پیشنهاد گوگل برای بررسی بخشی از ارائه شما در جستجو


امروز صبح، جان مولر از گوگل پیشنهاد داد بخشی از ارائه‌های شما را بررسی کند تا مطمئن شود آنچه ارائه می‌دهید دقیق است. او این را در توییتر و نوشت که “بازخورد خصوصی است، قبل از صحبت بپرسید – اگر می خواهید، بدون قضاوت. بدون سوال خیلی پیش پا افتاده.”

جان نوشت: «اگر به‌زودی در رویدادی ارائه می‌دهید، در مورد چیزی مرتبط با Google نامطمئن هستید، و می‌ترسید که کسی از طرف Google با صورت دستی پشت دست بچرخد (ما این کار را نمی‌کنیم)، و به خصوص اگر یک مجری جدید هستید، خوش آمدید برای من یک یادداشت بگذارید.” او گفت می توانید سوالات خود را به [email protected] ایمیل کنید.

او افزود: “خوشحالم که با برخی جمله بندی ها بررسی کنم، یا اگر نگران هستید به چند اسلاید نگاه کنم (البته نه اسلایدهای 200 صفحه ای :-)). بازخورد خصوصی است، قبل از صحبت بپرسید – اگر می خواهید، بدون قضاوت. بدون سوال خیلی “بی اهمیت”.” او همچنین درخواست کرد که ارائه عمومی باشد نه خصوصی. او افزود: “نکته جانبی: من واقعاً می‌خواهم روی ارائه‌های عمومی در اینجا تمرکز کنم. سوالات و سوالات خاص سایت را برای مشتریان به تالارهای گفتمان راهنمایی موکول می‌کنم.”

بنابراین اگر می‌خواهید پیشنهاد جان را قبول کنید، در صورت امکان، سؤالات خود را مستقیم و کوتاه بنویسید.

این فوق العاده سخاوتمند جان است. من واقعاً علاقه مند هستم که ببینم چند نفر از جان با پیشنهاد او استقبال می کنند. و سپس، چند ارائه نیاز به اصلاح دارند؟ بخشی از کاری که من در کنفرانس SMX انجام می‌دهم این است که اطمینان حاصل کنم که محتوا دقیق است یا حداقل به درستی ذکر شده است و اگر محتوا 100٪ توسط منبع Google پشتیبانی نمی‌شود.

بحث انجمن در توییتر.

منبع