همه چیز را در مورد این عملکرد که برای کاربران خاصی محفوظ است بدانید

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر TikTok یک شبکه اجتماعی است که در ابتدا برای استفاده شخصی در نظر گرفته شده است، می تواند توسط حرفه ای ها نیز استفاده شود.

مزایای اصلی ویژگی زنده در TikTok برای حرفه ای ها عبارتند از:

 • الف را پیشنهاد کنید محتوای انحصاری به برخی از مشتریان شما: قرار نیست زندگی‌ها پس از پخش در دسترس باشند
 • تقویت احساس مشتری منحصر به فرد : مشتریان حاضر در زندگی بیشتر احساس مشتریان ممتاز بودن را خواهند داشت، زیرا برای مدت کوتاهی به یک لحظه ممتاز با افراد خاصی از شرکت (اغلب مدیر جامعه در شرکت های بزرگ) دسترسی خواهند داشت.
 • توسعه یک روش جدید برای کسب درآمد : اگر این کارکرد اصلی آن نیست، باز هم باید به آن توجه کرد، زیرا زندگی به شما اجازه می دهد پول جمع کنید و هیچکس پول را رد نمی کند، درست است؟
 • مخاطبان خود را تحریک کنید و تعامل خود را بهبود بخشید : مشترکین شما در TikTok می‌توانند هنگام راه‌اندازی لایو با یک اعلان هشدار داده شوند، این می‌تواند با برانگیختن کنجکاوی به بهبود نرخ تعامل شما کمک کند. به عنوان مثال، می توانید از بینندگان زنده دعوت کنید تا با انتشارات خود در TikTok مشورت کنند.

از طرف دیگر، آموزش های مفصلی در اینترنت وجود دارد که توضیح می دهد چگونه می توان این قانون را دور زد. بیایید، این بار نیازی به جستجو ندارید، این یکی است:

قبل از ترک…

TikTok زنده، یکی از ویژگی های شبکه اجتماعی TikTok است که اجازه می دهد پخش محتوای زنده.

در طول پخش زنده، کاربران بیننده می‌توانند نظر بدهند تا به سخنان میزبان واکنش نشان دهند، قلب‌ها و ستاره‌ها را به پشتیبانی بفرستند، مستقیماً سؤال بپرسند و هزینه‌های رایگان (در قبال نقدی) ارائه دهند.

پس از مسدود شدن، کاربر می بیند که لایو به طور خودکار بسته می شود و دیگر به آن دسترسی نخواهد داشت. نظرات آنها در لایو نیز حذف خواهد شد.

مفهوم اولیه (چون از زمان انتشار کمی منحرف شده است) ساده است: به اشتراک گذاری ویدیوهای کوتاه (10 ثانیه) که ممکن است حاوی موسیقی، متن، انیمیشن و غیره باشد.

بله، کسب درآمد با پخش زنده TikTok امکان پذیر است. چگونه؟

 1. با تبلیغ محصولات یا خدمات خود
 2. با مشارکت با اینفلوئنسرها تا بتوانند کسب و کار شما را به صورت زنده تبلیغ کنند
 3. با جمع آوری هدایایی از مشترکین خود

آیا می توان کسی را که در حال تماشای TikTok زنده است مسدود کرد؟

شما دوست دارید یک حساب کاربری TikTok برای کسب و کار خود ایجاد کنید، اما می ترسید تحت تأثیر این شبکه اجتماعی قرار بگیرید که به خوبی جوانان را می داند؟ آیا متوجه شده اید که سازماندهی زندگی می تواند فروش و تعامل با برند شما را افزایش دهد؟ این مقاله باید به شما در درک ویژگی پخش زنده و مزایای بالقوه آن برای حرفه ای ها کمک کند. ما همچنین به برخی از سوالات متداول در مورد این موضوع پاسخ می دهیم. بگذار خودت هدایت شوی!

