پیکربندی Microsoft pubCenter

روز دیگر، گزارش دادم که مایکروسافت دعوت‌هایی را برای راه‌اندازی مجدد و گسترش Microsoft pubCenter، جایگزین AdSense مایکروسافت ارسال می‌کند. بنابراین من ثبت نام کردم و روز دیگر به من دسترسی داده شد و می خواستم چند اسکرین شات از صفحه نمایش ها را به اشتراک بگذارم.

اولین چیزی که دریافت می کنید ایمیلی است که می گوید “شما از لیست انتظار انتخاب شده اید.” سپس روی ایمیل کلیک کنید تا با فرم آنها ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، بلافاصله به pubCenter جدید در دسترسی خواهید داشت next.pubcenter.microsoft.com برخلاف قبلی در pubcenter.microsoft.com. بنابراین حدس می‌زنم این نسخه جدید Microsoft pubCenter Next نام دارد؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

من مطمئن نیستم که چه زمانی وضعیت معلق من حذف می شود، اما در زیر این پاراگراف، آگهی را جاسازی می کنم، زمانی که آگهی نشان داده شود، به این معنی است که فعال است:

پس از آن، من برای راه اندازی واحد تبلیغات خود رفتم. از من خواسته شد که یک طرح، یک الگو و یک نوع واحد تبلیغاتی را انتخاب کنم (تنها یک مورد ارائه شده است اما “جستجو” و “سایر” به زودی ارائه می شوند). سپس توانستم قطعه کد را در سایت خود کپی و جایگذاری کنم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Shavout آفلاین هستم.

منبع

برای اندازه واقعی کلیک کنید

شما می توانید واحدهای تبلیغاتی، سایت هایی که تبلیغات شما را نشان می دهند، مسدود کردن تبلیغات، دیدن گزارش ها و مدیریت حساب خود را کنترل کنید.

بحث انجمن در توییتر.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سپس اطلاعات کسب و کار خود را وارد کردم که برای شما اسکرین شات نگرفتم.

از شما خواسته می شود تنظیمات پرداخت خود را تنظیم کنید، که من هنوز انجام ندادم، اما می توانید تصور کنید که مشخصات بانکی، شناسه مالیاتی و غیره شما را می خواهد. در اینجا یک اسکرین شات از صفحه خوش آمد گویی است:

این اسکرین شات ها هستند:

کتاب نگارش نویسنده

جالب اینجاست که وقتی روی گزارش‌های داخل pubCenter بعدی کلیک می‌کنید، حدس می‌زنم که آن‌ها آن را همین نام می‌برند؟ به اطلاعیه‌ای هدایت می‌شوید که می‌گوید “گزارش‌ها هنوز در آخرین نسخه pubCenter در دسترس نیستند. برای دسترسی به گزارش‌ها از طریق نسخه قبلی، روی رفتن به گزارش‌ها کلیک کنید.”