چه جایگزینی برای جایگزینی میزبان وب Kimsufi؟


آیا به دنبال راه حل جایگزین برای Kimsufi، پیشنهاد کم هزینه از میزبان معروف OVH هستید؟ با وجود قیمت های بیش از جذاب، Kimsufi بسیار محدود است. کدام میزبان را برای جایگزینی کیمسوفی انتخاب کنیم؟ چرا باید راه حل میزبانی دیگری را انتخاب کنم؟ در این مقاله میزبانی را که برای جایگزینی Kimsufi توصیه می کنیم، کشف کنید.

چرا انتخاب جایگزینی برای Kimsufi جالب است؟

Kimsufi آنچه لازم است برای دفاع از خود در برابر رقبای خود دارد. در واقع، قیمت های بسیار پایین آنها به سختی قابل شکست است و به راحتی جزو ارزان ترین اقامتگاه های موجود در بازار هستند. قیمت میزبانی وب در Kimsufi:

با این حال، وقتی می خواهید خدمات با کیفیتی را به کاربران خود ارائه دهید، فقط بودجه مهم نیست. در اینجا خلاصه ای از نقاط ضعف Kimsufi آورده شده است که شما را متقاعد می کند که راه حل جایگزینی را که توصیه می کنیم انتخاب کنید.

یک راه حل محدود

وقتی قیمت ارائه شده را می بینید، می توانید تصور کنید که کیفیت خدمات به خوبی سایر راه حل ها نخواهد بود. اول از همه، پیشنهادات موجود با Kimsufi بسیار محدود است. در واقع، تنها 2 نوع میزبانی وجود دارد: میزبانی اختصاصی و VPS. به عبارت دیگر، آنها تنها برای چند نیاز راه حل ارائه می دهند.

پیشنهادات کیمسوفی
پیشنهادات کیمسوفی

فراتر از انتخاب نوع اقامت، عملکرد نسبتا محدود است. میزبانی با Kimsufi مطلقاً برای ترافیک سنگین مناسب نیست. علاوه بر این، حتی اگر بخواهید برای شروع این پیشنهاد را انجام دهید، به محض اینکه سایت شما ترافیک بیشتری تولید کرد مجبور به مهاجرت خواهید شد. و مانند پیکربندی برای کاهش هزینه ها واقعاً حداقل است، احتمال بروز مشکل در طول مهاجرت بیشتر از سایر راه حل های قوی تر است.

به عبارت دیگر، به طور خلاصه می توان گفت که Kimsufi بیشتر برای آماتورهایی در نظر گرفته شده است که می خواهند یک سایت کوچک را برای سرگرمی میزبانی کنند. در یک محیط حرفه ای، راه حل خیلی سریع محدود می شود.

پشتیبانی ضعیف مشتری

علاوه بر عملکرد نسبتاً ضعیف و تعداد محدودی از پیشنهادات، خدمات مشتری واقعاً چیزی را برای شما باقی می گذارد. همانطور که گفتیم، Kimsufi راه حل کم هزینه OVH است. با این حال، OVH خود معیاری برای پشتیبانی مشتری نیست. بنابراین می توانید تصور کنید که چه انتظاری از Kimsufi دارید.

پشتیبانی انجام نمی شود فقط با بلیط ایمیل. این اولین نقطه ضعف است. اگر مشکل فوری دارید، پاسخ مستقیمی دریافت نخواهید کرد. علاوه بر این، شما فقط به آن دسترسی خواهید داشت 3 درخواست برای هر بلیط رایگان. پس از اتمام این درخواست ها، پرداخت آن ضروری خواهد بود 20 یورو بدون مالیات برای 5 بلیط اضافی.

میزبانی که پیشنهاد می کنیم جایگزین Kimsufi شود: Ex2

اجرای صخره ای محکم

برخلاف آنچه در Kimsufi می بینیم، Ex2 در مورد کیفیت خدمات بسیار توجه بیشتری دارد. به عنوان مثال، در سطح عملکرد هاست های مخصوص وردپرس آنها، سرعت بارگذاری صفحه به لطف Cloudflare CDN و چندین لایه کش می تواند تا 2.5 برابر سریعتر از یک سرور معمولی باشد.

علاوه بر این، در سرورهای مشترک، منابع تخصیص یافته به خوبی توزیع شده است و تعداد وب‌سایت‌ها در هر دستگاه محدود است. این ویژگی در برنامه‌های سطح ابتدایی در دسترس نیست، اما همه چیز را نشان می‌دهد توجه آنها به عملکرد شما

برای بازگشت به وردپرس، این واقعاً یک CMS است که آنها سرورهای خود را با دقت بهینه سازی کرده اند. این در واقع قلب خدمات آنها است. بنابراین آنها یک معماری ایده آل برای اجرای این CMS طراحی کردند تا به شما سرعت، امنیت و مقیاس پذیری بدهد.