actu TikTok
چگونه یک TikTok زنده انجام دهیم؟

به صورت زنده بخندید TikTok a #Short

 • آنچه هست : پخش زنده محتوا در TikTok
 • کجا آن را پیدا کنم : در نمایه موضوع داده یا در بخش اختصاصی (در سمت چپ بالای صفحه اصلی در تلفن همراه و در سمت چپ صفحه روی دسکتاپ)
 • چگونه یک لایو انجام دهیم : روی + در پایین صفحه کلیک کنید -> “LIVE” را انتخاب کنید -> پارامترهای زنده را پر کنید -> روی “شروع پخش زنده” کلیک کنید.
 • مزایایی برای کسب و کار شما : توزیع محتوای منحصر به فرد – حفظ لینک با مشتریان در بسترهای مختلف – ابزار کسب درآمد – تحریک مخاطب و بهبود تعامل

یادآوری: TikTok دقیقا چیست؟

این پلتفرمی است که چند سال پیش هنگام ورود به فرانسه بسیار محبوب بود، از جمله به دلیل همه‌گیری کووید-19 که مردم را منزوی کرد، بنابراین زمان بیشتری را صرف تلفن‌هایشان می‌کردند. کاربران جوان به خصوص آن را دوست دارند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

“لایو” به شما امکان می دهد ویدیوها را در زمان واقعی در TikTok پخش کنید.

از طرف دیگر، پس از اتمام یک لایو، نمی توانید آن را مرور کنید. این بدان معناست که اگر نمی‌توانید پخش زنده را در زمان وقوع آن تماشا کنید، بعداً نمی‌توانید آن را تماشا کنید.

از طرفی برگزارکننده لایو امکان ذخیره ضبط لایو خود را در پروفایل خود دارد و می تواند هر زمان که خواست دوباره آن را تماشا کند.

نقش ناظر در TikTok زنده چیست؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

از نظر تئوری خیر، شما قطعا باید به 1000 مشترک برسید تا بتوانید به ویژگی زنده دسترسی داشته باشید.

مشکل این است که همه نمی توانند در TikTok زندگی کنند زیرا این ویژگی نیاز به کاربر دارد حداقل 1000 فالوور و بیش از 18 قبل از اینکه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

TikTok اکنون به اشتراک گذاری ویدیو طولانی تر اجازه می دهد و تعداد زیادی ویژگی را توسعه می دهد و آن را به واقعی تبدیل می کند ابزار کسب و کار، چه برای مشاغل و چه برای سازندگان محتوا.

معرفی ویژگی زنده در TikTok

یک TikTok زنده، چیست؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

در اینجا یک آموزش سریع برای راه اندازی اولین زنده خود در TikTok آمده است:

 1. مطمئن شوید که شرایط لازم را دارید: بیش از 1000 مشترک و 18+
 2. برنامه TikTok خود را باز کنید
 3. روی + در پایین صفحه ضربه بزنید
 4. دوربین شما باز می شود و انواع مختلفی از محتوا را ارائه می دهد (دوربین، داستان، MV، زنده و غیره)
 5. تابع Live را انتخاب کنید (اگر نمی توانید آن را پیدا کنید، مجاز به اجرای زنده نیستید)
 6. پارامترهای برنامه زنده (عنوان، موضوع، هدف، مدیران و…) را پر کنید.
 7. روی دکمه قرمز رنگی که می‌گوید “Start LIVE” کلیک کنید
 8. آنجا که می روید، شما زنده هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر تماشاگران باشید و با آنها تعامل داشته باشید!

مدیران باید مهارت های ارتباطی بسیار خوب، دانش خوب رسانه های دیجیتال و تجربه با تکنیک های تعدیل را برای اطمینان از موفقیت یک رویداد پخش زنده داشته باشند.

آیا می توانید با TikTok زنده درآمد کسب کنید؟

عدم امکان استفاده فوری از این ویژگی می تواند ناامید کننده باشد، اما به یاد داشته باشید که این محدودیت ها به دلایل خوبی وجود دارند. صبور باشید و روی محتوای خود سخت کار کنید تا روزی بتوانید یک TikTok Live انجام دهید!

