چرا باید به سبز بودن وب سایت خود اهمیت دهید • Yoast

با تمام این مراحل برای سبزتر کردن وب سایت شما، جای تعجب است که بسیاری از شرکت های بزرگ هنوز سایت های “کثیف” دارند. به عنوان مثال GameSpot را در نظر بگیرید که یک سایت خبری در مورد بازی های ویدیویی است. GameSpot تولید شد بیشترین CO2 در هر بازدید سال گذشته آنها همچنین برای انرژی تولید شده در سال که بیش از 550000 گرم CO2 است در رتبه دوم قرار گرفتند. معنی: برای جبران کربن منتشر شده توسط وب سایت GameSpot، 26 درخت در سال تمام طول می کشد.

صفحه اصلی GameSpot

نمونه ای از سایت سبز

چه در مورد ربات های شما نکن می خواهید بلاک کنید؟ کاهش ترافیک آنها همچنان مفید است. به عنوان مثال، در هر روز، خزنده های گوگل می توانند 10000 بار از وب سایت Yoast بازدید کنند. در طول این بازدیدها، آنها فقط 4500 URL منحصر به فرد را می خزند، به این معنی که انرژی زیادی برای خزیدن URL های تکراری تلف می شود.

سم آلدرسون یک بومی دیجیتال با قلب آنالوگ است و علاقه زیادی به بازاریابی همه چیز دارد. آنها علاقه خاصی به رسانه های اجتماعی دارند. آنها بر این باورند که این یک راه فوق العاده برای برقراری ارتباط با داستان و ارزش های برند شما و در عین حال سرگرمی است. و هر چه انسان بیشتری بتوانید آن را ایجاد کنید، ارتباطات بیشتری ایجاد خواهید کرد.

آواتار سام آلدرسونمنبع

شما همچنین می توانید با انتخاب ارائه دهنده هاست مناسب، ردپای کربن وب سایت خود را کنترل کنید. زیرا 48 درصد از کل انرژی که توسط اینترنت (و وب سایت شما) استفاده می شود در یک مرکز داده استفاده می شود. بنابراین اگر یک ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید که به طور فعال انرژی های تجدیدپذیر را برای مراکز داده خود خریداری کند، انتشار کربن به مراتب کمتری خواهید داشت.

مثل GameSpot نباشید

و این فقط ربات های گوگل نیستند که از ما بازدید می کنند. ربات هایی از سایر موتورهای جستجو، خدمات دیجیتال، ربات های تجاری و غیره وجود دارند و ما نمی خواهیم اینقدر انرژی را هدر دهیم! به همین دلیل ما ویژگی بهینه سازی خزیدن را ایجاد کردیم که URL ها، فیدها و دارایی های غیر ضروری را از سایت وردپرس شما حذف می کند. این به ربات‌ها کمک می‌کند تا سایت شما را به‌طور مؤثرتری بخزند و بازدیدشان را کاهش دهند. به عبارت دیگر: شما در حال صرفه جویی در انرژی هستید!

میزبان سبز، وب سایت سبز

توصیه ما؟ الان شروع کن. زیرا هر چه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بیشتر طول بکشد، آسیب بیشتری به محیط زیست خود وارد می کنیم. به همین دلیل Yoast ویژگی بهینه سازی خزیدن را معرفی کرد. زیرا ما نیز می خواهیم به هدف خالص صفر گوگل کمک کنیم. بنابراین از افزونه ما برای سبزتر کردن وب سایت خود استفاده کنید و هر کاری که می توانید انجام دهید، هر چقدر هم که کوچک باشد. زیرا اقدامات کوچک می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.