چه تغییر عمده ای برای کاربران؟

بنابراین توییتر از موفقیت TikTok الهام گرفته است تا دو بخش مختلف را به کاربران خود ارائه دهد: یک بخش با محتوای جدید، بر اساس ترجیحات آنها، و یک بخش شخصی تر که آنها کنترل دارند.

فید اخبار جدید: به روز رسانی برای یک ویژگی موجود

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر این خبر در فید خبری جدید توییتر برای شما جالب به نظر می رسید، از اشتراک گذاری آن در شبکه اجتماعی مورد علاقه خود دریغ نکنید و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مقالات بعدی ما

در واقعیت، این تازگی 100٪ نیست. بهتر است در مورد به روز رسانی یک تابع صحبت شود.

فید خبری جدید توییتر توسط حساب کاربری اعلام شده است @TwitterSupport در 11 ژانویه در توییتر بسیار آسان برای درک، و حتی آسان تر برای یادگیری است.

منبع

برگه‌های «برای شما» و «دنبال‌کنندگان» جایگزین «صفحه اصلی» و «آخرین توییت‌ها» می‌شوند و به بالای فید خبری شما پین می‌شوند تا بتوانید به راحتی بین آنها جابجا شوید. به جای ضربه زدن روی نماد، انگشت خود را برای تغییر کاموا بکشید

تبلیغ توییتر

برای رفتن به این صفحه و انتخاب آنچه می‌خواهید در توییتر خود ببینید، تنها کاری که باید انجام می‌دادید این بود که نماد ستاره‌های کوچک در سمت راست بالای صفحه در صفحه اصلی را فشار دهید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

این فید خبری جدید اختصاص داده شده به نمایش تنها توییت‌های حساب‌هایی که در آن مشترک هستید نامیده می‌شود ذیل“، و اخبار مدیریت شده توسط الگوریتم نامگذاری می شود…” برای شما“. شما را به یاد چیزی می اندازد؟ آمریکا هم! و ما فکر می کنیم که می توانیم با خیال راحت بگوییم که این TikTok بود که الهام بخش ایلان ماسک برای ارائه این گزینه به کاربرانش بود.

فید خبری توییتر جدید؟ اگر می‌پرسید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم، احتمالاً یکی از آخرین اعلامیه‌های ایلان ماسک را ندیده‌اید. نگران نباشید، در این مقاله قصد داریم شما را با جزئیات گزینه جدید توییتر آشنا کنیم که به نظر می رسد از TikTok الهام گرفته شده است.

Actu Twitter
علاقه این فید جدید توییتر چیست؟

اصل خبر جدید توییتر چیست؟

اخبار جدید در حال حاضر در iOS و Android در دسترس است. آیا از این گزینه متقاعد شده اید؟ آیا قصد استفاده از آن را دارید؟ ما منتظر نظرات شما هستیم و خوشحال خواهیم شد که در مورد موضوع بحث کنیم.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

در مارس 2022، توییتر راه‌اندازی قابلیتی را اعلام کرد که به کاربران امکان می‌دهد آنچه را که می‌خواهند در فید خود ببینند انتخاب کنند: توییت‌هایی که برای آنها توصیه می‌شود یا جدیدترین توییت‌ها، به ترتیب زمانی انتشار.

توییت های نمایش داده شده در فید خبری توییتر خود را انتخاب کنید
توییت های نمایش داده شده در فید خبری توییتر خود را انتخاب کنید

بنابراین به نظر می رسد که این ویژگی جدید در واقع تنها به روز رسانی این گزینه است که چند ماه پیش ایجاد شده است زیرا کافی است به سادگی روی همین دکمه کلیک کنید و بین «دنبال کردن» و «برای شما» یکی را انتخاب کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

اون چیه؟ امکان جابجایی بین 2 فید خبری مختلف : عمومی، که ما می شناسیم و توسط الگوریتم مدیریت می شود، و یکی که فقط توییت های افرادی را که شما دنبال می کنید ارائه می دهد.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