همه نمایندگی‌ها می‌توانند موجودی خودکار را در نمایه‌های کسب‌وکار Google فهرست کنند

در اینجا نحوه عملکرد این جریان از نتایج جستجوی محلی Google تلفن همراه در سال گذشته آمده است:

گرگ گیفورد این را پست کرده است اینجا گفت: “هر فروشنده وسایل نقلیه موتوری اکنون می تواند موجودی را در نمایه های تجاری Google خود فهرست کند.” “Google به تازگی ویجت “Cars for Sale” را برای هر چیزی با VIN باز کرده است. تا این هفته، فقط فروشندگان خودرو در ایالات متحده می توانستند موجودی خود را در نمایه های کسب و کار Google خود فهرست کنند. اکنون، هر چیزی که دارای شماره شناسایی خودرو باشد واجد شرایط است. این بدان معناست که موتورسیکلت‌ها، اتومبیل‌های RV، ورزش‌های قدرتی و وسایل نقلیه تجاری همگی مجاز هستند.

Google اکنون ویژگی موجودی خودرو یا خودکار خود را در نمایه های کسب و کار Google برای همه نمایندگی های وسایل نقلیه موتوری باز می کند. گوگل در سال 2021 آزمایش لیست خودروها را آغاز کرد و سپس در سال 2022 ویژگی خودروهای فروش را گسترش داد و اکنون برای همه نمایندگی ها باز است.

ماشین های گوگل

برای مدیریت لیست خودروها از طریق حساب نمایه کسب و کار خود، مراحل زیر را انجام دهید:

(1) به حساب نمایه کسب و کار وب خود در business.google.com/locations دسترسی داشته باشید.
(2) مشاهده نمایه خود را برای کسب و کاری که می خواهید تنظیمات آن را تغییر دهید را انتخاب کنید.
(3) روی ویرایش نمایه کلیک کنید و سپس روی لیست خودروها کلیک کنید.

نمایه کسب و کار Google Cars For Sale

برای مدیریت لیست خودروهای خود از طریق جستجوی Google، مراحل زیر را انجام دهید: (1) نام کسب و کار خود یا «کسب و کار من» را در جستجوی Google جستجو کنید.
(2) روی ویرایش نمایه کلیک کنید و سپس روی لیست خودروها کلیک کنید.

گوگل به این می گوید لیست وسایل نقلیه و جزئیات بیشتری از جمله: “فهرست خودروها در Google به کسب و کارها اجازه می دهد تا موجودی خودروهای فروش خود را در سطوح مختلف Google، از جمله نمایه های تجاری نمایندگی ها و جستجوی Google نمایش دهند. کاربران Google می توانند جستجو، فیلتر کنند، و به راحتی درباره وسایل نقلیه برای فروش اطلاعات بیشتری کسب کنند. مانند در دسترس بودن، قیمت گذاری، و اطلاعات کلیدی در مورد وسایل نقلیه برای فروش، که به طور بالقوه مشتریان را به سمت کسب و کار شما هدایت می کند.”

در حال حاضر برای نمایندگی های مستقر در ایالات متحده قفل شده است، هنوز بین المللی نیست.

بحث انجمن در توییتر.

منبع