی انتخابی CMS

این فرمول برای افراد و مبتدیان ایده آل است، به شما امکان می دهد یک وب سایت کوچک تا متوسط ​​منتشر کنید.

استارت LWS

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?