چت بینگ در نوار کناری Edge، ارجاع‌دهنده تجزیه و تحلیل منحصربه‌فرد را نشان می‌دهد

به نظر می رسد که این فقط با Bing Chat برای ویژگی نوار کناری مرورگر Edge در دسترس است. در بخش ارجاع، می توانید edgeservices.bing.com و link.edgepilot.com را ببینید – من 100٪ مطمئن نیستم که هر دو مربوط به افرادی هستند که روی پیوندهای چت بینگ در نوار کناری Edge کلیک می کنند، اما به نظر حداقل edgeservices.bing است. .com است.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گلن گیب اسکرین شات هایی از تجزیه و تحلیل را به اشتراک گذاشت توییتر جایی که او گفت، “این ارجاع که به تازگی در GA نشان داده شده است، در واقع از Bing AI Chat، نوار کناری در Edge بازدید می کند.” گلن این را با آزمایش آن تأیید کرد تا تأیید کند که edgeservices.bing.com از ویژگی نوار کناری Edge Bing Chat است.

همه ما می خواهیم ببینیم که ویژگی جدید چت بینگ چقدر ترافیک برای ما ارسال می کند و می دانیم که ابزار وب مستر بینگ در نهایت آن را اضافه خواهد کرد. اما در مورد تجزیه و تحلیل چطور؟ خوب، نشانه هایی وجود دارد که بینگ چت چند متغیر ردیابی را برای نرم افزارهای تحلیلی اضافه می کند.

@yusuf_i_mehdi @MParakhin @facan آیا می توانید در مورد این ارجاع در Google Analytics توضیح دهید؟ آیا این ترافیک از Bing Chat یا Bing Chat در نوار کناری Edge است؟ به نظر می رسد زمانی که بینگ جدید راه اندازی شد، ظاهراً شروع به نمایش کرد. pic.twitter.com/GGTnVBK7pf

– گلن گیب (@glenngabe) 6 مارس 2023

و این چیزی است که من می بینم:

در اینجا چند نمودار او در توییتر به اشتراک گذاشته شده است:

تجزیه و تحلیل بینگ

ارجاع دهنده چت بینگ در نوار کناری Edge

ارجاع دهنده چت بینگ در پیوند نوار کناری Edge

ما از مایکروسافت در این مورد چیزی نشنیده ایم، حتی اگر گلن پرسید:

منبع