پشتیبانی پیشرفته از نام‌های سایت Google • Yoast

Yoast SEO Premium به شما کمک می کند طبیعی تر بنویسید. دارای بسیاری از ویژگی های هوشمند و بازخورد اضافی است که به شما کمک می کند نسخه بهتری برای مخاطبان و موتورهای جستجو بنویسید. یکی از باورنکردنی‌ترین چیزها در مورد تحلیل Yoast SEO Premium این است که می‌تواند اشکال دستوری مختلف کلمات کلیدی شما را تشخیص دهد و بهینه‌سازی محتوای شما را یکپارچه‌تر کند.

افزودنی جدید به تنظیمات خزیدن در Yoast SEO Premium، گزینه تغییر مسیر URLهای جستجوی «زیبا» به معادل «خام» آنها است. مدیریت نحوه دسترسی و خزیدن موتورهای جستجو به URLهای جستجوی داخلی سایت شما می تواند تأثیر قابل توجهی بر سئو سایت شما داشته باشد. اما وردپرس پشتیبانی می کند دو فرمت مختلف از URL های جستجوی سایت، که به معنای دو برابر تعداد مواردی است که گوگل باید بخزد. ما گزینه ای برای خاموش کردن یکی از این قالب ها ارائه می دهیم. این برای سئوی شما و برای محیط زیست خوب است.

در آخرین نسخه، قالب قدیمی کارت توییتر را منسوخ کردیم اما فیلتری را که باید در جای خود باقی می ماند، حذف کردیم. در این نسخه، ما در حال بازگرداندن آن هستیم wpseo_twitter_card_type فیلتری که به اشتباه در Yoast SEO 19.8 منسوخ شده است. ما همچنین گزینه ای برای ردیابی عبارات کلیدی پس از اتصال فوری به Wincher اضافه کرده ایم. و اگر هیچ نمایه اجتماعی برای یک سازمان اضافه نشده باشد، دیگر یک آرایه خالی خروجی نمی دهیم.

اکنون به Yoast SEO به روز رسانی کنید

ما به طور مستمر در حال بهبود تجزیه و تحلیل Premium با الگوریتم‌های بهتر، ویژگی‌های جدید و ارزیابی هستیم. به عنوان مثال، در Yoast SEO Premium 19.4، ارزیابی جدیدی اضافه کرده‌ایم که بررسی می‌کند آیا عنوانی را به پست اضافه کرده‌اید یا خیر. داشتن یک عنوان خوب ضروری است زیرا می تواند برای سئوی شما معجزه کند، اما گاهی اوقات افراد هنگام عجله برای انتشار پست های خود فراموش می کنند که یک عنوان را اضافه کنند. این چک یک یادآوری مفید برای آنها است. در حین کار، یاد بگیرید که چگونه عناوین عالی برای محتوای خود ایجاد کنید.

افزودنی جدید به تنظیمات پاکسازی خزیدن

Yoast SEO 19.9 و Yoast SEO Premium 19.4 اکنون منتشر شده اند. در این نسخه‌ها، ما پشتیبانی از نام‌های سایت جدید Google را در نتایج جستجوی تلفن همراه افزایش داده‌ایم. Yoast SEO برای Shopify این پشتیبانی گسترده را برای نام سایت ها در اواخر این هفته دریافت می کند. ما همچنین تجزیه و تحلیل Premium خود را بهبود بخشیده‌ایم و اصلاحات و بهبودهای زیادی را انجام داده‌ایم – از جمله برخی از موارد ارائه شده توسط اعضای انجمن. اطلاعات بیشتر!

Yoast SEO در حال حاضر از نام های سایت جدید گوگل پشتیبانی می کند

سرگئی سوتلیچنی از پلتفرم داده SEO Ahrefs از ما درخواست کرد که a wpseo_primary_category_admin_pages فیلتر کنید تا علاوه بر موارد پیش‌فرض، از دسته اصلی در URL پست صفحات مدیریت اضافی استفاده کنید. با تشکر از ساشا تودوروویچ، ما یک اشکال را رفع کرده ایم که نشانی های اینترنتی اجتماعی یا متعارف را در بر می گیرد @ منجر به مشکلات رمزگذاری می شود. و فدیر کودینوف از اوکراین یک اشکال Schema را برطرف کرد که در آن تعداد کلمات در یک متن نوشته شده به خط سیریلیک (روسی و اوکراینی) اشتباه محاسبه شده بود.

سایر اصلاحات و بهبودها

وردپرس از دو فرمت برای درخواست های جستجوی سایت پشتیبانی می کند. خام به شکل زیر است: example.com/?s=example، در حالی که پس از فعال کردن پیوندهای دائمی زیبا، یک زیبا ظاهر می شود: example.com/search/example/. پشتیبانی از «خام» در مقابل نسخه «زیبا» ممکن است غیرواقعی به نظر برسد، اما دلیلی وجود دارد که ما این انتخاب را انجام دادیم. نسخه خام نسبتاً جهانی است و زبان/منطقه به روشی که «جستجو» نیست، حتی اگر وردپرس از ترجمه آن رشته پشتیبانی نمی‌کند، است. بعلاوه، نسخه خام به صورت بومی با اکثر سیستم‌های تحلیلی و ردیابی سازگارتر است، در حالی که «جستجو» به شخصی‌سازی نیاز دارد که می‌تواند کار زیادی باشد.

با افزودن جدید به تنظیمات خزیدن، کنترل بیشتری بر روی URL هایی که می خواهید خزیده باشید به شما می دهیم.

در این نسخه، ما به شما به عنوان صاحبان سایت، کنترل بیشتری روی این مقدار می دهیم. برای این کار، فیلدهای ورودی را برای بازنویسی نام سایت و یک فیلد ورودی اضافی برای نام جایگزین (احتمالاً کوتاه‌تر) اضافه کرده‌ایم که به صورت خروجی alternateName. فیلدها به این صورت است:

اگر نام دیگری برای سایت یا سازمان خود دارید، می توانید نام جایگزین را وارد کنید

جدید در Yoast SEO Premium

در Yoast SEO 19.9، ما لیستی از بهبودهای پیشنهاد شده توسط جامعه توسعه دهندگان خود را اضافه می کنیم. برای مثال، سون فون آرکس یک روش بهبود یافته برای فیلتر کردن اصطلاح خرده نان در یک خرده سوخاری با wpseo_breadcrumb_links، بنابراین ما اطلاعات طبقه بندی را به خرده نان اضافه کرده ایم.

به روز رسانی مبارک!منبع

هفته گذشته گوگل روشی به روز برای ارائه معرفی کرد نام سایت در نتایج جستجوی موبایل. این به روز رسانی شناسایی وب سایت متعلق به هر نتیجه جستجو را آسان تر می کند. یکی از چیزهایی که گوگل به دنبال آن است تا بفهمد چه چیزی را نشان دهد WebSite داده های ساخت یافته، با الف name ویژگی. این برای مدت زیادی در Yoast SEO در دسترس بوده است، بنابراین شما برای این به روز رسانی آماده هستید. Yoast SEO این مقدار را با استفاده از نام سایت وردپرس به درستی خروجی می دهد، اما ما با Yoast SEO 19.9 یک قدم فراتر می رویم. Yoast SEO برای Shopify این پشتیبانی گسترده را برای نام سایت ها در اواخر این هفته دریافت می کند.