پرستاشاپ تمدید شد! چه تغییراتی انتظار می رود؟

پرستاشاپ، پلتفرم ضروری تجارت الکترونیک، به طور کامل خود را با هویت نام تجاری جدید اختراع می کند. و ممکن است تعجب کنید! در این مقاله، لوگوی جدید و ارزش های جدیدی را که هویت جدید پرستاشاپ را تشکیل می دهند، کشف کنید.

اخبار پرستاشاپ

یادآوری: پرستاشاپ برای چیست؟

ارزش استقلال متضمن تعهد شرکت به ارائه یک پلت فرم رایگان و منبع باز برای کاربرانش است که به بازرگانان اجازه می دهد تا به طور کامل پتانسیل کسب و کار خود را بدون هیچ محدودیتی آزاد کنند و در عین حال کنترل کامل را در همه حال حفظ کنند. به آنها اجازه می دهد از فرصت های استفاده نشده استفاده کنند. اعتماد به نفس.

از پانل مدیریت، صاحبان فروشگاه می توانند مدیریت کنند:

  • محصولات
  • دستورات
  • مشتریان
  • مبلغ پرداختی
  • اکسپدیشن ها
  • تمام جنبه های دیگر مربوط به تجارت الکترونیک

اگر این مقاله در هویت جدید پرستاشاپ شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

پرستاشاپ یک راه حل منبع باز و حرفه ای تجارت الکترونیک که به شرکت ها اجازه می دهد فروشگاه آنلاین خود را ایجاد و مدیریت کنند. این پلتفرم که در سال 2007 راه اندازی شد، به یک پلتفرم محبوب و پرکاربرد در سراسر جهان تبدیل شده است و راه حلی کامل و انعطاف پذیر برای رشد کسب و کار آنلاین خود در اختیار بازرگانان قرار می دهد.

یکی از مزایای کلیدی پرستاشاپ این است که یک نرم افزار متن باز، یعنی آزادانه است در دسترس برای دانلود و استفاده کاملا رایگان است. این به کاربران اجازه می دهد تا کنترل کاملی بر فروشگاه آنلاین خود داشته باشند، زیرا به کد منبع دسترسی دارند و می توانند آن را مطابق با نیازهای خاص خود تغییر دهند. این انعطاف‌پذیری امکان سفارشی‌سازی پیشرفته ظاهر و عملکرد فروشگاه، متناسب با نیازهای تجاری را فراهم می‌کند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

در راستای تعهد خود به نوآوری مستمر، پرستاشاپ جسارت را به عنوان یک نیروی محرک برجسته می کند. این شرکت دائماً به دنبال راه‌های جدیدی برای ساده‌سازی و دموکراتیزه کردن فرآیند ساخت فروشگاه‌های آنلاین برای کارآفرینان است و مرزهای راه‌حل تجارت الکترونیک خود را پیش می‌برد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

Inspiration آخرین ارزشی است که پرستاشاپ با کاربران خود به اشتراک می گذارد. این شرکت با ارائه یک پلتفرم منعطف و قابل تنظیم، قصد دارد به کاربران خود کمک کند تا چشم انداز خود را درک کنند و فروشگاه های آنلاین منحصر به فرد و خلاق ایجاد کنند.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

پرستاشاپ با هویت برند جدید، لوگوی نوسازی شده و تلاش برای توانمندسازی کارآفرینان برای موفقیت، متعهد است که کاربران خود را قادر سازد در بازار دیجیتال پویا (حتی بدون نیاز به پرداخت هزینه) پیشرفت کنند.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

پلتفرم تجارت الکترونیک در حال آغاز مرحله تحول است که با هویت برند اصلاح شده، لوگوی کاملاً اصلاح شده و مجموعه ای از ارزش های اصلی جدید مشخص شده است. استقلال، جسارت و الهام به عنوان ستون غرور ایستاده است برای این شرکت

قبل از ترک…

تعهد مجدد پرستاشاپ به موقعیت های استقلال، جسارت و الهام بخش شرکتی که در خط مقدم صنعت تجارت الکترونیک قرار دارد.

پرستاشاپ همچنین دارای ویژگی های داخلی سئو و بازاریابی استبه این معنی که فروشگاه های آنلاین ایجاد شده با این پلتفرم امکان قرار گرفتن در نتایج موتورهای جستجو را دارند.

معرفی هویت جدید پرستاشاپ

پرستاشاپ وارد عصر جدیدی می شود: هویت برند بازطراحی شده، لوگوی کاملاً بازطراحی شده و از ارزش های جدید قرار ملاقات.

پرستاشاپ هویت جدید خود را معرفی می کند
پرستاشاپ هویت جدید خود را معرفی می کند