ویژگی Google Follow عناوین توصیفی را برای فید RSS و استفاده از یک فید منفرد (نه چندگانه) توصیه می‌کند

برای اندازه واقعی کلیک کنید

افزودن «به‌طور متناوب، می‌توانید چندین فید را به ترتیب ترجیحی خود اضافه کنید. برای مثال، ممکن است ترجیح دهید افراد فید را برای صفحه اول، سپس بخش کسب‌وکار و سپس فناوری را به ترتیب دنبال کنند. Google از این اطلاعات برای درک بیشتر استفاده می‌کند. درباره نحوه استفاده از فیدهای متعدد در سایت شما.”

گوگل نوشت که شما باید از یک عنوان مختصر اما توصیفی برای فید RSS خود استفاده کنید، درست مانند یک صفحه وب. گوگل استفاده از “Google Search Central Blog” را توصیه می کند در حالی که Google استفاده از “RSS Feed یا Central Blog” را توصیه نمی کند.

خوراک تک

بحث انجمن در توییتر.

منبع

در اینجا ویژگی Follow در کروم به نظر می رسد:

ویژگی Google Follow به افراد امکان می‌دهد یک وب‌سایت را دنبال کنند و آخرین به‌روزرسانی‌ها را از آن وب‌سایت در برگه «دنبال‌کردن» در Discover در Chrome دریافت کنند. در حال حاضر، دکمه دنبال کردن یک ویژگی است که برای کاربرانی که وارد سیستم شده اند به زبان انگلیسی در ایالات متحده که از Chrome Android استفاده می کنند در دسترس است. Google برای اولین بار این اسناد راهنما را در سپتامبر 2021 اضافه کرد. Google اکنون آنها را برای افزودن این خطوط به روز کرده است:

عناوین توصیفی برای فیدهای RSS

گوگل تغییر داد بخش فیدهای متعدد برای خواندن “اگر چندین فید در وب سایت خود دارید (به عنوان مثال، یک وب سایت خبری با فیدهای RSS برای صفحه اول، بخش تجاری و فناوری)، توصیه می کنیم یک عنصر پیوند را به یک فید واحد اضافه کنید که برای آن منطقی است. صفحه. نگهداری از یک فید ساده‌تر است، و زمانی که افراد در محتوای شما مشترک می‌شوند، تجربه کاربری بهتری است. برای مثال، اگر مقاله درباره فناوری است، فید فناوری را در عنصر پیوند مشخص کنید.”

گوگل چند تغییر در اسناد مربوط به ویژگی Follow در جستجوی گوگل ایجاد کرده است. Google اضافه کرده است که باید از (1) عناوین توصیفی برای فید RSS خود و (2) از یک فید استفاده کنید حتی اگر چندین فید داشته باشید.