پرده هوشمند فروشگاه اینترنتی پرده برقی-خانه هوشمند آکو

پرده هوشمند فروشگاه اینترنتی پرده برقی-خانه هوشمند آکو

در نصب این پرده‌ها به جای استفاده از میل پرده‌های معمول از ریل‌های برقی استفاده می‌شود که درون آنها تسمه‌هایی قرار دارد و این تسمه‌ها با نیروی محرکه‌ی موتور برقی هوشمند حرکت می‌کنند. موتور پرده هوشمند را می‌توان با استفاده از ریموت کنترل و یا اپلیکیشن‌های مربوطه روشن یا خاموش کرد. بعلاوه در خانه‌های هوشمند می‌توان از بلندگوهای هوشمند برای فرمان صوتی به پرده و باز و بسته کردن آن استفاده کرد. SOMA Tilt همانند محصول خواهر خود در زیر طراحی شده است تا پرده های قبلی شما را موتور کند و خودکار کند.

  • از این رو، تقریباً برای همه مکان‌ های نصب، چه دفتر یا خانه شما مناسب است.
  • در اکثر موارد پرده‌های بزرگ و سنگین به دشواری با دست باز و بسته می‌شوند و در این حالت هوشمند ساختن پرده‌ها و باز و بسته کردن آنها با استفاده از موتور برقی، راحت‌تر خواهد بود.
  • درب سکشنال یک انتخاب بسیار شیک و ایده آل برای افراد مشکل پسند است که با کیفیتی عالی، علاوه بر سهولت در استفاده، نمایی بسیار زیبا و مدرن را برای ساختمان شما به وجود می آورد.
  • اغلب در مورد پرده های لوکس، قسمت زیرین پرده که در پشت پرده اصلی و برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب نصب می شوند برای کنترل مناسب ترند .

شما در پرده‌های هوشمند به جای میل پرده باید از ریل برقی پرده استفاده کنید. در داخل این ریل ها تسمه هایی قرار دارد که با اتصال به موتور، پرده به حرکت در می‌آید. پرده‌ برقی‌ ریلی، قابلیت کنترل از طریق کلید پرده و کنترل از راه دور ( باز و بسته کردن پرده ) با اپلیکیشن را دارد. علاوه بر موارد بالا زمانی که پرده برقی یا پرده اتوماتیک در خانه‌ی هوشمند نصب باشد، امکان اضافه کردن انواع سناریو به پرده داده می‌شود، در نتیجه اصطلاحاً منزل شما مجهز به سیستم پرده هوشمند خواهد شد. با استفاده از سیستم خانه هوشمند می توان به راحتی انواع مدلهای پرده برقی، کرکره و سایبان را براحتی و با روش های مختلف کنترل نمود و به پرده هوشمند تبدیل کرد. شما با این سیستم می توانید با بهره گیری از کلیدهای هوشمند و صفحه نمایش لمسی در قالبهای دستوری مختلف همچون دستور مستقیم ، سناریو و یا حتی با گوشی هوشمند و وب از راه دور نیز آنها را کنترل نمایید.

آیا میتوان پرده های قدیمی را هوشمند کرد ؟

فروشگاه پرده متین در زمینه فروش انواع پرده برقی ها سابقه درخشانی دارد. کلید پرده لمسی هوشمند WiFi تویا مدل EC یک محصول لوکس از سری محصولات خانه هوشمند می‌باشد. این کلید قادر است پرده های برقی را باز و بسته نماید و با تعریف زمانبندی خاص برای آن می‌تواند فرضا به صورت خودکار در هنگام صبح پرده ها را کنار زده و هنگام غروب آفتاب پرده ها را ببندد. کلید پرده لمسی هوشمند Tuya دارای ظاهری زیبا و لوکس متناسب با هر نوع دکوراسیونی می‌باشد.

اگر چه، برخی از ویژگی های اضافی مانند کنترل های زمان بندی شده و ویژگی های خودکار وجود دارد که هنوز بسیار نوآورانه هستند و یک تجربه واقعا هوشمند را ارائه می دهند. پس از برنامه ریزی، واحد کنترلی در زمان‌های تعیین شده به موتورها دستور حرکت می‌دهد. مثلا می‌توانید تعیین کنید که بعد از طلوع خورشید پرده‌ها باز شوند و هنگام غروب کشیده شوند. سریع حرکت دادن پرده ممکن است به چرخ‌های کوچک قسمت متحرک آسیب بزند.

پرده هوشمند در اتاق خواب:

برای دسترسی بی سیم، می توانید از Alexa، Google Home و سایر دستگاه های دسترسی هوشمند استفاده کنید. با یک کنترل از راه دور همراه، می توانید تا 6 دست پرده هوشمند را همزمان کنترل کنید. اکنون که با برخی از انتخاب‌ های عالی آشنا شدید، اجازه دهید مجموعه پرده‌های هوشمند Arcwares را معرفی کنیم که با قیمت مقرون به صرفه‌ تری عرضه می‌شود. با این حال، بسیاری از ویژگی های هوشمند را ارائه می دهد که ممکن است به دنبال آنها باشید. Quoya ممکن است یک نام تجاری کمتر شناخته شده از انتخاب های ما برای بهترین پرده پرده برقی های هوشمند باشد.

در غیر این صورت، فقط کنترل دستی را از طریق کنترل از راه دور ارائه می دهد. در حالی که استفاده از کنترل از راه دور بسیار راحت است، ممکن است در نهایت کنترل از راه دور را اشتباه قرار دهید و نتوانید از پرده ها بدون استفاده دستی آن استفاده کنید. بنابراین، شما قطعاً باید عملکرد خودکار را در یک مجموعه پرده هوشمند ترجیح دهید.

نگران قطع برق نباشید، زیرا هنوز هم می توان از طریق کنترل دستی کار کرد، حتی زمانی که برق دریافت نمی کند. ویژگی های هوشمند و راحتی کار با پرده هوشمند SimpleSmart قطعا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. می توانید از فرمان صوتی که توسط الکسا و دستیار گوگل ارائه شده است استفاده کنید. یا می توانید از برنامه TuyaSmart برای بسیاری از گزینه های کنترل دقیق تر استفاده کنید. در این برنامه، تنظیمات تایمر، پیکربندی مبتنی بر آب و هوا را خواهید یافت که ضروری ترین ویژگی های هوشمند را پوشش می دهد. امروزه با پیشرفت روز افزون در صنعت وسایل خانگی و تجهیزات ساختمانی میتوانید همه کارها را در خانه به طور هوشمند انجام دهید.