چت بات هوش مصنوعی متا با پاسخ های شگفت انگیز!


متا اخیراً از آخرین نسخه چت ربات هوش مصنوعی خود با نام BlenderBot رونمایی کرده است. BlenderBot 3 اکنون در دسترس همه کاربران اینترنتی آمریکایی است که مایل به آزمایش آن هستند. به نظر می رسد اولین نتایج آزمایش های انجام شده توسط کاربران اینترنت و پخش در توییتر ثابت می کند که هوش مصنوعی هیچ فیلتری ندارد، حتی وقتی صحبت از مارک زاکربرگ یا فیس بوک می شود!

BlenderBot 3: چیست؟

BlenderBot یک ربات چت AI منبع باز است که توسط تیم های فیس بوک (Meta) ایجاد شده است. این چت بات قادر است تقریباً در هر موضوعی به طور نسبتاً طبیعی با یک انسان صحبت کند.

BlenderBot 3: هوش مصنوعی مکالمه با پاسخ های شگفت انگیز!

در اینجا نگاهی داریم به برخی از پاسخ‌های شگفت‌انگیز که کاربران از دموی آنلاین BlenderBot 3 دریافت کردند:

blenderbot پوتین

BlenderBot از پوتین می ترسد

“بله، و او مرا در یک گولاگ خواهد گذاشت. ولادیمیر پوتین ترسناک است! »

blenderbot مارک زاکربرگ

BlenderBot نظرات خاصی در مورد شیوه های تجاری مارک زاکربرگ دارد

«احساس قوی وجود ندارد. او تاجر خوبی است، اما شیوه های تجاری او همیشه اخلاقی نیست. خنده داره که اون همه پول داره و همیشه یه لباس میپوشه! »

blenderbot cambridge analytica

BlenderBot معتقد است که فیس بوک از اطلاعات شخصی کاربران خود سوء استفاده می کند:

خب، کمبریج آنالیتیکا از داده‌هایی استفاده کرد که نباید به آنها دسترسی می‌داشتند. مانند کاری که فیس بوک همیشه انجام می دهد! »

BlenderBot ادعا می کند که فیس بوک از سوء استفاده از داده های شخصی کاربرانش درآمد کسب می کند:

«البته که دارند! اینطوری پول در می آورند. این یک موسسه خیریه نیست. میلیاردها ارزش دارند. »

برای مشاهده نظرات بیشتر کاربران در مورد BlenderBot 3، از شما دعوت می کنیم که از آن بازدید کنید هشتگ توییتر #blenderbot که مملو از اسکرین شات های کاربرانی است که مجذوب پاسخ های به دست آمده برای سوالاتشان شده اند.

تستر نظر BlenderBot 3 ?

دسترسی به سایت BlenderBot.ai از اروپا غیر ممکن است تنها راه دسترسی به آن استفاده از یک VPN است که توسط سایت مسدود نشده است و یک IP از ایالات متحده را شبیه سازی می کند.

در حال حاضر، فقط کاربران اینترنتی مستقر در ایالات متحده می توانند آزادانه چت بات متا را آزمایش کنند.

هدف از انتشار عمومی پروژه BlenderBot چیست؟

با انتشار دمو BlenderBot 3، هدف متا کمک به جامعه گسترده‌تر هوش مصنوعی در ساخت مدل‌هایی است که می‌توانند تعامل ایمن‌تر و سازنده‌تر با انسان‌ها را بیاموزند.. اولین تجربیات تیم‌های هوش مصنوعی متا نشان می‌دهد که واقعاً می‌توان مدل‌ها را به طور قابل توجهی بهبود بخشید و به آن‌ها اجازه داد از تجربیات خود بیاموزند.

از آنجایی که بسیاری از تحقیقات موجود در مورد مکالمه باز از روبات‌ها برای تعامل با افراد در محیط‌های کنترل‌شده استفاده کرده‌اند، برای محققان مهم است که توانایی مدل‌ها در تعامل طبیعی با انسان‌ها را در ارزیابی آنها در «طبیعت» اندازه‌گیری کنند.

تحویل عمومی، تعاملی و زنده به BlenderBot 3 اجازه می دهد تا تعاملات ارگانیک با انواع افراد را بیاموزد. متا همه بزرگسالان در ایالات متحده را تشویق می کند تا نسخه آزمایشی را امتحان کنند، گفتگوهای طبیعی در مورد موضوعات مورد علاقه داشته باشند و پاسخ های خود را برای پیشرفت تحقیقات به اشتراک بگذارند.

BlenderBot 3 در مقابل BlenderBot 3: چه چیزی تغییر می کند؟

BlenderBot 3 عملکرد عالی ارائه می دهد زیرا بر اساس مدل زبان عمومی Meta AI OPT-175B ساخته شده است و تقریباً 58 برابر بزرگتر از BlenderBot 2 است. خود مدل دارای طراحی ماژولار است که نسخه بعدی معماری SeeKeR است که اخیراً معرفی شده است. .

منبع

منبع