هوش مصنوعی مولد برای Google Performance Max و استودیوی محصول جدید Google

برای اندازه واقعی کلیک کنید

استودیوی محصولات گوگل

Google Product Studio حذف پس‌زمینه

(3) افزایش سریع وضوح: کیفیت تصاویر کوچک یا کم رزولوشن را بدون نیاز به عکسبرداری مجدد از یک محصول بهبود می بخشد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل همچنین خطی را حذف کرد که می گوید آنها همچنین “هدف جذب مشتری جدید ما را افزایش می دهند و یک هدف تعامل مجدد برای کمپین های Performance Max را معرفی می کنند.”

(2) یک پس‌زمینه حواس‌پرتی محصول را با هوش مصنوعی در Product Studio حذف کنید:

صحنه‌های استودیوی محصولات Google

این در چند ماه آینده برای بازرگانان عرضه می شود.

گوگل همچنین گفت که این نیز از طریق تجربه مکالمه جدید در Google Ads در دسترس خواهد بود.

گوگل خودنمایی کرد ویژگی های مولد هوش مصنوعی برای Google Ads Performance Max. گوگل گفته است که هوش مصنوعی به سایت شما نگاه می کند و با نام تجاری شما آشنا می شود تا به شما در ایجاد تبلیغات PMAx کمک کند. گوگل گفت که هوش مصنوعی مولد را به Performance Max می آورد تا ایجاد دارایی های سفارشی و مقیاس آنها را با چند کلیک برای شما آسان تر کند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

استودیو محصول می تواند:

در اینجا یک اسکرین شات از هوش مصنوعی در دارایی های تولید کننده PMax آمده است:

در اینجا نحوه ظاهر آن به عنوان یک GIF (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

لوگوی Google Ads Studio Robots Studio

(1) افزودن صحنه های محصول سفارشی: تصاویر جدیدی را بر اساس نیازهای بازاریابی در حال تغییر ایجاد کنید – خواه فصلی، مبتنی بر کمپین یا صرفاً تجربی – بدون هزینه اضافی برای عکاسی جدید.

شما URL وب سایت خود را به گوگل می دهید و گوگل از هوش مصنوعی برای آشنایی با نام تجاری شما استفاده می کند تا کمپین شما را با متن و سایر دارایی های مرتبط پر کند. گوگل گفت که هوش مصنوعی همچنین تصاویر جدیدی را پیشنهاد می‌کند که فقط برای شما تولید می‌شوند و به شما کمک می‌کنند در طیف وسیع‌تری از موجودی‌ها و فرمت‌ها به مشتریان متمایز شوید.

همچنین، گوگل اعلام کرد یک استودیوی محصول جدید که به افرادی که از Merchant Center Next استفاده می کنند کمک می کند تا تصاویر محصول را ایجاد کنند. استفاده از ابزار هوش مصنوعی به شما کمک می کند تا تصاویر محصول خود را بهتر کنید تا بتوانید تعداد بازدیدها و کلیک ها را روی لیست های خود افزایش دهید.

و بیشتر:

هوش مصنوعی در تولید تصاویر PMax:

اوه، من پرسیدم که آیا این تبلیغات تولید شده توسط هوش مصنوعی به عنوان AI برچسب گذاری می شوند که چگونه ایجاد شده است و پاسخ امروز نیست، بلکه شاید در آینده باشد، چه کسی می داند.

گوگل هوش مصنوعی مولد را برای Google Ads Performance Max و یک استودیوی محصول جدید گوگل عرضه خواهد کرد. این شرکت این دو تغییر اخیر را در Google Marketing Live، علاوه بر همه پوشش های دیگری که امروز با آن رویداد پست می کنیم.

هوش مصنوعی مولد برای حداکثر عملکرد

بحث انجمن در توییتر.

منبع