هوش مصنوعی مولد و فرانسوی (مطالعه و ارقام کلیدی)

وقتی صحبت از اولویت به میان می آید، ChatGPT رهبر واضحی است که 62 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح می دهند و بسیار جلوتر از Bing + OpenAI (16٪) و Midjourney (12٪) است.

منبع

در حالی که 45 درصد از افراد 18 تا 24 ساله از هوش مصنوعی مولد استفاده می کنند، این رقم برای افراد 35 سال و بالاتر به 18 درصد کاهش می یابد.

اکثریت حتی بیشتر (74%) در میان کسانی که از فناوری آگاه هستند هوش مصنوعی مولد را یک انقلاب صنعتی جدید می داند.

به طور خلاصه، هوش مصنوعی مولد فناوری است که قادر به تولید داده‌های جدید با استفاده از یادگیری ماشینی و مدل‌های از پیش موجود است، که فرصت‌های هیجان‌انگیزی را در زمینه‌های مختلف خلاقانه و نوآورانه باز می‌کند.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

بخش قابل توجهی از شهروندان فرانسوی (71٪) در مورد هوش مصنوعی مولد شنیده اند.

در مورد آموزش در مورد این موضوع، بیش از نیمی (51%) معتقدند که معلمان (در مدارس، کالج ها و دانشگاه ها) باید ابتکار عمل را برای آموزش و توضیح مزایا و معایب هوش مصنوعی مولد به عهده بگیرند.

استفاده از هوش مصنوعی مولد:

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

در قلب یک انقلاب فناوری بی‌سابقه، هوش مصنوعی‌های مولد – مانند ChatGPT، Dall-E، Midjourney، Bard و غیره – در شرف ایجاد اختلال در زندگی ما هستند. اما مردم فرانسه چگونه این تغییر رادیکال را تصور می کنند؟ در یک نظرسنجی اخیر که توسط Ifop برای شرکت Talan، “هوش مصنوعی فرانسوی و مولد” انجام شد، ما مجموعه ای از تصورات، ترس ها و انتظارات را که از فرانسوی ها سرچشمه می گیرد، کشف کردیم. بیایید با هم نتایج و ارقام کلیدی را که باید از این مطالعه به خاطر بسپاریم، بررسی کنیم.

آنچه باید از مطالعه بر روی هوش مصنوعی مولد و فرانسوی ها به خاطر بسپارید

آمار هوش مصنوعی فرانسوی
آمار هوش مصنوعی فرانسوی و مولد – منبع: بررسی Ifop – Talan

درک و استفاده از هوش مصنوعی مولد:

علاوه بر این، 49 درصد از افراد زیر 35 سال درک روشنی از هوش مصنوعی مولد دارند، در مقایسه با تنها 31 درصد از افراد 35 سال و بالاتر.

نیاز به آموزش و پشتیبانی:

آ هوش مصنوعی مولد یک نوع استهوش مصنوعی که قادر به ایجاد داده های جدید مانند متون، تصاویر، موسیقی و یا حتی فیلم است. برخلاف سایر انواع هوش مصنوعی که برای پاسخگویی به دستورالعمل‌های خاص برنامه‌ریزی شده‌اند، یک هوش مصنوعی مولد می‌تواند به طور مستقل و با استفاده از مدل‌ها و الگوریتم‌های پیچیده، نتایج را تولید کند.

استفاده از هوش مصنوعی مولد بین حوزه شخصی و حرفه ای متعادل است 44 درصد از کاربران فرانسوی که از آنها در هر دو زمینه استفاده می کنند.

رازداری در محل کار:

نکته جالب توجه است 68 درصد از کاربران فرانسوی هوش مصنوعی مولد در یک محیط حرفه ای این اطلاعات را به مدیر خط خود فاش نمی کنند.

شکاف نسلی:

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

با یادگیری از مجموعه بزرگی از داده های موجود و تجزیه و تحلیل الگوها و ویژگی های آن داده ها کار می کند. سپس از این دانش برای تولید اطلاعات جدیدی که شبیه آنچه آموخته است استفاده می کند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

قبل از ترک…

برای مثال، یک هوش مصنوعی مولد مبتنی بر متن مانند ChatGPT می‌تواند یک جمله ورودی بگیرد و یک پاراگراف کامل ایجاد کند که از سبکی مشابه با متونی که قبلاً مطالعه کرده است پیروی کند. به طور مشابه، یک تصویر مولد AI مانند Dall-E می تواند تصاویر جدیدی از توضیحات متنی ایجاد کند.

در مورد کاربردهای خاص هوش مصنوعی مولد، رایج ترین آنها افزایش دانش (34%)، انجام تحقیقاتی مانند با موتور جستجو (31%)، ترجمه متون (26%)، بهبود بهره وری (20%)، تولید متون (توصیه نامه، پست های وبلاگ، ایمیل و غیره) (20%) و افزایش خلاقیت (18%).

نگرانی در مورد هوش مصنوعی مولد:

اکثریت بزرگ فرانسوی ها (72 درصد) فکر می کنند که مهارت های لازم برای استفاده از هوش مصنوعی مولد را ندارند.

اگر این مقاله در هوش مصنوعی فرانسوی و مولد شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

توجه به این نکته نیز ضروری است 68 درصد از مردم فرانسه در مورد ظهور هوش مصنوعی مولد ابراز نگرانی کرده اند.

یادآوری: هوش مصنوعی مولد چیست؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

زمانی که صحبت از استفاده و درک هوش مصنوعی مولد به میان می آید، بین گروه های سنی مختلف تفاوت واضحی وجود دارد.