آیا می‌توانیم قبل از داشتن 1000 مشترک در TikTok برنامه زنده داشته باشیم؟

در Lives، کاربران می توانند پرسش و پاسخ زنده را میزبانی کنند، اطلاعات انحصاری را به اشتراک بگذارند، با دنبال کنندگان خود بازی کنند، رویدادهای مجازی را میزبانی کنند و موارد دیگر.

می توانید زندگی های TikTok را در چندین مکان پیدا کنید:

 1. مستقیماً در پروفایل شخص مربوطه اگر از قبل لایو خاصی را می‌دانید که می‌خواهید تماشا کنید: با کلیک کردن روی عکس نمایه، مستقیماً روی لایو قرار می‌گیرید (زمانی که سازنده زنده است، تصویر نمایه توسط یک دایره صورتی احاطه شده است و روی آن نوشته می‌شود “زنده”).
 2. در اپلیکیشن موبایل، a بخش اختصاص داده شده به زندگی در سمت چپ بالای صفحه شما قابل دسترسی است: روی آن کلیک کنید و به همه افرادی که در حال حاضر زنده هستند دسترسی خواهید داشت. می‌توانید با کشیدن انگشت به بالا در میان ویدیوهای زنده پیمایش کنید.
 3. در رایانه: نسخه آنلاین TikTok در اینترنت موجود است و مانند نسخه تلفن همراه، بخشی به زندگی ها، دقیقاً در سمت چپ صفحه از صفحه اصلی، همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، دارد.
رابط خانگی TikTok در رایانه
رابط خانگی TikTok در رایانه

TikTok Live ویژگی TikTok است که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای زنده را برای سایر کاربران TikTok پخش کنند.

این محدودیت کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط افراد در سن قانونی و با مخاطبان درگیر می توانند شرکت کنند و خطر رفتار بد یا نامناسب محدود است.

در اثر، شبکه های اجتماعی حرفه ای تر می شوند و بسیاری از برندها از آنها برای محتوای حرفه ای خود استفاده می کنند و TikTok نیز از این پدیده مستثنی نیست.

آیا امکان تماشای زنده TikTok پس از اتمام آن وجود دارد؟

نقش یک ناظر در طول یک TikTok زنده این است که اطمینان از اجرای روان پخش و انطباق با دستورالعمل های تعیین شده توسط برگزار کننده. او مسئول است:

 • نظرات را تعدیل کنید
 • زبان و محتوای نامناسب را حذف کنید
 • بحث ها را رصد کنید
 • سوالات بینندگان را مدیریت کنید
 • اطمینان حاصل کنید که پخش همیشه سرگرم کننده است و همه شرکت کنندگان در پخش زنده از قوانین تعیین شده پیروی می کنند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


پخش زنده کجاست؟

TikTokاین شبکه اجتماعی در حال افزایش در سال های اخیر است: بیش از 800 میلیون کاربر فعال هر ماه در سراسر جهان.

بنابراین، شرکت‌ها می‌توانند از این قابلیت بهره کامل ببرند، به‌ویژه شرکت‌های کوچک در حال توسعه کامل، که می‌توانند خود را معرفی کنند.

سوالات شما در مورد ویژگی زنده TikTok

چرا نمی توانم در TikTok به صورت زنده بروم؟

بله، ممکن است کسی که TikTok شما را به صورت زنده تماشا می کند مسدود کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و گزینه «block user» را انتخاب کنید.

TikTok زنده را می توان به گونه ای تنظیم کرد که اگر می خواهید پخش خصوصی انجام دهید، فقط افراد خاصی می توانند از طریق پیوند به آن دسترسی داشته باشند. اگر تنظیمات را تغییر ندهید، هر کسی می‌تواند از برگه اختصاصی به ویدیوی زنده شما دسترسی داشته باشد.

آموزش: چگونه یک TikTok زنده راه اندازی کنیم؟

چرا TikTok می تواند ابزار جالبی برای شرکت ها باشد؟

مزایای TikTok زنده

اگر این مقاله در عملکرد زنده در TikTok شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

سایر امکانات مانند نظرات پین شده، که به پخش کنندگان اجازه می دهد بهترین نظرات کاربر را به قسمت خاصی در پایین صفحه پین ​​کنند تا همیشه قابل مشاهده باشند.