پاسخ DuckDuckGo به آخرین پیشرفت های هوش مصنوعی

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

خوب است بدانید: DuckAssist در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در برنامه‌های ناوبری DuckDuckGo و افزونه‌های مرورگر موجود است.

چرا DuckDuckGo DuckAssist را توسعه داد؟

زیرا برخلاف نتایج جستجوی سنتی، DuckAssist با استفاده از فناوری هوش مصنوعی که از منابع خاصی استفاده می‌کند، در درجه اول ویکی‌پدیا، پاسخ‌های مستقیم را ارائه می‌کند و به آن اجازه می‌دهد به حداقل رساندن خطاها.

اگرچه DuckAssist در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی و اساساً مبتنی بر ویکی‌پدیا در دسترس است، DuckDuckGo امیدوار است با ترکیب هوش مصنوعی و سایر منابع در آینده پاسخ‌های فوری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

سپس DuckAssist یک خلاصه منبع مختصر از اطلاعات موجود در ویکی‌پدیا در بالای نتایج جستجوی معمولی ایجاد می‌کند.

برای چی ؟

حتی با وجود اینکه گوگل همچنان بر بازار موتورهای جستجو تسلط دارد، بازیگران دیگری مانند DuckDuckGo نام خود را در فضای موتورهای جستجو به دست آورده اند. DuckDuckGo با استقرار DuckAssist، آخرین نوآوری خود، به دنبال رقابت با وزنه های سنگین مسابقه هوش مصنوعی است. خواه شما یک حرفه ای دیجیتال باشید یا صرفاً علاقه مند به آخرین پیشرفت های فناوری جستجو باشید، این مقاله به شما کمک می کند تا بفهمید DuckAssist چیست.

هوش مصنوعی

Duck Assist یک #کوتاه

  • DuckAssist: ویژگی جدیدی که از هوش مصنوعی مولد برای تولید پاسخ‌های زبان طبیعی از جستجوهای ویکی‌پدیا استفاده می‌کند.
  • فقط ویژگی موجود به زبان انگلیسی در برنامه های ناوبری DuckDuckGo و افزونه های مرورگر.
  • DuckAssist با استفاده از ابزارهای جستجوی هوش مصنوعی خود را متمایز می کند فناوری زبان طبیعی از OpenAI و Anthropic برای ارائه پاسخ های مستقیم و دقیق تر به سوالات کاربران.
  • این ویژگی عمدتاً به ویکی پدیا متکی است برای به حداقل رساندن خطاها و ارائه نتایج قابل اعتماد و شفاف.

DuckAssist، چیست؟

اگر این مقاله در DuckAssist، ویژگی DuckDuckGo با هوش مصنوعی شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

DuckAssist خود را از سایر ابزارهای تحقیقاتی هوش مصنوعی با استفاده از فناوری زبان طبیعی از OpenAI و Anthropic تا پاسخ های مستقیم و دقیق تری ارائه دهید به سوالات کاربران

این ویژگی جدید نشانه ورود DuckDuckGo به مسابقه هوش مصنوعی است و اولین مورد از یک سری به‌روزرسانی‌های جستجوی خصوصی با کمک هوش مصنوعی است که DuckDuckGo قصد دارد در ماه‌های آینده ارائه کند.

DuckDuckGo، موتور جستجویی که حریم خصوصی را در قلب عملیات خود قرار می دهد، در مارس 2023 از ویژگی به نام Duck Assist.

DuckAssist از فناوری هوش مصنوعی مولد برای ایجاد پاسخ های زبان طبیعی از جستجوهای ویکی پدیا. این نوآوری هدف آن ساده کردن جستجوی اطلاعات است برای کاربران DuckDuckGo.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

به طور کلی، DuckAssist یک نوآوری است که امیدوارکننده به نظر می رسد. اگر نتایج دوره بتا قطعی باشد، این قابلیت می‌تواند در آینده نزدیک در مقیاس وسیعی به کار گرفته شود.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

قبل از ترک…

همچنین به کاربران توصیه می شود در طول دوره بتا بازخورد ارائه کنند و سؤالات خود را به عنوان سؤال یا با استفاده از کلمه «ویکی» فرموله کنند تا شانس دریافت نتایج DuckAssist را افزایش دهند.