چرا باید به برون سپاری در سال 2023 اهمیت دهید؟ (5 دلیل اصلی)

قبل از ترک…

برون سپاری می تواند به شرکت ها اجازه دهدبرای صرفه جویی در پول در حالی که به آنها اجازه می دهدبه دانش و منابع تخصصی بیشتری دسترسی داشته باشید از آنهایی که در غیر این صورت می داشتند.

اگر این مقاله در دلایلی برای در نظر گرفتن برون سپاری شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

مزیت نهایی برون سپاری، که ارتباط نزدیکی با 4 مورد قبلی دارد، این است افزایش تدریجی رقابت پذیری شرکت شما.

خب بله، بدیهی است که اگر ماموریت های شما سریعتر توسط افراد بسیار ماهر انجام شود و به شما امکان می دهد روی کار خود تمرکز کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید، چگونه می تواند برای سطح رقابت شما مفید نباشد؟

در واقع، عاقلانه نیست که کاری را به فردی بسپارید که به او اعتماد ندارید یا در توانایی هایش شک دارید. به طور کلی، انتخاب فرد برای برون سپاری یک ماموریت کاملاً فکر شده است و باید شما را به سمت آن سوق دهد افزایش کیفیت.

برون سپاری اصطلاحی است که برای توصیف مواردی استفاده می شود کسب‌وکارها برای انجام برخی وظایف، پیمانکاران یا خدمات خارجی را استخدام می‌کنند.

اگر همه چیز را در شرکت نگه دارید، ماموریت ها را به افرادی سپردید که با موضوعات دیگر مشغول هستند و لزوماً آنها را در اولویت انجام نمی دهند. از سوی دیگر، اگر آنها را برون سپاری کنید، افرادی که مسئول تحقق آنها هستند ابتدا روی آنها متمرکز می شوند، زیرا این قلب کار آنهاست.

با قراردادی فرعی وظایف خاصی، شما این کار را انجام خواهید داد وقت خود را آزاد کنید مراقبت از چیزهایی که ممکن است نادیده گرفته باشید.

از آنجایی که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا از مزایای متخصصان و فناوری بسیار ماهر با هزینه کمتری نسبت به انجام داخلی آن بهره ببرند، برون‌سپاری فرآیندی است که باید در عملیات کسب‌وکارتان در نظر بگیرید.

5 دلیل برای در نظر گرفتن برون سپاری برای کسب و کار خود در سال 2023

1. از مهارت افراد واجد شرایط در این زمینه بهره مند خواهید شد

با این حال، مراقب چند خطری که در برون سپاری برخی وظایف وجود دارد، باشید:

  • شما دیگر 100% مستقل نیستید در مورد کار شما، و اگر پیمانکاران فرعی کارآمد نباشند، می تواند بر عملکرد کسب و کار شما تأثیر بگذارد
  • باید مراقب بود اطراف خود را با متخصصان واجد شرایط احاطه کنید هنگام برون سپاری: اگر برای صرفه جویی در زمان برون سپاری کنید و مجبور باشید هر ماموریت را به دلیل انجام نشدن درست پشت سر بگذارید، نتیجه معکوس خواهد داشت.
  • مجبور خواهید شد اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را ارسال کنید در زمینه برون سپاری، مراقب باشید که امنیت در مورد داده های محرمانه را تقویت کنید.
  • برون سپاری = تماس های اجتماعی جدید: همیشه وجود دارد خطر مشکلات انسانی با افرادی که تصمیم دارید با آنها کار کنید. سعی کنید ارائه دهندگان خدمات خود را با دقت انتخاب کنید تا بر نگرانی شما اضافه نشود، هدف این نیست…

چگونه پرداخت پول به فردی خارج از کسب و کار شما می تواند در پول شما صرفه جویی کند؟ غیر واقعی به نظر می رسید.

احتمالاً قبلاً در مورد فرآیند برون سپاری شنیده اید. اما پس چرا نگاه دقیق تری به آن نمی اندازیم؟ برون سپاری یک تکنیک تجاری اثبات شده است که به شرکت ها اجازه می دهد از مزایای متعددی بهره مند شوند. در اینجا 5 مورد اصلی، پس از یادآوری کوتاهی درباره معنای برون سپاری یک کار، آورده شده است.

خبر-حرفه ای-توافقنامه
توافق نامه حرفه ای بین 2 طرف هنگام برون سپاری یک کار

برای شروع: برون سپاری چیست؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برون سپاری یک تصمیم هوشمندانه و مرتبط است، زیرا به شما امکان می دهد تا یک کار را به متخصصی که احتمالاً مهارت های فنی بیشتری نسبت به شما در این موضوع دارید، و بنابراین چه کسی در موقعیت بهتری برای انجام کار درخواستی خواهد بود.

می توان از آن برای انجام وظایفی که معمولاً به صورت داخلی توسط کسب و کار انجام می شود و همچنین کارهایی که خارج از حوزه کسب و کار هستند استفاده کرد. برای مثال، یک شرکت ممکن است وظایف حسابداری خود را برون سپاری کند، آژانسی را برای نمایندگی خدمات مشتری استخدام کند، یا عملیات تولیدی را در خارج از کشور برون سپاری کند.

شما در واقع در زمان برای فعالیت های خود صرفه جویی خواهید کرد، اما همچنین افزایش سرعت در انجام وظایف برون سپاری شده است. توضیح می دهیم.

برون سپاری در واقع نوعی از تصمیم گیری استراتژیک که در آن یک شرکت قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از منابع خارجی، مقرون به صرفه بودن، در دسترس بودن متخصصان و سایر عوامل را در نظر می گیرد.

منبع

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

هنگامی که تصمیم به برون سپاری می گیرید، به این دلیل است که می خواهید یک کار خاص را به فردی که مهارت های خود را در زمینه انتخاب شده توسعه داده است، بسپارید.

به طور کلی، ماموریت های برون سپاری آنهایی هستند که بیشترین زمان را می گیرند یا به مهارت های خاصی نیاز دارند که شما ندارید. بنابراین شما از شر این مشاغل خلاص می شوید بر مأموریت های جالب تر، مهم تر یا حتی بیشتر متمرکز بر شغل تمرکز کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

برون سپاری: مراقب این چند خطر باشید

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

بهره وری شما فقط ده برابر می شود، ما را باور کنید!

4. وظایف شما سریعتر انجام می شود

بنابراین، با برون سپاری برخی از فعالیت های خود به افراد واجد شرایط، قادر خواهید بود از کار انجام شده با مهارت های قوی بهره مند شوید، بلکه از این متخصصان نیز یاد بگیرید که به شما امکان می دهدپس زمینه شخصی خود را غنی کنید.

2. در پول پس انداز خواهید کرد

و با این حال، برون سپاری به شما امکان می دهد به دلیل 2 دلیل اصلی، در پول خود صرفه جویی کنید:

  • در استخدام یک فرد اختصاصی صرفه جویی می کند: بدون هزینه استخدام، هزینه کمتر
  • شما ندارید نیازی به تعهد به یک قرارداد بلند مدت یا آموزش افراد جدید نیست : افرادی که برای برون سپاری با آنها تماس گرفته می شود بخشی از یک شرکت دیگر هستند و عموماً قبلاً در این زمینه آموزش دیده اند

3. زمان بیشتری برای تمرکز روی ماموریت های دیگر خواهید داشت

بنابراین وظایف شما با سرعت بیشتری انجام می شود، بدون اینکه وقت کاری برای شما یا کارمندانتان صرف شود.

5. کسب و کار شما رقابتی تر خواهد بود