وبینار عملکرد وب: کدام اقدامات را اولویت بندی کنیم؟

ثبت نام!

درباره Blackbird

Blackbird یک آژانس وب استراسبورگ متخصص در تجارت الکترونیک است که از شما در ایجاد، طراحی مجدد، مهاجرت یا نگهداری سایت های تجارت الکترونیکی خود در Magento، Adobe Commerce و Sylius پشتیبانی می کند.

عملکرد وب یک مسئله اصلی برای بازرگانان الکترونیکی است. از طریق تجربه خود به عنوان یک آژانس وب، ما سوالات اصلی را که مشتریانمان از خود می پرسند و همچنین چالش هایی که روزانه با آنها روبرو می شوند متمرکز کرده ایم. ما می خواستیم این رویداد را برای همه ایجاد کنیم تا دانش و درک بیشتر در مورد این موضوع را برای هر چه بیشتر مردم به ارمغان بیاوریم.

رویدادی که توسط بلک برد با مشارکت Scafllex و Artifakt در روز پنجشنبه 15 سپتامبر 2022 ساعت 11:30 صبح برگزار شد.

این کنفرانس کوتاه فرصتی است برای درک اینکه چه چیزی بر عملکرد وب شما تأثیر می گذارد، برای دریافت مشاوره، بازخورد به منظور تغذیه تفکر شما در مورد استراتژی خود.

متخصصان عملکرد وب

این وبینار توسط:

  • لورا برگر، متخصص DAM و بهینه سازی رسانه در Scafllex.
  • رومن توماس، کارشناس ابر و هاستینگ در Artifakt.
  • Ceyhun Kaplan، متخصص تجارت الکترونیک chez Blackbird Agency;
  • Jérôme Ansel، توسعه‌دهنده اصلی تجارت الکترونیک در CLD Distribution، که به طور خاص در مورد چالش‌های مربوط به عملکرد وب که باید هنگام ایجاد سایت GameO بر آنها غلبه می‌کرد صحبت خواهد کرد.

آیا می خواهید رویداد، کنفرانس یا وبینار خود را تبلیغ کنید؟ با ما تماس بگیرید.منبع

آنها همچنین در مورد بهینه سازی تصویر، کد بک اند یا رندر جلویی صحبت خواهند کرد!

می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و سؤالات خود را از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین و غیرعادی‌ترین سؤالات خود را مستقیماً از آنها بپرسید.

بلک برد از زمان ایجاد خود در سال 2015، یک رابطه قوی با مشتریان خود ایجاد کرده است و تلاش می کند تا راه حل های تجارت الکترونیکی نوآورانه و شخصی تر را به کار گیرد. کارشناسان امور تجاری، لجستیکی و سازمانی بازرگانان الکترونیکی، این تخصص را از طریق دپارتمان مشاوره آنها در خدمت شما قرار می دهیم.

در طول این وبینار 3 کارشناسان عملکرد وب موضوعات زیر را در مورد مطالعه موردی سایت GameO شرح خواهند داد:

  • نحوه تعریف نسبت تلاش / سود اقدامات بهینه سازی.
  • نحوه انتخاب پلت فرم هاست خود؛
  • مزایای معماری MACH؛

ثبت نام!

رویدادی با هدف بازرگانان الکترونیکی

وبینار وب پرف