ویژگی جدید اینستاگرام (60 کاراکتر برای بیان افکار شما)

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

آیا این ویژگی جدید شما را متقاعد کرد؟ منتظر نظرات شما در نظرات هستیم

برای انگلیسی زبانان، در اینجا خلاصه ای سریع از این ویژگی جدید آورده شده است. و اگر انگلیسی بلد نیستید، مشکلی نیست، ویدیو می تواند شامل زیرنویس فرانسوی باشد.

اما اینستاگرام چه ربطی به Notes دارد؟

در طول آزمایش، متوجه شدیم که کاربران از داشتن یک روش ساده و سبک برای به اشتراک گذاشتن آنچه در ذهنشان است و شروع مکالمه را دوست دارند.

اگر این مقاله در قابلیت جدید Notes اینستاگرام شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


کاربران اینستاگرام اکنون می توانند با نوشتن سریع آنچه به ذهنشان می رسد و بدون نیاز به فکر کردن، افکار خود را به اشتراک بگذارند یادداشت ها به طور خودکار پس از 24 ساعت ناپدید می شوند، مانند داستان ها.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

قبل از ترک…

هیچ عکس، ویدیو یا موسیقی برای این گزینه جدید وجود ندارد. آیا اینستاگرام سعی می‌کند کاربرد اساسی‌تری برای کاربرانش پیدا کند؟ یا فقط تلاش می‌کند برای مبارزه با افزایش رقابت TikTok منشعب شود؟

اینستاگرام دلایل توسعه Notes را فاش کرد:

برای نوشتن یادداشت در اینستاگرام، به این صورت است:

  1. برنامه اینستاگرام خود را باز کنید
  2. برای دسترسی به صندوق پستی خود، روی فلش در بالا سمت راست کلیک کنید
  3. یادداشت ها در بالای صندوق ورودی شما ظاهر می شوند
  4. برای نوشتن یادداشت خود روی + کلیک کنید
  5. آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید بنویسید
  6. افرادی را که می توانند این یادداشت را در بین مشترکین خود ببینند انتخاب کنید
  7. انتشار!

چگونه در اینستاگرام یادداشت بنویسیم؟

چگونه یک شبکه اجتماعی تاسیس شده مانند اینستاگرام می تواند خود را تجدید کند و همچنان کاربران خود را شگفت زده کند؟ آیا هنوز ویژگی های واقعا جدیدی برای توسعه در شبکه های اجتماعی وجود دارد؟ اینستاگرام با ویژگی جدید Notes خود امیدوار است که کاربران خود را فریب دهد و عملکردهایی را ارائه دهد که از رقبای خود در دسترس نیستند. ما به شما توضیح می دهیم.

actu-instagram

نکات اینستاگرام: این ویژگی جدید چیست؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

اگر دوستانتان به یادداشت شما واکنش نشان دهند، پیامی در صندوق ورودی شخصی خود دریافت خواهید کرد، درست مانند زمانی که کسی به استوری شما واکنش نشان می‌دهد.

چرا اینستاگرام Notes را فاش می کند؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

منبع

Notes گزینه ای است که به کاربران اینستاگرام اجازه می دهد افکار خود را به اشتراک بگذارند با مشترکین خود مفهوم ساده است: 60 کاراکتر، فقط متن و شکلک ها، یک بخش جدید در بالای قسمت پیام ها.

چه کسی می تواند به یادداشت شما دسترسی داشته باشد؟ این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید : یا کل لیست مشترکین شما یا فقط لیست دوستان نزدیک شما

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

بنابراین شبکه اجتماعی می خواست راه حلی سریع و خودجوش برای به اشتراک گذاشتن آنچه در ذهن ما می گذرد ارائه دهد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ویژگی جدید اینستاگرام ممکن است خاطرات را برای نوجوانان دهه 2010 که MSN Messenger محبوب بودند زنده کند.

در واقع، Notes می‌تواند عملکرد شبکه اجتماعی مسنجر MSN را که اکنون منحل شده است، به یاد بیاورد، جایی که کاربران می‌توانند جمله کوتاهی را زیر نام نمایه خود درج کنند.