پله برقی عمومی چین تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه FUJI

مثلاً اگر ظرفیت کابین 900 کیلوگرم باشد(یعنی آسانسور نفربر 12 نفره چون متوسط وزن هر نفر 75 کیلو گرم است)باندازه 450 کیلوگرم باضافه وزن کابین در کادر وزنه، وزنه وجود اینجا چک کنید دارد. پله برقی ها چگونه کار می کنند؟ از نقطه نظر مکانیکی، پله برقی یک سیستم حمل و نقل عمودی ساده و در عین حال جذاب است. تکنسین های پله برقی انتخاب شده توسط عرشیان، برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری پله برقی برای ارائه عملکرد بهینه آموزش دیده ‌ اند. ما همچنین مفتخریم که فرصت هایی را برای مشتریان ایجاد می‌کنیم تا در مورد عملکرد داخلی تجهیزات خود بیاموزند.

  • این سیستم برای چاهک‌های با عرض کم استفاده می‌شود که درب کابین به‌صورت اتوماتیک درون کابین بازشده و درب طبقه به‌صورت لولایی بوده و توسط کاربر به‌صورت دستی باز می‌شود.
  • وجود دو سکو ضربه گیر به منظور کابین و وزنه تعادل به ارتفاع حداقل 50 سانتیمتر .
  • شرکت آسانبرکاران عرشیان در طول سالهای گذشته کلیه عملیات سرویس و نگهداری قراردادهای منعقده و همچنین سایر مشتریان موجود در کشور را با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تامین قطعات خارجی و داخلی به عهده داشته و در این زمینه فعالیت خود را گسترش داده است.

اگر در مورد قطعات تعمیر آسانسور سئوالی دارید، به وبلاگ درستی آمده‌اید. چیدمان ضربدری در ساختمان های اداری، تجاری و فروشگاه های بزرگ و برای سرعت بخشیدن به حرکت مسافران و جلوگیری از ازدحام جمعیت در پاگردها مورد استفاده قرار می گیرد. چیدمان موازی در مکان هایی که فضای کافی برای پاگرد وجود دارد، در نظر گرفته می شود.

اهمیت نگهداری آسانسور در زمستان

پله برقی یک چرخه تکرارشونده از پله‌‌‌‌‌های در گردش است، که در آن پله‌‌‌‌‌های بازگشتی در زیر پله‌‌‌‌‌های بالایی پنهان شده‌اند. وزن پله‌‌‌‌‌های پنهان با وزن پله‌‌‌‌‌های آشکار موازنه و برابری می‌کند، بنابراین موتور پله برقی بایستی تنها وزن افراد روی پله برقی را (که در حال بالا یا پایین رفتن هستند) تحمل کند. چرا نگهداری آسانسور در طول زمستان مهم است تجهیزات متعدد و بسیاری در پکیج آسانسور، برای آماده سازی برای فصل زمستان وجود دارد. شما لازم نیست غافلگیر شوید و باید یک سازه حیاتی، به ویژه آسانسور را تا زمانی که تعمیر می‌شود، ببندید.

عموما پله برقی در اماکنی نظیر فرودگاه ها، هتل ها، مراکز تجاری، پل های عابر پیاده و مراکز خرید نصب می کنند. نوع به روز آنها مجهز به سنسوری است که در زمان ایستادن افراد بر روی آن و در هنگام استفاده، سرعت حرکت آن بیشتر می گردد که این امر باعث مصرف بهینه انرژی در اینگونه رمپ هاست. پیاده روی متحرک به موتورهای ضعیف تری نسبت به پله برقی ها احتیاج دارند و در مکان های پر ترددی همچون، فرودگاه ها، مراکز تجاری، فروشگاه ها و غیره از آنها استفاده می گردد. با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی در برخی از اماکن پله برقی جایگزین راه پله گردید. برای اینکه در ارتفاع های زیاد و در مکان های پر تردد، جابجایی افراد با سرعت بیشتری انجام پذیرد، پله برقی طراحی و ساخته شد.

شرکت فنی مهندسی آسانسور و پله برقی رازی

آنها همانقدری به توجه نیاز دارند که یک اتومبیل در حال حرکت نیاز دارد. واقعیت– تلاش برای خروج از آسانسور توسط افراد داخل آن می تواند منجر به آسیب های جانی جدی شود. کابین آسانسور طوری طراحی شده است که به صورت یک « اتاق امن» بوده و امن ترین جا برای ماندن می باشد. شما باید آژیر را به صدا درآورده فقط باید منتظر بمانید تا توسط یک فرد آموزش دیده از کابین خارج شوید. خصوص دربهای اتومات باید یک سینی در پایین درب طبقه در قسمت دیواره چاهک آسانسور تعبیه گردد.

دانستنی های آسانسور

کابین آسانسور با استفاده از یک کابل کششی به سمت بالا یا پایین به حرکت در می آید. پله های پله برقی ثابت می باشند و به هم وصل اند که به سمت پایین یا بالا حرکت می کنند اما این پله ها از پشت روی یک کمربند نقاله که توسط موتور هدایت می شود حرکت می کنند. در این مقاله سعی کرده ایم مهم ترین تفاوت های بین پله برقی و آسانسور، برای افرادی که قادر نیستند به تنهایی از پله های ثابت استفاده کنند یا برای آن ها مشکل و زمان بر است را به طور واضح بیان کنیم. آمارها نشان می‌دهد که در ایالات متحده آمریکا در سال 2004 تعداد 30 هزار پله برقی وجود داشت و در آن کشور هر ساله 90 میلیارد جابجایی افراد بر روی این پله‌ها انجام می‌گیرد. واقعیت– هیچ یک از اجزای پله برقی نمی تواند شما را گیر بیاندازد.

پله برقی عمومی چین تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه FUJI

همانطور که می دانید آسانسور یا بالابر وسیله ای برای انتقال از طبقه ای به طبقه دیگر در ساختمانهای مختلف می باشد و در واقع اتاقک متحرکی است که می توان توسط آن به طبقات بالا یا رفت. وسیله‌ای مکانیکی است که از طریق سیم بکسل یا زنجیر به سیستم پاراشوت کابین متصل شده تا در مواقع افزایش سرعت مجاز قفل کرده، برق موتور آسانسور را قطع و سیستم ترمز ایمنی را فعال کند. درب‌هایی هستند که در محل ورودی طبقات به کابین قرار می‌گیرند و دارای انواع مختلفی مانند؛ تلسکوپی (یک‌طرف بازشو)، سانترال (وسط بازشو)، آکاردئونی و لولایی هستند. فاصله قائم بین کف‌پایین ترین توقف تا کف چاه آسانسور را چاهک می گویند.

معمولا در فرودگاه ها، مراکز تجاری و پایانه های مسافربری از پیاده روهایی با عرض ۱۴۰۰ میلیمتر استفاده می شود تا فضای لازم برای جا به جایی کاربران و بارها فراهم باشد. پیاده رو متجرک شیبدار دارای سطح متحرک با شیب کم و بدون پله است. از این وسیله برای سرعت بخشیدن به جا به جایی افراد یا بارها از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود.