ویرایش پیام‌های واتس‌اپ، حتی پس از ارسال آن‌ها امکان‌پذیر است: در اینجا چگونه است!


آیا پیام WhatsApp خود را اشتباه نوشتید؟ بخش مهمی از پیام خود را فراموش کرده اید؟ آیا می خواهید نوبت جمله خود را تغییر دهید؟ خوب بدانید که ممکن است! از 22 می 2023، واتس اپ امکان تغییر پیام ارسال شده را ارائه کرده است. اما مراقب باشید، شرایط خاصی وجود دارد! آنها را در این مقاله کشف کنید.

اخبار واتس اپ
چگونه می توانم پیام واتس اپ را پس از ارسال ویرایش کنم؟

پیام ارسال شده واتس اپ را تغییر دهید، برای چه؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید پس از ارسال پیام واتس اپ را ویرایش کنید.

تصحیح خطا البته یکی از دلایل اصلی است. امکان اشتباه تایپی یا گرامری در پیام وجود دارد. با تغییر پیام، این امکان وجود دارد این خطاها را اصلاح کنید و مطمئن شوید که پیام شما درست است.

همچنین رایج است به می خواهم یک فکر را روشن کنم. گاهی اوقات یک پیام ممکن است توسط گیرنده اشتباه تعبیر یا اشتباه شود. با تغییر پیام، آن است امکان اضافه کردن جزئیات یا توضیحات بیشتر به منظور جلوگیری از هرگونه سردرگمی و اطمینان از اینکه گیرنده معنای پیام شما را درک خواهد کرد.

بدیهی است که این اتفاق می افتد که برخی از کاربران آرزو می کنند برای حذف برخی از اطلاعات، پیامی را ویرایش کنید، زیرا گاهی اوقات ممکن است ناخواسته اطلاعات شخصی، نامناسب یا حساس را برای شخص اشتباهی ارسال کنید. به لطف عملکرد اصلاح، این اطلاعات را می توان برای جلوگیری از هر گونه مشکل حذف کرد.

همانطور که متوجه شده اید، دلایل زیادی وجود دارد که می تواند تمایل به تغییر پیام را پس از ارسال در WhatsApp توضیح دهد. حالا بیایید این تابع را کشف کنیم…

عملکرد تغییر پیام ارسال شده در واتس اپ

از 22 می 2023، واتس اپ به کاربران خود این امکان را می دهد که پیام خود را پس از ارسال تغییر دهند. اما مراقب باشید، یک شرط وجود دارد:

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پیام را به مدت طولانی فشار دهید و ظرف پانزده دقیقه پس از ارسال آن، «ویرایش» را از منو انتخاب کنید.

واتس اپ

در واقع، اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید، باید واکنش نشان دهید، زیرا شما فقط می توانید پیام خود را به مدت 15 دقیقه ویرایش کنید.

دکمه "اصلاح کننده" در اینجا ظاهر می شود تا به کاربران اجازه دهد تا پیام WhatsApp را پس از ارسال ویرایش کنند
دکمه «ویرایش» در اینجا ظاهر می‌شود تا کاربران بتوانند پیام‌های واتس‌اپ را پس از ارسال ویرایش کنند.

خوب است بدانید : پیام شما حاوی یک یادداشت “تغییر شده” است که به شما و گیرندگان شما نشان می دهد که پیام اصلی نیست. اما نگران نباشید، آنها نمی توانند نسخه های قدیمی تر را ببینند.

واتس‌اپ در بیانیه مطبوعاتی خود تصریح می‌کند که این پیام‌ها، مانند سایر پیام‌هایی که از طریق اپلیکیشن پیام‌رسان ارسال می‌شوند، با رمزگذاری سرتاسر محافظت می‌شوند که محرمانه بودن و امنیت را تضمین می‌کند.

در حال حاضر این ویژگی هنوز برای همه در دسترس نیست، اما در حال استقرار است در سراسر جهان و باید ظرف چند هفته موضوع به روز رسانی برنامه شود.

قبل از ترک…

اگر این مقاله در ویرایش پیام های WhatsApp پس از ارسال شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع