وقتی هوش مصنوعی پروژه های معماری فردا را ایجاد می کند!

منبع

منبع

سایت «این خانه وجود ندارد» از هوش مصنوعی برای تولید خودکار تصاویری که تا حدی از پروژه‌های معماری مدرن واقعی الهام گرفته‌اند، استفاده می‌کند. این سایت تصاویر تولید شده را بر اساس چندین معیار مانند مکان مرتبط با الهام و سبک طراحی معماری فهرست می کند. THDONE می خواهد یک منبع واقعی الهام برای دانشجویان معماری، معماران و طراحان در دنیای املاک و مستغلات باشد!

این خانه وجود ندارد، پروژه ای مبتنی بر پایداری هوش مصنوعی (Stable Diffusion)

این خانه وجود ندارد

این شرکت در واقع مدل تصاویر هوش مصنوعی «Stable Diffusion» خود را برای چند هفته به صورت رایگان در Github در دسترس قرار داده است.

برای آزمایش مولد تصویر IA Stability AI در پشت این خلاقیت ها، کافی است به این آدرس بروید و یک اعلان دقیق وارد کنید: https://huggingface.co/spaces/stabilityai/stable-diffusion

(بسته به سطح جزئیات درخواست شما، تولید حداکثر چند دقیقه طول می کشد).

برای به دست آوردن نتایج رضایت بخش، توصیه می شود از دستورات انگلیسی با جزئیات بیشتر استفاده کنید.

خوب است بدانید: “تغیرات” “سس مخفی” برای به دست آوردن نتایج بسیار خوب است. اگرچه این هوش مصنوعی ها قادر به تولید تصاویر با کیفیت هستند، اما ماشین ها به اندازه مغز انسان هوشمند نیستند و بنابراین باید برای به دست آوردن نتیجه مطلوب، بسیار دقیق هدایت شوند. بنابراین هوش مصنوعی‌های تولید تصویر باید بدانند دقیقاً چه چیزی را باید تولید کنند: چه سبکی، کجا، چه زمانی از روز، با چه جزئیاتی… اگر همه اینها را به آن بدهید، هوش مصنوعی قادر خواهد بود شما را با نسل‌های خود شگفت‌زده کند. .

نیاز به الهام گرفتن برای درخواست های تولید تصویر خود دارید؟

دومی به هر کسی اجازه می‌دهد از متن تصاویر تولید کند (و انقلابی است، اگرچه این تنها هوش مصنوعی نیست که قادر به این نوع مهارت است…).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

در اینجا نگاهی به نتایج حاصل از این هوش مصنوعی هنگام استفاده برای ایجاد خانه های رویایی به صورت پویا داریم:

ویلاهای ساخته شده با هوش مصنوعی به سبک بالی
پیش نمایش برخی از ویلاهای ساخته شده با هوش مصنوعی به سبک بالی (منبع)
نمونه تصویر ویلایی بالی با هوش مصنوعی
نمونه ای ملموس از یک ویلای کاملاً ساخته شده با هوش مصنوعی در سبک معماری بالی
مروری بر بهترین ویلاهای تولید شده با هوش مصنوعی (آنهایی که بیشترین رای را دارند)
بررسی اجمالی بهترین ویلاهای تولید شده با هوش مصنوعی (آنهایی که بیشترین رای را دارند (منبع))

چگونه می توان خانه رویاهای خود را با AI Stable Diffusion ساخت؟

هوش مصنوعی پایداری چهره در آغوش گرفتن

ایجاد شده توسط یک کارآفرین جوان پرکار، @levelsio، این خانه وجود ندارد استفاده کنند هوش مصنوعی پایدار برای تولید خلاقیت های شما.

اگر این مقاله در موردهوش مصنوعی که پروژه های معماری نوآورانه ایجاد می کند شما آن را دوست داشتید، در اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

هرچه جزئیات بیشتری به هوش مصنوعی ارائه دهید که تصویر را تولید می کند، خروجی بهتری خواهد داشت.

این نوع هوش مصنوعی می‌تواند به متخصصان معماری کمک کند تا منابع جدید الهام را سریع‌تر بیابند و سپس نسخه‌های واقعی این طرح‌های تولید شده به‌طور خودکار را ایجاد کنند.، فقط در چند دقیقه

به عنوان بخشی از یک آزمایش، برای مثال می‌توانید توضیحات مربوط به ویلاهای لوکس را در یک سایت انگلیسی زبان بازیابی کنید تا یک اعلان با جزئیات کافی برای به دست آوردن یک نتیجه با کیفیت ایجاد کنید.

در اینجا سایتی وجود دارد که هزاران درخواست را با نتایج تولید شده توسط هوش مصنوعی فهرست می کند: https://prompthero.com/

در اینجا پیش نمایشی از سایت “این خانه وجود ندارد” را در ویدیو مشاهده می کنید:

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).