چرا OpenAI می خواهد یک نسخه حرفه ای پولی (+ مزایای آن) ایجاد کند

این اطلاعات فعلاً باقی مانده است تا با موچین گرفته شود، زیرا نسخه حرفه ای ChatGPT به طور رسمی توسط شرکت اعلام نشده است و بسیاری از مناطق خاکستری، به ویژه قیمت نسخه پولی، باید روشن شوند.

با این حال، ChatGPT به لطف پول سرمایه‌گذاران، مانند مایکروسافت، که اکنون مایل به مشاهده سود در سرمایه‌گذاری خود هستند، توسعه یافت. بنابراین OpenAI نیاز دارد یافتن راه حلی برای کسب درآمد از ChatGPT، IA راه حل بود.

موضوع درآمدزایی بالقوه موضوع جدیدی نیست، از دسامبر گذشته، در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر که می‌پرسد آیا ChatGPT برای همیشه رایگان خواهد بود، سم آلتمن، خالق OpenAi قبلاً به این موضوع اشاره کرده بود. با این پاسخ:

منبع

شرکت OpenAI اعلام کرده است که به زودی نسخه حرفه ای چت ربات ChapGPT خود را توسعه خواهد داد. این نسخه جدید حتی کارآمدتر، قابل اعتماد تر، اما پولی خواهد بود. آیا این تبلیغ را از دست داده اید؟ دلیلش این است که شما مجبور نیستید بخشی از Discord این شرکت باشید، جایی که توسعه بالقوه این نسخه حرفه ای را اعلام کرد. اگر این اطلاعات را از دست دادید، این مقاله توضیح می‌دهد که چرا OpenAI می‌خواهد یک نسخه حرفه‌ای را توسعه دهد، محتوای نسخه دوم را به تفصیل توضیح می‌دهد و به این سوال معروف پاسخ می‌دهد که «آیا ChatGPT یک نسخه رایگان را نگه می‌دارد؟ “.

Actu ChatGPT
ChatGPT

چرا OpenAI می خواهد نسخه پولی ChatGPT را توسعه دهد؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

ما نمی دانیم، زیرا خود شرکت واقعاً نمی داند، زیرا این ابزار در ابتدا یک ابزار آزمایشی بود، یک نسخه بتا از محصولی که برای انتشار در نظر گرفته شده بود. آنچه مسلم است این استOpenAI نیاز به بودجه دارد، به ویژه برای هزینه های فناوری اطلاعات، یکی از مهمترین اقلام هزینه شرکت است.

در اینجا ویژگی های اضافی نسخه حرفه ای وجود دارد:

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما باید به نحوی از آن درآمدزایی کنیم. هزینه های فناوری اطلاعات گزاف است.

سام آلتمن، بنیانگذار OpenAI

ChatGPT، به زودی پرداخت می شود؟
ChatGPT، به زودی پرداخت می شود؟

اگر OpenAI نسخه ای را توسعه دهد که به عنوان “حرفه ای” ارائه می شود، و علاوه بر این، برای آن پول پرداخت می شود، طبیعی است که انتظار ویژگی های اضافی، موارد مثبتی که کسب درآمد را توجیه می کند، داشته باشیم.

جالب است بدانید که با خواندن پاسخ های اضافه شده در زیر این توییت، بسیاری از کاربران می گویند که آماده پرداخت هزینه برای این سرویس هستند:

  • “لطفا تبلیغ نکنید! من یک اشتراک پرداخت می کنم»
  • ” من پرداخت خواهم کرد “
  • “من با کمال میل یک اشتراک ماهانه پرداخت می کنم! »
  • “من با خوشحالی می خواهم برای هر چت هزینه کنم، پاسخ ها فوق العاده مفید هستند. وقتی امروز برای تعمیر و نگهداری از سرویس خارج شد تقریباً ترسیدم!😄”

+ این نسخه حرفه ای

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


  1. بدون توقف : نسخه فعلی چت بات به قدری شلوغ است که ممکن است سرویس برای مدتی در دسترس نباشد
  2. حتی پاسخ های سریع تر
  3. محدودیت استفاده به عقب رانده شد : کاربران نسخه حرفه ای می توانند از ChatGPT 2 برابر بیشتر از کاربران نسخه رایگان استفاده کنند

یک نسخه حرفه‌ای‌تر از ابزار ابزار ساده‌ای برای ایجاد درآمد مفید برای توسعه نسخه‌های آینده ChatGPT خواهد بود.

آیا نسخه رایگان ناپدید می شود؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

در حال حاضر، چت ربات ChatGPT همانطور که می شناسیم 100٪ رایگان است، به این معنی که OpenAI، شرکتی که آن را توسعه داده است، مستقیماً از استفاده از ابزار آن درآمدی کسب نمی کند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

اگر این خبر در معرفی نسخه حرفه ای پولی ChatGPT تحت OpenAI شما آن را دوست داشتید، با خیال راحت آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مقالات بعدی ساعت دیجیتال ما.