پاسخ گوگل به ChatGPT OpenAI؟

چیزهای بسیار جالبی است و من گمان می‌کنم که اگر گوگل چیزی را منتشر کند، بسیار بهتر از آنچه تاکنون دیده‌ایم خواهد بود، اگر حتی قابل تصور باشد…

منبع مثال‌های ارائه شده توسط CNBC نشان می‌دهد که گوگل حتی اخبار اخراج گوگل را نیز مورد توجه قرار داده و توانسته است به سؤالات مربوط به این موضوع پاسخ دهد. در حالی که ChatGPT فقط محتوایی از سال 2021 یا قبل از آن دارد.

“کارآموز بارد شبیه ChatGPT به نظر می رسد: کارمندان می توانند یک سوال را در یک کادر محاوره ای وارد کنند و یک پاسخ متنی دریافت کنند، سپس در مورد پاسخ بازخورد بدهند. بر اساس چندین پاسخ مشاهده شده توسط CNBC، پاسخ های شاگرد بارد می تواند شامل رویدادهای اخیر باشد، ویژگی ChatGPT که انجام نمی دهد. سی‌ان‌بی‌سی گفت: هنوز این کار را نکرده است. این منطقی است، زیرا گوگل می تواند تقریباً در زمان واقعی وب را بخزد و سریعتر از هر شرکت دیگری این اطلاعات را پردازش کند.

CNBC گزارش شده است روزی که گوگل روی چت ربات هوش مصنوعی خود به نام Apprentice Bard کار می کند. شاگرد بارد است گزارش شده است ساخته شده بر روی پشته مدل زبان AI LaMDA گوگل و در حالی که گوگل با این عرضه محتاط تر است، گوگل در حال کار بر روی آزمایش یک ربات هوش مصنوعی در جستجو است.

Google Chat Bot Ai

CNBC نوشت: “در نتیجه ChatGPT، از تیم LaMDA خواسته شد تا کار بر روی پاسخ به ChatGPT را اولویت بندی کند.” این ایمیل ادامه داد: «در کوتاه مدت، بر پروژه‌های دیگر ارجحیت دارد.

بیشتر: “یک نما صفحه جستجو را نشان می‌دهد که 5 پیام مختلف برای سوالات احتمالی که مستقیماً در زیر نوار جستجوی اصلی قرار داده شده است. همچنین نشان‌واره چت کوچکی را در انتهای سمت راست نوار جستجو نشان می‌دهد. این صفحه چندین سوال بعدی مرتبط را پیشنهاد می‌کند. به اولی.” pic.twitter.com/JOFWxlMTho

– گلن گیب (@glenngabe) 1 فوریه 2023

همچنین، CNBC گفت که گوگل در حال کار بر روی طراحی یک رابط جستجوی جایگزین برای پشتیبانی از این ویژگی چت است. CNBC گفت: “یک نما صفحه جستجوی اصلی را نشان می دهد که پنج دستور مختلف برای سوالات احتمالی که مستقیماً در زیر نوار جستجوی اصلی قرار داده شده است، جایگزین نوار فعلی “من احساس خوشبختی می کنم” را نشان می دهد. همچنین یک لوگوی چت کوچک را در انتهای سمت راست نشان می دهد. از نوار جستجو.” “هنگامی که یک سوال وارد می شود، نتایج جستجو یک حباب خاکستری را مستقیماً در زیر نوار جستجو نشان می دهد، که پاسخ های انسانی بیشتری نسبت به نتایج جستجوی معمولی ارائه می دهد. مستقیماً در زیر آن، صفحه چندین سؤال بعدی مرتبط با مورد اول را پیشنهاد می کند. در زیر که، نتایج جستجوی معمولی، از جمله پیوندها و سرفصل ها را نشان می دهد.”