چت ربات مجهز به هوش مصنوعی اسنپ چت چگونه کار می کند؟

این شبکه اجتماعی به کاربران خود هشدار داد که قابلیت جدید My AI می‌تواند در اولین استفاده‌ها پاسخ‌های متناقضی بدهد.

آیا هوش مصنوعی من به اندازه ChatGPT موفق خواهد بود؟ جواب تا چند ماه آینده!

برای اینکه بتوانید با این چت بات مبادله کنید، کافی است آن را در قسمت «افزودن دوستان» جستجو کرده و آن را اضافه کنید. اگر می خواهید جستجوی خود را ساده کنید، اینم لینک پروفایلش.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

هدف این است که تجربه کاربری همه جانبه‌تری را ارائه دهد، کاربران بیشتری را جذب کند و آنها را برای مدت طولانی‌تری در شبکه‌های خود درگیر کند.

چگونه هوش مصنوعی خود را در اسنپ دریافت کنم؟

اسنپ ​​چت، اپلیکیشن معروف اشتراک گذاری عکس و ویدئو، در فوریه 2023 از راه اندازی قابلیت جدیدی به نام ” هوش مصنوعی من“. این آخری یک است ربات چت مبتنی بر مدل ChatGPT OpenAI، برای تعامل با کاربران اسنپ چت طراحی شده است.

این ویژگی جدید در حال حاضر است در پیش نمایش برای کاربرانی که در اشتراک Snapchat+ مشترک شده اند ارائه می شود برای 3.99 دلار در ماه.

Snapchat+ چیست؟

به طور خاص، این ویژگی به کاربران اجازه می دهد سوال بپرسید و پاسخ های شخصی دریافت کنید در موضوعات مختلف، از ایده های دستور پخت تا پیشنهاد هدیه برای بهترین دوست شما.

و اگر می خواهید مکالمات خود را با این چت بات خصوصی نگه دارید و مطمئن باشید که هرگز عمومی نمی شوند، می توانید تاریخچه مکالمه خود را با MyAI حذف کنید. در اینجا روش انجام می شود:

  1. به تنظیمات Snapachat خود بروید
  2. روی “Privacy” کلیک کنید
  3. “Clear data” – “Clear my AI chat query” را انتخاب کنید
  4. تایید

ویژگی جدیدی که هنوز هم ایراداتی دارد

بنابراین، این ویژگی آزمایشی در حال حاضر قبل از راه‌اندازی رسمی به کاربران +Snapchat ارائه می‌شود و به آن‌ها دسترسی انحصاری به فناوری‌های پیشرفته با قیمتی مقرون‌به‌صرفه‌تر از خرید ChatGPT Pro، در حال حاضر در 20 دلار در ماه.

چگونه از MyAI استفاده کنیم؟

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

فوریه 2023، اسنپ چت با یک ویژگی جدید چت بات مجهز به هوش مصنوعی، برنامه خود را متحول می کند! کاربران اسنپ چت اکنون می توانند با MyAI، یک ربات چت هوشمند، که به سوالات آنها پاسخ می دهد و اطلاعات مرتبط را در زمان واقعی ارائه می دهد، تعامل داشته باشند. اطلاعات کلیدی در مورد استقرار این ویژگی جدید را در این مقاله بیابید!

اسنپ ​​چت چندین ویژگی جدید را راه اندازی کرد

هوش مصنوعی من: این ویژگی جدید اسنپ چت چیست؟

منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

این ویژگی جدید به کاربران اسنپ چت این امکان را می دهد که از یک بهره مند شوند چت بات هوشمند و تعاملی که می تواند به سوالات آنها پاسخ دهد و اطلاعاتی را در اختیار آنها بگذارد در زمان واقعی. بنابراین کاربران می توانند از a بهره مند شوند تجربه شخصی تر و همهجانبه تر در این پلتفرم، که اسنپ چت می گوید باید به ایجاد تعامل و وفاداری آنها به برنامه کمک کند.

سپس می توانید مانند هر دوست دیگری در اسنپ چت چت کنید.

نمایه Snapchat du chatbot MyAI
نمایه Snapchat du chatbot MyAI

این چت ربات مجهز به هوش مصنوعی چه کاری می تواند انجام دهد؟

همچنین می‌توانید بهترین پست‌های ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود قرار دهید (مثلاً Feedly)).

با این ابتکار، اسنپ چت به تعدادی از شرکت ها مانند متا، اسپاتیفای و یوتیوب می پیوندد که از هوش مصنوعی برای بهبود پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود استفاده می کنند.

اسنپ ​​چت نیز کاربران را تشویق می کند تمام نقص های مشاهده شده را گزارش دهید، بنابراین تیم های آن می توانند از آنها برای بهبود ویژگی قبل از اینکه به طور کامل برای همه کاربران عرضه شود، استفاده کنند.

قبل از ترک…

اگر این محتوا در چت بات اسنپ چت برای شما جالب به نظر می رسید، از اشتراک گذاری آن در پلتفرم های مختلف اجتماعی و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مقالات بعدی ساعت دیجیتال ما.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

Snapchat+ یک اشتراک ممتاز است که به کاربران اجازه می دهد تا قبل از راه اندازی رسمی به ویژگی های آزمایشی دسترسی انحصاری داشته باشند. Snapchat+ که در چندین کشور از جمله ایالات متحده، کانادا و بریتانیا در دسترس است، مزایای دیگری مانند نشان انحصاری، پاسخ‌های داستان اولویت‌دار، انقضای داستان سفارشی، از یک ساعت تا یک هفته، و تقویت‌کننده‌هایی را ارائه می‌کند که داستان‌های سازنده را در آن قرار می‌دهد. جلوی دیگران تا افراد بیشتری آن را ببینند.

این پلتفرم همچنین می خواست به کاربران اینترنت یادآوری کند هرگز اطلاعات حساس یا محرمانه را فاش نکنید در طول مکالمه با هوش مصنوعی من.

چت ربات هوش مصنوعی من تجربه کاربری مشابهی را به یکی دیگر از کاربران اسنپ چت ارائه می دهد، زیرا در قالب یک نمایه با آواتار خاص خود ارائه می شود و حتی می تواند از ایموجی ها برای شخصی سازی پاسخ های خود استفاده کند.

به لطف هوش مصنوعی من، مشترکین +Snapchat می‌توانند از یک ربات چت مبتنی بر مدل ChatGPT OpenAI استفاده کنند، که به آنها اجازه می‌دهد به روشی هوشمندانه‌تر و شخصی‌تر با پلتفرم تعامل داشته باشند.

تنها چند هفته پس از انتشار، به نظر می رسد چت بات هنوز هم دارای نقص هایی است.