طیف گسترده ای از پیشنهادات

در Kimsufi، شما فقط بین VPS و میزبانی اختصاصی انتخاب دارید. اینها 2 نوع اقامتگاه هستند که معمولاً می توانند برای بسیاری از سایت ها مناسب باشند، اما پیشنهاد آنها از نظر منابع محدود است و مقیاس پذیر نیست.

Ex2 پیشنهاد می کند
Ex2 پیشنهاد می کند

در Ex2، شما طیف وسیع تری از میزبانی را خواهید داشت، با بسته های مختلف برای هر یک از آنها:

  • سرور اختصاصی
  • هاست اشتراکی
  • هاست اشتراکی تخصصی در وردپرس (با Divi اختیاری)
  • هاست مخصوص پرستاشاپ و مجنتو برای فروشگاه های آنلاین
  • پیشنهاد میزبانی مختص جوملا، مودل و دروپال
  • میزبانی “Go Green”: میزبانی مشترک که به شما امکان می دهد در اهدای لامپ های خورشیدی در آفریقا شرکت کنید.
  • میزبانی نمایندگی فروش
  • VPS

شما به ناچار پیشنهادی را خواهید یافت که مناسب شما در Ex2 باشد.

افزایش امنیت

در Kimsufi، ما اطلاعات کمی در مورد سیستم پشتیبان سایت داریم یا اصلاً نداریم. برای VPS نوشته شده که وجود ندارد. برای هاست اختصاصی، کلمه پشتیبان بدون اطلاعات بیشتر نشان داده شده است.

اگر می خواهید با پشتیبان گیری خودکار از سایت خود روی 2 گوش خود بخوابید، بهتر است از Ex2 عبور کنید. اینها رسیدگی می کنند روزانه از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، و ممکن است بازیابی فایل ها با چند کلیک. علاوه بر این، در صورت نیاز، نسخه پشتیبان‌گیری شده را به مدت 1 ماه نگه می‌دارند.

فراتر از پشتیبان‌گیری‌های روزانه، Ex2 در برخی از برنامه‌های خود ارائه می‌دهد، a اسکنر بدافزار و همچنین حذف آنها. این مقدار کمی اضافی است که باعث ایجاد تفاوت در مکالمه ایمن با اطلاعات شما و مشتریانتان می شود.

خدمات مشتری

را پشتیبانی مشتری مطمئنا یکی از بزرگترین نقاط قوت Ex2 است. در مقایسه با کیمسوفی، مشاهده آشکار است. تیم Ex2 حواسش به مشتریان است و در صورت کوچکترین درخواستی از شما حمایت می کند. در بازخوردهای مختلف مشتریانی که به صورت آنلاین در Trustpilot مشاهده می کنیم، اغلب این مشاهدات مطرح می شود: خدمات مشتری عالی است.

به عنوان مدرک، وقتی در یک پیشنهاد Ex2 مشترک می شوید، تیم آنها از همه چیز در مورد مهاجرت مراقبت می کند از سایت شما به سرور آنها. علاوه بر این، این سرویس به صورت رایگان و خودکار به تمامی مشتریان جدید ارائه می شود. برای هر گونه سوال اضافی، از تماس با آنها در وب سایت خود دریغ نکنید. چت آنلاین 24/7 کار می کند و آنها خوشحال خواهند شد که شما را راهنمایی کنند.

یک میزبان 100٪ زیست محیطی

در نهایت، آخرین نکته ای که به نفع Ex2 عمل می کند: جنبه اکولوژیکی آن. محیط زیست اصلا در مرکز اولویت های کیمسوفی نیست. امروزه، 2 درصد از انتشار کربن توسط مراکز داده تولید می شود که وظیفه ذخیره و دسترسی آنلاین وب سایت های ما را بر عهده دارند. بنابراین مسئولیت همه افراد است که از این مراکز داده با مسئولیت بیشتری استفاده کنند.

در Ex2، حتی لازم نیست این سوال را از خود بپرسید. با کار با آنها، اطمینان حاصل می کنید که از آن عبور می کنید میزبانی که تمام انتشارات خود را جبران می کند و فعالانه در حذف کربن شرکت می کند. در واقع، 1 درصد از درآمد آنها به این امر اختصاص دارد.

مزایای میزبان سبز مانند Ex2
مزایای میزبان سبز مانند Ex2

علاوه بر این، اگر می خواهید یک ژست اجتماعی و زیست محیطی خوب داشته باشید، Ex2 یک برنامه میزبانی مشترک به نام Go Green را به شما پیشنهاد می دهد. برای هر اشتراک این بسته 3 لامپ خورشیدی برای یک خانواده در آفریقا هزینه می کنید، چیزی نیست.

اگرچه Ex2 تعرفه های بالاتری نسبت به Kimsufi دارد، اما تعداد مزایایی که به نفع آن است خود گویای آن است. محیط زیست، عملکرد، امنیت، خدمات مشتری یا برآورده کردن نیازهای شما نکات بسیار زیادی هستند که Ex2 را به جایگزینی عالی برای Kimsufi، پیشنهاد ارزان قیمت OVH تبدیل می کند.

منبع